کد خبر: ۷۰۴۶۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶

مرد شیطان صفت که هفت دختر و دو پسرخردسال را به دام شومش کشانده بود به ۲۵ سال زندان محکوم شد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد شیطان صفت که هفت دختر و دو پسرخردسال را به دام شومش کشانده بود به ۲۵ سال زندان محکوم شد. این مرد جوگندمی پس از ربودن عروسک‌های شهر آن‌ها را آزار داده بود.

این مرد ۹ دختر و پسر خردسال را به دام شومش کشاند

یک تراژدی دردناک
۱۷ مرداد سال ۹۳ به دنبال شکایت یک مرد جوان، یک تراژدی تلخ پیش روی ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی که با پسر خردسالش به پلیس آگاهی رفته بود، گفت: دیروز جمعه بود و پسرم را به سوپر مارکت سر خیابان فرستادم تا برای ما نان بخرد. اما چند دقیقه بعد وقتی به خانه برگشت حالی آشفته داشت. پسر ۱۰ ساله ام به نام آریا گفت یک مرد میان سال که خودش را پلیس مخفی معرفی کرده بود او را به خرابه‌ای برده و آزار داده است. با این شکایت، پلیس پیگیر ماجرا شد و آریا به پزشکی قانونی معرفی شد، اما کارشناسان در گزارشی اعلام کردند آثاری از آزار و اذیت در وی مشاهده نشده است.


داغ ترین حوادث امروز:

از روابط نامشروع تا ورود به باند مخوف دزدی/ این زن با تیر وسوسه قلب و اموال مردان چشم‌چران را هدف می‌گرفت

فرشته نجات دختر ۱۸ ساله شیطان از آب درآمد/«مونا»: مرد هوسران همدست سارقان بود

متلاشی شدن باند سرقت «جانا» / کشف اسلحه وینچستر در مخفیگاه دختر ۲۴ ساله 

سناریوی دختر ۱۹ ساله برای اخاذی از پسر پولدار

سقوط مرموز یک مرد از طبقه چهارم

اعتراض ترافیکی توهین آمیز جنایت شبانه را رقم زد


ادعایی مشابه
روز دوم آذر همان سال مرد جوانی همراه دختر ۱۰ ساله اش به نام نسرین به پلیس آگاهی رفت و گفت: دخترش از سوی یک مرد موجوگندمی مورد آزار قرار گرفته است. این دختر به ماموران گفت: برای خرید پوشک برای برادر کوچکم از خانه بیرون رفتم که یک مرد که سوار یک پراید تیره رنگ بود راهم را بست و خودش را پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرد. او گفت دنبال چند دختر و پسر جوان می‌گردد که معامله مواد مخدر می‌کنند و از من خواست تا برای شناسایی دختر و پسر‌های مواد فروش سوار ماشین او شوم. می‌خواستم فرار کنم، اما تهدیدم کرد اگر به حرفش گوش نکنم مرا تحویل کلانتری می‌دهد. او در حوالی پارک ایثار در داخل ماشین می‌خواست لباس هایم را در بیاورد که مقاومت کردم، او مرا اذیت کرد، ولی نتوانست آزارم بدهد.

شکار‌های سریالی
در حالی که تحقیقات پلیس برای ردیابی شیطان پراید سوار آغاز شده بود، چند شکایت مشابه دیگر به پلیس رسید. پنجم فروردین سال ۹۴ دو دختر ۹ و ۱۱ ساله در پارکینگ خانه شان در دام شیطانی مردی گرفتار شده بودند. پدر یکی از آن‌ها به پلیس گفت: دخترم به همراه دختر عمه اش برای خرید بستنی از خانه بیرون رفتند، اما آن‌ها می‌گویند یک مرد که خودش را مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده بود آن‌ها را به دام انداخته و در پارکینگ خانه آن‌ها را آزار داده است.

یک سرنخ
این مرد گفت:دوربین مداربسته پارکینگ نیز فیلم سیاه را ضبط کرده است. با ارائه این مدرک، تصویر شیطان میان سال به دست آمد. دختر ۹ ساله به ماموران گفت:مرد میان سال لباس پلیس به تن داشت. او گفت باید به سوالات او پاسخ بدهیم. می‌گفت باید ما را بازرسی بدنی کند تا مطمئن شود مواد مخدر همراه نداریم. او ما را داخل پارکینگ خانه مان آورد و اذیت کرد. چون پدرم شغل نظامی دارد من درجه‌ها را به خوبی می‌شناسم او درجه استوار یکم داشت. درحالی که شواهد نشان می‌داد قربانیان کوچولو احتمالا در دام سیاه یک مرد گرفتار شده‌اند پلیس به جمع آوری اطلاعات پرداخت. عصر بیست و هفتم بهمن سال ۹۵ مشخص شد شیطان پراید سوار بار دیگر یک دختر خردسال را به دام انداخته و به بهانه بازرسی بدنی او را به داخل پراید سبز تیره در نزدیکی دادسرای محلاتی کشانده و پس از نشان دادن چندین عکس او را اذیت کرده است. پلیس به بررسی دوربین‌های مدار بسته این خیابان پرداخت و سرانجام توانست پلاک ارابه شیطانی را به دست بیاورد. این سرنخ کافی بود تا تحقیقات وارد مرحله تازه‌ای شود.

بازداشت شیطان
در بررسی‌ها روشن شد این خودرو دو سال قبل قولنامه‌ای فروخته شده، اما مالک آن اقدامی برای تعویض پلاک انجام نداده بود. در حالی که شمار قربانی‌ها به هفت دختر و دو پسر بچه رسیده بود، آخرین صاحب خودروی پراید که یک مرد ۴۹ ساله بود ردیابی و بازداشت شد و همه قربانیان کوچولو در مواجهه حضوری، وی را شناسایی کردند، اما او ادعا کرد بی گناه است.

اعتراف
وی که دو سابقه رابطه پنهانی و توهین و تهدید در پرونده اش داشت وقتی فیلم دوربین مداربسته پارکینگ خانه یکی از قربانیان را دید به ناچار لب به اعتراف گشود وگفت: من فقط بچه‌ها را سوار ماشین می‌کردم و با آن‌ها صحبت می‌کردم، اما آن‌ها را آزار ندادم. وقتی پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد DNA به دست آمده از روی لباس قربانیان کوچولو با DNA این مرد مطابقت دارد وی به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت:می دانم اشتباه کرده ام من وقتی بچه‌ها را می‌دیدم.

وسوسه می‌شدم تا آن‌ها را اذیت کنم. من از حدود شش سال قبل حدود ۱۳ یا ۱۴ دختر و پسر را به دام انداختم، اما گمان می‌کنم بعضی از آن‌ها یا حرفی به خانواده هایشان نزدند یا پدر و مادرشان از شکایت صرف نظر کردند. من شرمنده خانواده آن‌ها هستم.

رسیدگی فوق العاده
با اعتراف‌های این مرد، پرونده به صورت خارج از نوبت برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و شیطان موجوگندمی به اتهام ۹ بار آدم‌ربایی و غصب عنوان مأمور مبارزه با مواد مخدر، هفت بار زنا و دوبار لواط پای میز محاکمه ایستاد. در آن جلسه خانواده قربانیان کوچولو برای وی اشد مجازات خواستند. وقتی متهم به دفاع پرداخت، درباره زندگی شخصی اش گفت: سال‌ها قبل ازدواج کردم، اما چون همسرم بچه دار نمی‌شد از او جدا شدم و زن دوم گرفتم. من صاحب یک فرزند هستم، اما من و همسرم رابطه خوبی با هم نداشتیم. قبلاً در یکی از سازمان‌های دولتی کار می‌کردم، اما اخراج شدم. با ماشین در خیابان‌ها پرسه می‌زدم تا طعمه‌ای تازه پیدا کنم. خودم را مامور مخفی معرفی می‌کردم و بعد از سوار کردن بچه‌ها داخل ماشین آن‌ها را اذیت می‌کردم، اما باور کنید به آن‌ها تعرض نکرده بودم. در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده وی را به خاطر ۹ بار آدم ربایی به ۲۲ سال و نیم زندان و به خاطر غصب عنوان به سه سال زندان محکوم کردند. وی از اتهام هفت بار زنا تبرئه و به خاطر هر کدام به ۱۳۰ضربه شلاق محکوم شد. قضات دادگاه همچنین وی را از اتهام دو بار پسر آزاری تبرئه و وی را به خاطر هر کدام به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کردند. این حکم در شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید شد.

 

تحلیل کارشناس
تاثیر سبک تربیتی در هوشیاری کودکان
دکترابراهیم اندرخورا جامعه شناس وآسیب شناس اجتماعی
کودک آزاری یا تجاوز نکاتی دارد که می‌تواند زندگی حال و آینده کودکان را در شرایط روانی بسیار بدی قرار دهد. کودک آزاری در بیشتر موارد توسط افرادی اتفاق می‌افتد که به شکلی با نظام خانواده ارتباط دارند. اعضای خانواده درجه یک و دو و آشنایان خانوادگی از جمله کسانی هستند که این اتفاق ممکن است توسط آن‌ها شکل بگیرد، اما آسیب خطرناک‌تر آن جاست که در کنار این تعرض آدم ربایی نیز اتفاق بیفتد یعنی فردی غریبه کودک یا نوجوان را می‌رباید و در عین حال تجاوز نیز اتفاق می‌افتد که در آن صورت آسیب چند برابر خواهد بود.

آمار‌ها نشان می‌دهد بیشتر کودکانی که مورد تجاوز قرار می‌گیرند در خانواده‌هایی رشد کرده اند که به واسطه آسیب‌ها و چالش‌ها از سبک تربیتی استبدادی، آزادگذار یا رها استفاده کردند. این مسئله بدان معناست که هر چه نظام ارتباطی و تربیتی در خانواده بیشتر مورد توجه قرار گیرد مجموعه آسیب‌ها از جمله این حوادث وحشتناک کمتر برای فرزندان اتفاق می‌افتد. رابطه صمیمانه بین والدین در محیط خانواده‌ای آرام و بدون تنش و اعتماد به نفس کودکان می‌تواند بهترین عوامل پیشگیری از شکل گیری وقوع این اتفاقات در زندگی باشد. این که چه آموزش‌هایی را به فرزندان انتقال دهیم مربوط به چند عامل اصلی از جمله سن کودک، سبک تربیتی، سطح آگاهی و... می‌شود که در تربیت جنسی کودکان باید مورد توجه قرار گیرد به هر حال در یک نظام اخلاقی یعنی محور تربیتی نظام خانواده اخلاقیات است، فرزندان کمتر آسیب می‌بینند و دچار چالش می‌شوند باید پذیرفت کودک آزاری، تجاوز و ... از جمله این آسیب‌های جنسی و یک واقعیت انکار ناپذیر است که باید برای مقابله با آن سطح دانش و آگاهی و مهارت خانواده را بالا برد و با آموزش مهارت‌های لازم فرزندان را در برابر این حوادث مقاوم کرد.

نکته آخر این که مجموعه مهارت‌ها به خصوص مهارت‌های جنسی در سن مربوط به فرد باید به فرزندان انتقال داده شود.

منبع:خراسان

انتهای پیام/

۲۵ سال زندان برای دزد عروسک‌های تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲۴
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
واقعا این بی ارزش حساب کردن بچه ها و بانوهای سرزمینم دلمو میسوزونه.کاش یه قانون بود که میگفت کوچیکترین تجاوز چه به پسر چه دختر حکمش علاوه بر شلاق،اعدامه.اینجوری دیگه کسی جرات نمیکرد همچین غلطی بکنه نه اینکه آزادانه برای خودش بچرخه و ککشم نگزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
واااای خدا چه قدر وحشتناک
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
یکی دو تا از این شیطانها رو باید وسط شهر گردن زد. زندگی چند انسان را به نابودی کشانده.
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
این شیطان خطر ناک برای جامعه است .خطرناک برای خودش .
حیف 25 سال هزینه از حیب ملت
باید روزها در کارخانه کار مجانی کند .دستگاه به پا .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
فورا "اعدامش کنید مردم منتظرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
یعنی چه ؟؟! تبرئه چرا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
باید هرچه زودتر مجازات شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
فقط اعدام زندان چیه اعدام خدانگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
دلم برای بچه ی خودش میسوزه... با این باباش... واقعا بچه های آدمای کثیف خودشون هم قربانی اند و باید برای روح و روانشون کاری کرد...
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
چرا چهره این ملعون شیطان صفت را محو کرده اید چرا این ملعون را واضح نشان ملت نمی دهید تا همه این ملعون را بشناسند با این همه جرم های سنگین که دارد . والسلام و صلوات التماس دعا .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
حکمش فقط اعدام باشه قابل قبوله
چراتصویر شطرنجی؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
باید به تعداد بچه هایی که آزار داده حکم اعدام میزدن براش
چون آسیبی که به روح وروان این بچه ها وارد شده غیر قابل جبرانه
واقعا متاسفم که وجود کثیف این شیطان هنوز باشه ونفس بکشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
وقتی حکم قطعی اعلان شده دیگر منعی برای اعلان نام وتصویر این فرد وجود نداردچرا این کار را نکردید تا درس عبرتی برای دیگران باشد
yaser
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
فقط 25 سال حبس براي اين حيوان!!!!!!!!!!
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
چرا عکس این وحوش را شطرنجی می کنید ؟؟!!؟ در همه جای دنیا اینها رو نشون میدن , حتی حدود سکونتشون رو هم اعلام می کنند ؛ تا مردم مراقب فرزندانشون باشند. چون هر لحظه ممکنه دوباره مرتکب این جرائم بشوند.
فردین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
اعدامممممممممممممممممممممممم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
دو روز دیگه یک وثیقه میگذارد و آزاد میشه باز بچه های مردم می مانند و مردان شیطان صفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
خیلی بی شرف بوده باید اعدام و تکه تکه میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
این شیطان را اعدام میکردند.
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
تو روز روشن 7 مورد آدم ربایی کرده.
این بچه ها تا آخر عمرشون دچار مشکلات روحی روانی میشن دیگه هیچ وقت حس امنیت و اعتماد به نفس ندارن.
چرا این... باید زنده باشه از پول بیت المال 25 سال خرجش بشه.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
با سلام. و با تشکر از ماموران خوب و باهوش آگاهی. ۲۲سال و نیم برای آدم ربایی و لباس مامور؟ ولی به خاطر دست درازی به کودکان معصوم فقط دو و نیم سال؟ کودکانی که آزار و اذیت جنسی و جسمی قرار گرفته اند؟ بنده به عنوان یک پدر. خواهش میکنم. جرم این شیطان را سه برابر کرده و خواهان اشد مجازات برای این حیوان هستم. باز هم تشکر از ماموران خوب و با وجدان ایران اسلامی. سپاسگزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
خدا لعنتش کنه، چرا زندان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
این حکمش اعدامه نه حبس!
متین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
زندان برای این شیطان صفتها کم قانونهای قضایی ما واقعا بازدارنده نیست و باید مسئولین قضایی ما در قوانین تجدید نظر کنند
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر