کد خبر: ۷۰۳۹۶۹۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
استاندار فارس:

استاندار فارس از آزادگان و ایثارگران خواست دو نفر را برای انتخاب به عنوان بازرس ویژه استاندار معرفی کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی در دیدار با آزادگان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن، عرصه با برکت دفاع مقدس را دنیایی سرشار از شور و شعور دانست و افزود: آزادگان سرافراز در این عرصه حماسه‌ای جاودان در راستای تحقق اهداف بنیانگزار فقید جمهوری اسلامی ایران از خود به یادگار گذاشتند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه وجود آزادگان برای مردم و همه ارکان نظام ارزشمند و گرانقدر است، اظهار کرد: دلخوری‌ها و مشکلاتی وجود دارد که مدیریت ارشد استان در حد اختیارات خود از هیچ تلاشی برای رفع این گرفتاری‌های آزادگان دریغ نخواهد کرد.

او با اشاره به اینکه اولین عکس العمل آزادگان پس از ورود به وطن بوسه زدن به خاک کشور بود، بیان کرد: خاک وطن با خون جوانان و دلیر مردان تطهیر شده بود و بی تردید ارج نهادن به جانفشانی‌های این عزیزان راهگشای مشکلات کشور است.

رحیمی تاکید کرد: همکاری آزادگان کمک کننده مدیریت کشور است.

او با بیان اینکه مشکلات مطرح شده از سوی آزادگان‌تنها بخشی از کاستی‌هایی است که این عزیزان با ان رو به رو هستند، از دستگاه های اجرایی به ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران خواست مشکلات آزادگان را احصا کرده و راهکارهای لازم برای رفع آنها اقدام کنند.

او عنوان کرد: آزادگان دین بزرگی بر گردن کشور و نظام دارند از این رو نباید به مشکلات این قشر ارزشمند بی توجهی شود.

استاندار فارس از آزادگان استان خواست دو نفر را به عنوان نماینده معرفی کنند و این افراد با اولویت پیگیری مشکلات آزادگان به عنوان بازرس ویژه استاندار به انعکاس کاستی های موجود در دستگاه‌ها نیز می پردازند و کمک کنند اطلاعات از کانالی موثق به دست ما برسد.

او با تاکید بر اینکه توجه به آزادگان نباید به روز ۲۶ مرداد ماه محدود شود گفت : این جلسات حداقل هر فصل یک بار تشکیل و مشکلات آزادگان بررسی پیگیری و رفع شود.

استاندار فارس با بیان اینکه فشارهایی که امروز از سوی دشمنان به کشور وارد می شود حاصل استقامت در برابر زباده خواهی های استکبار و تکیه بر حفظ آزادی و استقلال و ارزش های کشور است، افزود: حضور و همراهی آزادگان که نماد استقامت در سختی ها هستند حلال بسیاری از مشکلات کنونی کشور است.
انتهای پیام/م

دیدار استاندار فارس با آزادگان سر افراز استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر