کد خبر: ۷۰۷۹۵۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
یادداشت رئیس سازمان پدافند غیرعامل به مناسبت هفته دفاع مقدس:

سردار جلالی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، در یادداشتی تأکید کرد: دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است.

دفاع مقدس در تمامی حوزه ها، یک گنجینه تمام ناشدنی استبه گزارش  حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس در یادداشتی نوشت:

در تاریخ همیشه نقاط عطف و کانونی وجود داشته که سرنوشت ملت‌ها را تغییر داده است. ۸ سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

در ادامه این یادداشت آمده است: دفاع مقدس اوج انسانیت، معنویت و هم پیمانی یک ملت برای دفاع از ارزش‌هایش بود و ۸ سال آن، روز به روز به برگ‌های افتخار در دفتر تاریخ تبدیل شد. در این ۸ سال ملت ایران از یک آزمون سخت، پیروز بیرون آمدند و گواهی برای همه تاریخ شدند که ملت‌ها حتی با دست خالی «میتوانند» از هویت‌شان دفاع کنند.

سردار جلالی در این یادداشت با بیان اینکه فرهنگ تولید شده ناشی از هشت سال دفاع نیز مقدس است و بزرگترین دارایی معنوی ملت و سرمایه ملی است، می‌افزاید: این دارایی ملی و طلایی متعلق به همه ملت حال و آینده است و ما باید از آن حفاظت و مراقبت کنیم و این یک تکلیف ملی است؛ خون‌بهای همه شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و شهدای حرم و شهدای وطن.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه امروز دفاع مقدس در تمامی حوزه‌ها از جمله بحث‌های مدیریتی، اقتصادی، سیاسی، بین‌المللی و از همه مهمتر فرهنگی یک گنجینه تمام ناشدنی است، تاکید دارد: ضرورت دارد گنج‌های پنهان دفاع مقدس بازخوانی، بازشناسی و نقشه راه فردای ما قرار گیرد.

در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: امروز دفاع مقدس با همان ارزش‌ها بلکه بیشتر ادامه دارد. دشمن آمریکایی چنگ و دندان نشان می‌دهد و بعضی از نا آگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنند زهی خیال باطل. شهدا در قلب مردم هستند. امروز نیاز جدی به دفاع مقدس سایبری، دفاع مقدس اقتصادی و تداوم آن در همه بخش‌ها احساس می‌شود.

سردار جلالی در پایان می‌افزاید: به یاد همه شهدای دفاع مقدس، جانبازان، ایثارگران و آن‌هایی که هنوز خانواده‌هایشان چشم در راهشان هستند، تمام قد می‌ایستیم و ادای احترام می‌کنیم و با امام شهدا و رهبر عزیز انقلابمان دوباره تجدید پیمان کرده و اعلام می‌کنیم: «بر همان عهد که بودیم، برآنیم هنوز»

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر