کد خبر: ۷۰۸۰۵۹۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
کد خبر : ۷۰۸۰۵۹۳

مدیر پشتیبانی موکب اینترنتی انصار اربعین گفت: همه زائران اربعین حسینی برای بازگشت به شهر‌های خود باید با ثبت نام در سامانه اینترنتی www.etaradod.ir زمان برگشت خود را مدیریت کنند.

محمدجواد فائض پور نوش آبادی، مدیر پشتیبانی موکب اینترنتی انصار اربعین، در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، گفت: زائران اربعین حسینی قبل از حرکت می‌توانند با مراجعه به سامانه etaradod.ir در بخش مشاهده کاروان‌ها نام شهر خود را جستجو کنند و چنانچه نام شهری نبود، نام آن را به شماره ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۳۹۸۶۱ ارسال کنند تا در سامانه ثبت شود.

او تصریح کرد: چنانچه مدیر شرکت‌های اتوبوسرانی یا رانندگان اتوبوس، پیامی با متن زمان حرکت خود از مهران را به شماره ستاد اربعین بفرستند، نرم افزار سامانه تردد، شماره تلفن مدیر کاروان‌هایی که سه ساعت قبل یا سه ساعت بعد آن از کربلا حرکت کرده اند را برای او ارسال می‌کند.

به گفته او، این سامانه با همکاری سازمان حج و زیارت و مشارکت همه دستگاه‌ها از جمله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و وزارت راه و شهرسازی برای هماهنگی زمان بازگشت طراحی شده است.

مدیر پشتیبانی موکب اینترنتی انصار اربعین، پیش بینی بیش از ۱۲ هزار اتوبوس برای برگشت زائران حسینی به شهر‌های خود در این سامانه را تاکید کرد و گفت: اطلاعات زائران بعد از نام نویسی زائران و تعیین شهر‌های برگشت توسط کارشناسان موکب انصار اربعین در اختیار سرپرست کاروان قرار می‌گیرد.

فائض پور، با تاکید بر اینکه زمان بازگشت از همه مرز‌های غربی به داخل کشور نیز اطلاع رسانی می‌شود تا از شلوغی جمعیت در مرز‌های ورودی کشور به هنگام بازگشت جلوگیری شود افزود: به زائران حسینی توصیه می‌شود چنانچه ظرفیت کاروان‌ها در کربلا و نجف تکمیل شده بود، برای روز بعد ثبت نام کنند تا بتوان خدمات‌رسانی مطلوبی به آن‌ها داشت و مشکلی برای هموطنان پیش نیاید.

انتهای پیام/م

 

مدیریت برگشت زایرین اربعین با سامانه تردد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر