کد خبر: ۷۰۸۰۸۰۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش بهبهان گفت: بیش از ۲۵۰ میز و نیمکت فرسوده مدارس، تعمیر و به سازی شدند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، صاحب نژاد حسینی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش بهبهان گفت: طی فراخوان ارسالی به مدارس، ۸۰۰ میز و نیمکت و صندلی مستعمل از آموزشگاه‌های شهر و روستای به این کارگاه ارسال و در چرخه تعمیر قرار گرفت.

او افزود: مراحل جوشکاری، رنگ آمیزی، نصب روکش mdf بر روی نیمکت و صندلی صورت گرفت و در مرحله اول بیش از ۲۵۰ میز و نیمکت و صندلی تعمیر و به سازی و به مدارس تحویل داده شدند و در مرحله دوم و طی چند روز آتی نیز مابقی به مدارس ارسال خواهند شد.

نژاد حسینی بیان داشت: از کلیه عوامل مدیریتی، اجرایی، هنرآموزان و هنرجویان سخت کوش هنرستان کار و دانش امام هادی (ع) که نقش ارزنده‌ای در اجرای شایسته این حرکت تولیدی داشته اند، تقدیر و تشکر می‌شود.

لبخند مهر بر لبان دانش آموزان کم بضاعت

رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: با همت مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان، حرکتی معنوی و در تدام فعالیت‌های خیرخواهانه در جهت فراهم کردن زمینه تحصیل دانش آموزان در مناطق و مدارس کم برخوردار انجام شد.

او افزود: در این زمینه ۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز نیازمند از طریق مدارس شناسایی و به مدیریت آموزش و پرورش معرفی شدند.

عبدی پور تصریح کرد: تا کنون طی ۳ مرحله، یک هزار و ۲۰۰ بسته لوازم التحریر تهیه و بین دانش آموزان کم بضاعت و لازم التوجه در مدارس توزیع شد و لبخند زیبای مهر بر لبان کودکان و نوجوان نقش بست.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان ادامه داد: توجه ویژه به امر تحصیل و علم اندوزی فرزندان این خاک، همکاری برای انجام فعالیت‌های آموزشی و تربیتی در جهت پرورش نسلی توانا و دانا از مهمترین اقدامات مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان در مشارکت با آموزش و پرورش بوده است.

انتهای پیام/م

بازسازی میز و نیمکت های مدارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر