کد خبر: ۷۰۴۲۹۷۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

مدیر کانون هواداران باشگاه سپاهان گفت:برنامه ها و رویکردهای کانون هواداران بیشتر به سمت بسترسازی فرهنگی رفته و سعی کرده ایم، توجه ویژه ای به اخلاق بین هواداران و مباحث دینی داشته باشیم.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،جلال زهرایی مدیرعامل کانون هواداران باشگاه سپاهان با اشاره به شروع لیگ‌های ورزشی، اظهار کرد: برنامه‌ها و رویکرد‌های کانون هواداران بیشتر به سمت بسترسازی فرهنگی رفته و سعی کرده ایم، توجه ویژه‌ای به اخلاق بین هواداران و مباحث دینی داشته باشیم؛ همچنین آگاه سازی امنیتی انضباطی و حقوقی در مواجهه با چالش‌ها و امور غیر منتظره پیش آمده را در برنامه خود قرار داده ایم.

او افزود: در مرداد امسال دفتر کانون هواداران شعبه دانشجویان و مراکز عالی استان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد و از کلیه مراکز عالی استان درخواست کرده ایم نماینده‌ای برای هماهنگی با برنامه‌های کانون هواداران معرفی کنند.

او افزود: در همین راستا قرار است با برنامه ریزی و ریشه یابی‌های اصولی توسط اساتید دانشگاهی از فشار‌ها و جو موجود در ورزشگا‌ها کم کنیم.

مدیرعامل کانون هواداران باشگاه سپاهان ادامه داد: در بخش آموزش، کلاس‌های آموزشی برای دست اندرکاران برگزاری مسابقات و عوامل اجرایی کانون پیش بینی و برگزار می‌شود تا همه به امور و مسائل امنیتی، حقوقی و اجتماعی در امور برگزاری آگاهی داشته باشند.

زهرایی اظهار کرد: در سال ۹۸ کانون هواداران در نظر دارد با برنامه ریزی که انجام می‌دهد، نسبت به حمایت همه جانبه از کلیه رشته‌های ورزشی باشگاه چه در بحث بانوان چه در بحث آقایان بهره گیرد.

او در خصوص محروم بودن هواداران از اولین بازی لیگ برتر فوتبال امسال، گفت: هواداران به یار دوازدهم یک تیم فوتبال معروف هستند که اگر در مسابقه نباشند، تیم فوتبال یکی از یار‌های مهم و سرمایه خود را از دست می‌دهد و می‌توان گفت در ارتقا و برد یک تیم قطعا تاثیر گذارند.

مدیرعامل کانون هواداران باشگاه سپاهان با اشاره به حضور تیم والیبال بزرگسالان سپاهان در لیگ برتر اظهار کرد: با توجه به اینکه این رشته جذابیت‌ها و طرفداران خاص خود را دارد، برنامه ریزی‌های خاصی انجام خواهد گرفت تا خانواده‌ها بتوانند در کنار هم به تماشای این رشته ورزشی بنشینند.

زهرایی با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به ویژه بازی‌های ملی، خاطرنشان کرد: باید بستر‌های لازم و عوامل سخت افزاری ورزشگاه‌ها آمادگی حضور خانواده‌ها و بانوان را داشته باشند تا در این مورد ورزشگاه‌ها بتوانند با مشکلات احتمالی مواجه شوند.

انتهای پیام/م

 

توجه به بخش فرهنگی در کانون هواداران سپاهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر