کد خبر: ۷۰۷۵۰۱۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹

فرماندار شهرستان منوجان گفت: باید باجمع آوری کمک ونذورات بیشتر، ستادهای اربعین سیدالشهدا را رونق بیشتر دهیم.

رونق اربعین سیدالشهدا با مشارکت مردمبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان محمد محمودی فرماندار شهرستان منوجان گفت: ما باید یاد شهدا را گرامی بداریم و هفته دفاع مقدس فرصتی است که یاد کنیم از جانبازان و ایثارگران شهرستان که از جان خود مایه گذاشتند تا درخت انقلاب سربلند و تنومند بماند.

او با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی و راهپیمایی عظیم این رویداد بزرگ خطاب به اعضای ستاد اربعین افزود: می‌طلبد مدیران و مردم مشارکت بیشتری داشته باشند تا بتوانیم پرچم سیدالشهدا را پررونق‌تر بالا ببریم و این محقق نخواهد مگر با ایجاد همدلی میان مردم و مسولان و واینکه جمع آوری نذورات و ساماندهی توسط ستاد اربعین انجام شود.

محمودی ادامه داد: همه مدیران نذورات خود را جمع آوری و بخشداران نیز با همکاری دهیاران نذورات روستا‌ها را جمع آوری و به ستاد اربعین و یا به امام جمعه تحویل دهند تا به یاری خدا بتوانند در عراق وموکب شهرستان منوجان بتواند بهتر به زائرین اربعین خدمات رسانی بیشتر و بهتری داشته باشیم.

اوافزود: ستاد اربعین با ایجاد پایگا‌های جمع آوری نذورات مردمی و ساماندهی آن می‌تواند به موکب بزرگ این شهرستان در کربلا کمک کند.

فرماندار منوجان گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس سطح شهر باید توسط شهرداری، فضا سازی مناسبتی انجام شود و مردم  زیبایی های این هفته را هم ببیند و هم حس کنند، زیرا ما هرچه داریم‌از شهداست.

محمودی ادامه داد: به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده‌روی خانوادگی توسط اداره ورزش و جوانان، عریض کردن راه برای زائرین جامانده اربعین در شهرستان به مسیر زیارت ابوالفضل توسط راهداری و خدمات رسانی به زائران درون شهرستان توسط اوقاف باید هرچه زودتر انجام شود.

پیاده روی جامانده گان اربعین هرساله در شهرستان منوجان از مسیر‌های روستای حسین آباد تا مهرآباد و منتهی به زیارت فضل ابن عباس انجام می‌شود و در این مسیر موکب‌هایی جهت خدمات رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) برپا می‌شود.

انتهای پیام /ح

بامشارکت مردم برنامه های اربعین سیدالشهدا راپررونق کنیم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر