کد خبر: ۷۰۷۸۳۹۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امروز ایران اسلامی سردمدار امنیت منطقه به لحاظ سیاسی، نظامی، اجتماعی، اسلامی و ولایی است.

امروز در دنیا احدی جرات ندارد به ایران کج نگاه کند/قدرت جوان ها فرعون زمان را منذوی کرده استبه گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  ؛ آیت الله مصطفی علما صبح امروز یکشنبه در مراسم رژه نیرو‌های مسلح با اشاره به این بیان از مقام معظم رهبری که فرمود نگذارید دوران دفاع مقدس از یاد‌ها برود، اظهار داشت: باید دوران دفاع مقدس را حفظ کنیم و نگه بداریم ۸ سال دفاع مقدس یعنی ۸ سال ایستادگی و مقاومت و همین امر سبب شد تا دفاع مقدس امروز در دنیا به یک پدیده تبدیل شده شود.

این مسئول بیان داشت: همین امر سبب شده امروز در دنیا احدی که در راس آن‌ها آمریکا قرار دارد جرات ندارد به ایران کج نگاه کنددشمن فرودگاه‌های ما را هدف قرار دادند که رعب و وحشت ایجاد کنند، اما با این بیان امام (ره) توانستند دشمن را شکست دهند و با اقتدار ایستادگی کنند.

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه  بیان کرد: دفاع ایران فقط دفاع از آب و خاک نبود بلکه دفاع از فرهنگ، ارزش‌ها و اصول قرآن و رسول خدا و سنت و اهل بیت (ع) بود امروز قدرت جوانها، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و مردم، آمریکا و فرعون زمان را منذوی و در پشت پنجره‌ها نگه داشته است تامین امنیت دائم و مداوم امروز از آن ایران است و سردمدار امنیت منطقه به لحاظ سیاسی، نظامی، اجتماعی، اسلامی و ولایی است.

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه ادامه داد: امروز نظام ما نظام ولایت فقیه است و پشتیبانی از ولایت سبب شده در دنیا منحصر باشدامنیت و مقاومت منطقه مربوط به ایران است و نگاه بیش از ۵۰ کشور دنیا به ایران است اسرائیل شعار از نیل تا فرات را سر می‌داد، اما امروز خبری از این حرف‌ها نیست و این به واسطه اقتدار و قدرت ایران و رهنمود‌های ولایت فقیه است.

این مسئول بیان داشت: امروز می‌بینیم که کشور‌های دنیا از دفاع مقدس و سبک و صیانت ایران و همچنین از مدیریت این مرز و بوم کپی برداری می‌کنند امروز اگر ارتش سوم و چهارم دنیا از لبنان حساب می‌برند به واسطه این است که آن‌ها از ایران الگو برداری کرده اند.

او با بیان اینکه دفاع مقدس یعنی ظهور شخصیت‌های باکری ها، باقری ها، بابایی‌ها و شیرودی ها، گفت: دفاع مقدس کاری کرده که امروز ایران به عنوان ابرقدرت منطقه در دنیا مطرح باشداگر رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام می‌کند و می‌گوید من راجع به ایران چیزی نگفتم، یعنی در مقابل ایران ناتوان است.

انتهای  پیام/ز


برگزاری مراسم رژه به مناسبت هفته دفاع مقدس  در استان کرمانشاه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر