کد خبر: ۷۰۸۹۴۵۰
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
مدیر‌کل حج و زیارت استان سمنان خبر داد؛

خلیل دلپاک از ثبت‌نام ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر زائر اربعین از سراسر استان سمنان در سامانه سماح خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، خلیل دلپاک مدیر‌کل حج و زیارت استان سمنان گفت: تعداد علاقه‌مندان برای حضور در پیاده‌روی اربعین امسال بیش از سال گذشته است.

او با بیان اینکه امسال داشتن ویزا برای حضور در پیاده‌روی اربعین نیز ضروری نیست پیش‌بینی می‌شود تعداد زائران نسبت به سال گذشته بیشتر باشد.

مدیر‌کل حج و زیارت استان سمنان با اشاره به تعداد زائران استان سمنان که در پیاده‌روی اربعین حسینی سال گذشته شرکت کردند گفت: سال گذشته نزدیک ۱۰ هزار نفر از استان سمنان در پیاده‌روی بزرگ اربعین حسینی حضور داشتند.

دلپاک با بیان اینکه زائران از طرق مختلفی می‌توانند برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت‌نام کنند گفت: متقاضیان می‌توانند به دفاتر خدمات زیارتی و خدمات پستی مراجعه کرده و در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

او با بیان اینکه خود زائران نیز می‌توانند با مراجعه با سایت سماح برای حضور در پیاده‌روی اربعین ثبت‌نام کنند از زائران خواست تا در حین ثبت‌نام مدارک خود از قبیل کارت ملی و کارت‌پول خود را به دست افراد ناشناس نسپارند.

زائران با هوشیاری و دقت کامل در سامانه سماح ثبت کنند

دلپاک با بیان اینکه خوشبختانه در استان سمنان تاکنون گزارشی مبنی بر سوءاستفاده از مدارک زائران در حین ثبت‌نام صورت نگرفته از زائران خواست با هوشیاری و دقت کامل در سامانه سماح ثبت کرده و اجازه سوءاستفاده به افراد سودجو را ندهند.

مدیر‌کل حج و زیارت استان سمنان با بیان اینکه گزارش‌هایی از سوءاستفاده از مدارک زائران اربعین رسیده است که نشان می‌دهد باید زائران در حین ثبت‌نام دقت بیشتری داشته و با مراجعه به دفاتر زیارتی مجاز اقدام به ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام / ر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر