کد خبر: ۷۰۷۸۱۸۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان:

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت:برای اولین بار کشتی غلات حامل جو با ظرفیت ۶۷ هزار تن در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرد.

اولین کشتی حامل جو در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کردآقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: گفت: اولین کشتی حامل جو که ازجمله کالا‌های اساسی مهم محسوب می‌شود از مبدأ کشور اوکراین و به صورت مستقیم وارد این بندر اقیانوسی شد و عملیات پهلودهی و تخلیه آن درحال انجام است.

بهروز آقایی  اظهار داشت: برای اولین بار کشتی غلات حامل جو با ظرفیت ۶۷ هزار تن در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش بندر چابهار در تخلیه و بارگیری کالا‌های اساسی عنوان کرد: این بندر با دارا بودن تجهیزات پیشرفته تخلیه و بارگیری غلات فله، امسال رشد خوبی در این زمینه داشته است.

آقایی اضافه کرد: با توجه به اهمیت ورود کالا‌های اساسی برای ما، در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۷ درصد رشد در تخلیه و بارگیری کالا‌های اساسی داشته ایم.

او با تأکید بر توانمندی بندر چابهار در تخلیه و بارگیری کالا‌های اساسی افزود: در این زمینه اقدامات زیادی صورت پذیرفته و کشتی‌های دیگر حامل جو و کالا‌های اساسی نیز به زودی وارد بندر چابهار خواهند شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با بازاریابی‌های داخلی و منطقه‌ای صورت پذیرفته در ۶ ماهه نخست امسال در زمینه کالای شکر و نیز کالا‌های معدنی رشد بسیار چشمگیری داشته ایم که پیش بینی می‌شود این روند روبه رشد تا پایان سال نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/ع

تخلیه باری  اولین کشتی غلات حامل جو در تنها بندراقیانوسی ایران 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر