کد خبر: ۷۰۷۸۶۸۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
با رأی اعضای شورای شهر تهران انجام شد؛

اعضای شورای شهر تهران با ۱۹ رأی موافق طرح انتخاب یک کارشناس در زمینه آموزش مسائل زیست محیطی را از دستور کار شورای شهر تهران خارج کردند.

خروج طرح انتخاب کارشناس آموزش مسائل محیط زیست از دستور کار شورای شهر تهرانبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انتخاب یک نفر صاحب‌نظر و کارشناس خبره در زمینه مسائل آموزشی و اجتماعی در حوزه زیست محیطی جهت عضویت در کمیته برنامه‌ریزی و نظارت بر آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه مدیریت پسماند، موضوع ردیف ششم بند الف ذیل ماده سوم مصوبه ابلاغی باتوجه به پیشنهاد کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در دستور کار یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای شهر تهران قرار گرفت.

زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات در بررسی این دستور، گفت: پیشنهاد من این است که این دستور از صحن شورای شهر تهران خارج شود و در کمیسیون به طوری جدی‌تر نماینده‌ای انتخاب شود که از بدنه شورا باشد.


بیشتر بخوانید: جزئیات مصوبات یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای شهر تهران


پس از اظهار نظر رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، موضوع خارج شدن دستور انتخاب یک نفر صاحبنظر و کارشناس خبره در زمینه مسائل آموزشی و اجتماعی در حوزه زیست محیطی، در صحن شورای شهر تهران به رأی گذاشته شد که اعضای شورای شهر تهران با بیشترین رأی (۱۹ رأی موافق از ۱۹ عضو حاضر) این دستور را از دستور جلسه شورای شهر تهران خارج کردند.

انتهای پیام/

طرح انتخاب کارشناس آموزش مسائل محیط زیست از دستور کار شورای شهر تهران خارج شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
عظیم گراوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
برای اینجور شورای شهرها وشهرداریها فقط باید تاسف خورد ودیگر هیچ...
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر