کد خبر: ۷۱۰۲۰۶۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
امیر حاتمی در جمع خبرنگاران:

وزیر دفاع گفت: با اهتمام مجلس و دولت امیدواریم بتوانیم در بودجه سال ۹۹ تا حد زیادی از مشکلات بازنشستگان نیرو‌های مسلح بکاهیم.

خبرنگار: سیدی/ عینیحل مشکلات صندوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح به اهتمام ملی نیازمند استبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع کشورمان در حاشیه جلسه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه این هیئت اظهار کرد: بحث امروز درباره صندوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح بود که اهمیت بسزایی دارد.

او افزود: در صندوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح به دلیل شرایط خاصی که است مشکلات حادتری وجود دارد؛ ما در سالیان گذشته با مشکلات عدیده‌ای مواجه بودیم که این موضوع مورد توجه دولت و وزارت دفاع قرار گرفته است.
 
وزیر دفاع بیان کرد: ما تلاش می‌کنیم که گام به گام بتوانیم مسائل مربوط به بازنشستگی نیرو‌های مسلح را رفع کنیم، ما در صندوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح از یک سو با پرداخت حقوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح مواجه هستیم و از سوی دیگر با مسائل مربوط به خدمات رفاهی این اقشار مواجه‌ایم.


حاتمی ادامه داد: با کمک دولت و مجلس گام‌های مؤثری برای رفع هر کدام از این مشکلات برداشته‌ایم و برای حل دائمی معضلات صندوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح نیز برنامه بلندمدت و راهکار‌های مؤثری در نظر گرفته‌ایم که امیدواریم با برگزاری جلسات متعدد و همتی که مجلس گماشته است، بتوانیم پایه آن را برای بودجه سال ۹۹ در قانون بودجه قرار دهیم و بتوانیم به تمهیدات اتخاذشده برای حل مشکلات صندوق‌های بازنشستگی نیرو‌های مسلح شتاب بیشتری ببخشیم.
 
او تصریح کرد: آنچه که مسلم است موضوع صندوق‌های بازنشستگی مسئله مهم و قابل توجهی است و همت و اهتمام ملی را می‌طلبد و جلسه امروز نشان داد که حداقل دولت و مجلس پای کار آمده‌اند و برنامه دقیق‌تری برای حل مشکلات بازنشستگان نیرو‌های مسلح فراهم خواهند کرد.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر