کد خبر: ۷۰۸۵۳۵۲
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
بسته اخبار حوادث امروز ۶ مهر ماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث امروز شنبه ۶ مهر ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، مهمترین حوادث امروز شنبه ۶ مهر سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

آتش سوزی علوفه دپو شده در روستای لج خسارت زیادی به بارآورد

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: دیروز در پی تماس تلفنی مردمی مبنی بر آتش سوزی علوفه دپو شده در روستای لج، با حضور به موقع ماموران آتش نشانی و تجهیزات لازم آتش مهار شد.

او با بیان اینکه در این رویداد ۱۵۰۰ بسته یونجه دپو شده در روستای لج در آتش سوخت افزود: این حادثه بیش از ۲۲۰ میلیون ریال خسارت مالی در برداشت.

احمدی  اضافه کرد: اطفای این حریق با استفاده از ۲ گروه ۳ نفره حدود ۲ ساعت و نیم به طول انجامید.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد اظهار کرد: این پنجمین بار در سالجاری است که علوفه دپو شده طعمه حریق می‌شود.

یک تانکر حامل قیر داغ در جاده حمزه آباد واژگون شد

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی قیر در جاده حمزه آباد موجب مصدومیت راننده شد که ماموران آتش نشانی پس از دریافت این خبر فورا به محل اعزام شدند.

او افزود: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و با تلاش نیرو‌های آتش نشانی محل ایمن سازی شد.

احمدی با بیان اینکه فرد مجروح به بیمارستان امام خمینی مهاباد انتقال یافت از رانندگان خواست در این مسیر که جزو نقاط حادثه خیز شهرستان است با احتیاط و دقت بیشتری رانندگی کنند تا از ایجاد چنین حوادثی پیشگیری شود.

تصادف دو خودروی پژو ۲۰۶ و پژو پارس

احمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر تصادف دو خودرو، آتش نشانان بلافاصله به محل اعزام شدند.

او افزود: دو خودروی ۲۰۶ و پژو پارس در محل بالاتر از شهربازی به همدیگر برخورد کردند که ماشین ۲۰۶ به طرف محوطه امور آب پرت شد و همان جا در سیم خاردار گیر کرد.

او تصریح کرد: نیرو‌های سازمان آتش نشانی با حضور در محل حادثه، در خصوص ایمن سازی و رهاسازی خودرو و سرنشینان اقدامات لازم را انجام دادند؛ و در آخرین گزارش دیشب یک حلقه مار در یکی از منازل مسکونی زنده گیری شد و ماموران آتش نشانی آن را در طبیعت رها سازی کردند.

انتهای پیام / س خ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر