کد خبر: ۷۰۸۰۱۶۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم عنوان کرد؛

میرابراهیمی گفت:۴۵ غرفه جمع آوری پسماند در سطح شهر روزانه به مدت هشت تا ۱۰ ساعت فعالیت می‌کنند، خودرو‌های مخصوص نیز با مراجعه به درب منازل پسماند خشک را جمع‌اوری می‌کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،عبدالله میرابراهیمی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با بیان اینکه آموزش‌های لازم در خصوص تفکیک زباله از مبدأ در ادارات قم در حال انجام است،گفت: علاوه بر ارائه آموزش‌های لازم، ادارات استان به مخازن پسماند خشک مجهز و پسماند خشک در پایان ساعت اداری از ادارات جمع آوری می‌شوند.

او با بیان اینکه آموزش اصناف در خصوص تفکیک زباله از مبدأ در مناطق یک، هفت و چهار انجام شده است، تصریح کرد: در این طرح آموزشگران آموزش‌های لازم در خصوص نحوه مشارکت در تفکیک زباله از مبدأ یاد می‌گیرند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم عنوان کرد: آموزشگران سازمان در مساجد شیوه‌های مدیریت پسماند را به مردم آموزش می‌دهند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم ابراز کرد: هر چه سعی کنیم مشارکت مردم در تفکیک پسماند خشک از مبدأ بیشتر شود علاوه بر اینکه به حفظ محیط زیست کمک شایانی می‌شود، از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است.

وی گفت: ۴۵ غرفه جمع آوری پسماند در سطح شهر روزانه به مدت هشت تا ۱۰ ساعت فعالیت می‌کنند، خودرو‌های مخصوص نیز با مراجعه به درب منازل پسماند خشک را جمع‌اوری می‌کنند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم افزود: برخی از خودرو‌ها به صورت هفتگی پسماند خشک را جمع‌آوری می‌کنند و خودرو‌های معابر پسماند خشک را از اصناف و ادارات به صورت روزانه جمع آوری کرده و خودرو‌های پیشرو که از ساعت پنج بعد از ظهر به بعد برای دریافت پسماند خشک از شهروندان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/ح

فعالیت ۴۵ غرفه جمع‌آوری پسماند خشک در قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر