کد خبر: ۷۰۸۰۱۹۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از اسکان ۱۳ هزار و ۶۶۵ زائر اربعین در پایگاه‌های این جمعیت خبر داد.

اسکان اضطراری نزدیک به ۱۴ هزار نفر در همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، بهروز کارخانه‌ای مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به اسکان زائران اربعین از ۱۳ تا ۲۹ مهر دراستان همدان گفت:  بیشترین میزان اسکان زائران مربوط به پایگاه‌های هلال‌احمر اسدآباد با پنج هزار و ۳۱۴ زائر و شهرستان همدان با چهار هزار و ۸۲۸ مسافر است.

او افزود: همچنین شهرستان نهاوند با اسکان یک هزار و ۴۲۰ زائر، کبودراهنگ یک هزار و ۲۳۴ و ملایر با ۶۰۰ زائر در راه مانده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان یادآوری کرد: تمامی پایگاه‌های امداد جاده‌ای این استان پیش از آغاز پیاده روی اربعین به امکانات گرمایشی و امکانات مورد نیاز تجهیز شدند.

کارخانه‌ای با بیان اینکه در طرح اربعین تیم‌های هلال احمر به ۲۳۰ مصدوم امداد رسانی کردند، گفت:  ۷۴ تن از مصدومان به علت شرایط نامطلوب جسمی به مرکز درمانی منتقل شدند.

او افزود: تیم‌های عملیاتی هلال احمر در ۱۴۱ ماموریت، آمبولانس‌ها در ۷۶ ماموریت و خودرو‌های نجات تیپ یک و ۲ در ۹ ماموریت امدادی حضور یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان درباره سهم سوانح رانندگی از ماموریت‌های معاونت امداد و نجات هلال احمر توضیح داد: نیرو‌های این جمعیت در صحنه ۶۰ سانحه رانندگی شامل ۳۵ واژگونی، هفت مورد انحراف از مسیر اصلی و ۱۸ مورد سایر سوانح رانندگی حضور یافتند.

کارخانه‌ای اضافه کرد: در این مدت به ۱۷۴ تن در سوانح رانندگی همدان امداد رسانی شد که ۶۰ تن از مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند.

انتهای پیام/د.ا

اسکان اضطراری بیش از ۱۳ هزار زائر اربعین در همدان

منبع: ایرنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر