کد خبر: ۷۰۷۹۱۵۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶

مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه گفت:برای تسهیل دسترسی ارتباطات زائران اربعین در پایانه مرز خسروی اینترنت وای فای نصب می شود.

دسترسی زائران اربعین حسینی به فای وای در مرز خسروی/ فعالیت شبانه روزی دفاتر پیشخوان دولت در اربعینقبادیان مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، گفت:برای تسهیل دسترسی ارتباطات زائران اربعین در پایانه مرز خسروی اینترنت وای فای نصب می شود.

او با اشاره به خدمت ارائه شده برای دسترسی آسانتر زائران اربعین حسینی گفت: در قصرشیرین دو سایت تلفن همراه در ادارات محلی راهداری و تامین اجتماعی در نقاط کور شناسایی شده نصب می کنیم که مراحل فونداسیون حفاری بتن ریزی انجام شده و تا قبل از حضور زائران دکل نصب خواهد شد.

قبادیان با بیان اینکه چند دستگاه پرتابل تلفن همراه نیز در مسیر زائران اربعین به صورت سیار برای پوشش دهی بهتر نصب می شود گفت:  چندین دستگاه دیزل ژنراتور نیز در مسیر در نظر گرفته می شود تا درصورت قطع شبکه برق  به صورت سیار برق مورد نیز سایت ها تامین شود و قطعی ارتباطات تلفن همراه نداشته باشیم.

او ادامه داد: سال گذشته نیز  با توجه به پیگیری هایی که برای بازگشایی مرز خسروی انجام شد از قبل زیر ساخت ها فراهم شده است  و 3 میلیارد تومان نیز برای این زیر ساخت ها هزینه شد  که اکنون امکانات فنی خوبی وجود دارد.

به گفته این مقام مسئول  یک سایت تلفن همراه نیز  در مسیر حمیل اسلام اباد غرب به سمت  استان ایلام نیز در حال نصب است و ارائه خدمات تا زمان بازگشت زائران در مسیر تردد زوار ادامه دارد.

مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه گفت:  دو دفترپیشخوان دولت گرید آ با ارائه کلیه خدمات از قبیل تعویض سیم کارت  خرید سیم کارت و تعویض ۴ جی در مرز خسروی و قصرشیرین به صورت شبانه روز ارائه خدمت می کند.

او ادامه داد:  در مسیر تردد زوار از کنگاور تا نقطه صفر مرزی در هر شهر دفتر پیشخوان به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و لیست این دفاتر در مبادی ورودی شهر همراه با ادرس و تلفن  برای سهولت دسترسی زوار نصب می شود.

انتهای  پیام/ز


در مسیر تردد زوار دفتر پیشخوان به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر