کد خبر: ۷۰۸۰۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
کد خبر : ۷۰۸۰۹۹۵

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از توزیع ۳۰هزار بسته لوازم التحریر هدیه مقام معظم رهبری در سیستان وبلوچستان خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمد مارانی صبح امروز در مراسم آغاز توزیع ۳۰ هزار بسته لوازم التحریر هدیه مقام معظم رهبری که در یکی از مدارس مناطق محروم زاهدان انجام شد اظهار داشت: با نوجه به تمام محدودیت‌هایی که در سیستان و بلوچستان وجود دارد، اما این استان دارای جوانان و دانش آموزانی باهوش است که این موضوع به تائید سازمان‌های جهانی نیز رسیده است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه سر آمد بودن دانش آموزان سیستانی و بلوچستانی را نسبت به سایر دانش آموزان یک موهبت الهی عنوان کرد و ادامه داد: قطعا خدمت به این دانش آموزان برای مجموعه سپاه افتخار است.

وی عنوان کرد: وظیفه اصلی سپاه، دفاع از نظام و انقلاب و تامین امنیت مردم است، اما در سایه این آرامشی که امروز به وجود آمده قطعاً توجه ویژه به معیشت، اقتصاد، افزایش شاخصه‌های فرهنگی، آموزشی و علمی و... شهروندان نیز مد نظر است.

وی با اشاره به اینکه در راستای افزایش شاخصه‌های فرهنگی و آموزشی مردم سیستان و بلوچستان تاکنون گام‌های بسیار زیادی برداشته شده است خاطرنشان کرد: احداث و بازسازی ۸۴ مدرسه در این استان از جمله اقدامات نیروی زمینی سپاه بوده که برای ارتقای زیر ساخت‌های آموزشی در آینده نیز شاهد ادامه این روند کاری خواهیم بود.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: با همت نیروی زمینی سپاه در مهرماه امسال ۱۰۰ هزار بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان محروم مناطق مرزی در سراسر کشور توزیع می‌شود که از این میان ۳۰ هزار بسته سهم استان سیستان وبلوچستان بوده است.

سردار مارانی ارزش ریالی هر بسته لوازم التحریر را ۱۰۰ هزار تومان دانست و گفت: با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته بسته‌های لوازم التحریر شامل کیف، دفتر، خودکار، مدادرنگی و ... در مدت ۴۸ ساعت قرار است بین دانش آموزان محروم سراسر استان توزیع شود.

 

انتهای پیام/پ

۳۰هزار بسته لوازم التحریر هدیه مقام معظم رهبری در سیستان وبلوچستان توزیع شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر