کد خبر: ۷۰۸۵۳۶۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری ۹ نفر در ارتباط با کانال اعمک خبر داد و گفت: ارتباط با ضد انقلاب، تشویش اذهان عمومی و تهمت از جرائم گردانندگان این کانال است.

دستگیری ۹ نفر در ارتباط با کانال اعمک در کردستانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در مورد وضعیت پرونده برخی کانال‌های متخلف در فضای مجازی در استان، اظهار کرد: کانال اعمک تحت عنوان (افشای عملکرد مدیران کردستان) مطرح شد و در مرحله نخست با یک شعار خوب مورد استقبال خیلی‌ها قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد:، ولی واقعیت این نبود، ۹ نفر در ارتباط با کانال دستگیر شدند و اکنون در بازداشت موقت هستند.

او گفت: ۱۵ شخصیت حقیقی و ۱۰ شخصیت حقوقی علیه اعمک شکایت کرده‌اند.

آزادی تصریح کرد: افترا، تهمت، سلب آسایش، عمومی، دلسردکردن مردم و ارتباط با گروهک‌های معاند در خارج از کشور، اقدام علیه امنیت ملی از طریق ارتباط با گروهک‌های معاند از جرائم این افراد است که مستندات آن موجود است.

او اذعان داشت: حتی افشای نام افراد وابسته نظام با هدف اقدامات تروریستی، اخاذی و تهدید و ... از جرائم این افراد است.

فرمانده نیروی انتظامی کردستان افزود: دو کانال که‌سایتی و آنتی‌دادگستری هم اول چنان احساس می‌شد که در خارج از کشور است، اما بعد از پیگیری‌ها فهمیدیم که گردانندگان هم در داخل استان هستند.

او اضافه کرد: آنچه مسلم است جرم این افراد محرز شده و الان در بازداشت موقت هستند، هنوز به مرحله صدور کیفرخواست و صدور حکم دادگاه نرسیده است و در صورت صدور حکم اطلاعات لازم به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/ز

دستگیری کانال اعمک در کردستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر