کد خبر: ۷۱۷۱۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
کد خبر : ۷۱۷۱۲۶۸

استاندار خراسان شمالی با همراهی جمعی از مدیران اجرایی و ستادی استانداری از محل برگزاری ششمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان بازدید کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی گفت: برگزاری اینگونه رویداد‌های بین المللی، معرفی خراسان شمالی در بخش‌های مختلف، رونق اقتصادی و رفع کمبود‌های استان می‌باشد.

شجاعی با بیان اینکه تیم‌ها از ۲۵ آذر وارد استان می‌شوند، افزود: بیش از ۱۷۰ کشور عضو اتحادیه جهانی کشتی هستند و نام خراسان شمالی و بجنورد در تاریخ این ورزش به صورت جهانی ثبت خواهد شد.

او ادامه داد: یک ماه آینده خراسان شمالی میزبان برگزاری مسابقات کشتی پهلوانی و ورزش‌های زورخانه‌ای جهانی می‌باشد که ۴۷ کشور دعوت شده اند و پیش بینی می‌شود ۳۰ کشور در این مسابقات حضور داشته باشند.

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: با ادامه این روند بخشی از زیرساخت‌ها و نداشته‌های فضا‌های مختلف استان که حتی برای برگزاری مسابقات ملی آماده نیست، جبران می‌شود و سعی داریم این امکانات در حد بین المللی ایجاد شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با اعلام این خبر که خرداد ماه سال آینده همایش بزرگ سرمایه گذاری با حضور کشور‌های مختلف و شرکت‌های ایرانی در این استان برگزار می‌شود، عنوان کرد: پر شدن ظرفیت‌های هتلینگ استان و برقراری پرواز‌های مختلف از جمله مزیت‌های برگزاری اینگونه رویدادهاست.

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: برای رشد، پیشرفت و توسعه وجود زیرساخت، منابع مالی و تجهیزات الزامی این، اما آنچه بیش از این عوامل کارساز می‌باشد نیروی انسانی است و مردم با داشتن روحیه و نشاط اجتماعی نقش سازنده‌ای خواهند داشت و قطعا رویداد‌های ورزشی و فرهنگی می‌تواند این روحیه را ایجاد کند.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر