کد خبر: ۷۰۸۸۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: برای ما خیلی سخت خواهد بود که در ۱۵ روز ۱۱ بازی کنیم و این برای هیچ تیمی آسان نیست.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پیش از آغاز مسابقات جام جهانی ژاپن حاضر شد و درباره شرایط تیمش اظهار داشت: در ابتدا خیلی خوشحالم که اینجا هستیم. این آخرین تورنمنت در تقویم مسابقات امسال است. برای ما خیلی سخت خواهد بود که در ۱۵ روز ۱۱ بازی کنیم و این برای هیچ تیمی آسان نیست.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیمش فرصت کافی برای ریکاوری جهت حضور در مسابقات جام جهانی را داشته یا نه، بیان کرد: نه، چون امسال خیلی تقویم فشرده‌ای داشتیم و بعد از مسابقات قهرمانی آسیا، فرصتی برای ریکاوری نداشتیم و بلافاصله راهی ژاپن شدیم تا اینجا باشیم. این تورنمنت بعد از یک فصل بسیار طولانی است و نمی‌توانیم بگوییم که این مسابقات، به نحوی آماده‌سازی برای رقابت‌های انتخابی المپیک خواهد بود. حدود سه ماه تا آن بازی‌ها فاصله داریم و برنامه‌ی متفاوتی برای آن رقابت‌ها خواهیم داشت، چون تنها ۱۰ روز قبل از شروع آن مسابقات می‌توانیم لژیونر‌های خود را در اختیار داشته باشیم.


بیشتر بخوانید: تیم ملی والیبال ایران - روسیه / تزار‌ها، نخستین رقیب بلندقامتان در جام جهانی


سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پایان و در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین ویژگی تیمش را چه می‌داند، عنوان کرد: مهم‌ترین مشخصه‌ی ما، جنگندگی بازیکنان است. همه بازیکنان ما والیبال را به خوبی درک می‌کنند. شاید در همه شاخص‌ها کامل نباشیم، اما جنگنده‌های خوبی هستیم و دفاع کردن را هم خوب بلدیم. تیم ما به خوبی می‌داند چه طور بازی کند و به پیروزی برسد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از والیبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر