کتاب قصه‌های سردار رونمایی می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از رونمایی کتاب قصه‌های سردار برای معرفی شخصیت والای سردار شهید قاسم سلیمانی در دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، بینشمدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از رونمایی کتاب قصه‌های سردار برای معرفی شخصیت والای سردار شهید قاسم سلیمانی در دهه فجر خبر داد.

 بینش با بیان اهمیت و ضرورت معرفی بیش از پیش شخصیت این شهید والامقام برای آینده سازان میهن اسلامی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی برنامه‌های متنوعی در بخش‌های فرهنگی هنری و ادبی در این راستا تدارک دیده که در مراکز فرهنگی هنری کانون استان برگزار می‌شود.

او سردار شهید قاسم سلیمانی را الگوی ایمان، اخلاص، اخلاق و مقاومت و معرفی این ویژگی‌ها را برای کودکان و نوجوانان ضروری و مهم دانست وگفت: شهادت پاداش سال‌ها مجاهدت سردار سلیمانی در مبارزه بی‌امان با طاغوتیان و مستکبران عالم است و بی‌تردید راه پربرکت این شهید سرافراز، با قدرت و اقتدار تمام در جبهه مقاومت ادامه خواهد داشت.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات این کانون در راستای شناساندن این شهید برای کودکان و نوجوانان گفت: کتاب قصه‌های سردار برای مخاطبان کودک توسط کانون پرورش فکری استان برای کودکان در دست اقدام است که همزمان با دهه مبارک فجر، منتشر و رونمایی خواهد شد.

او گفت: مربیان کانون پرورش فکری با حضور در تعدادی از مدارس تبریز، ضمن اجرای فعالیت‌های مختلف فرهنگی، تولیدات فرهنگی کانون با موضوع معرفی شهید سپهبد سلیمانی را به دانش آموزان اهدا کردند.

بینش افزود: با اجرای این برنامه اولین مرحله از تولیدات و پیوست‌های فرهنگی کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی در خصوص معرفی شخصیت و زندگی سردار قاسم سلیمانی رونمایی شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با آغاز فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف کانون در معرفی شخصیت، زندگی و مجاهدت‌های سردار سلیمانی برای مخاطبان کودک و نوجوان، پیوست‌های فرهنگی این فعالیت‌ها به کودکان و نوجوانان اهدا شد.

بینش اعضا مراکز فرهنگی هنری کانون و نیز دانش‌آموزان مدارس را مخاطبان این فعالیت‌ها عنوان و افزود: اجرای این برنامه‌ها گامی در مسیر الگوسازی و آشنایی کودکان و نوجوانان با شخصیت والای این شهید والامقام باشد.

گفتنی است، مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلفی را در موضوعات فرهنگی، هنری وادبی، با هدف تبیین شخصیت و زندگی سپهبد شهید قاسم سلیمانی برگزار می‌کنند.

انتهای پیام/ک

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر