کد خبر: ۷۲۱۵۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
کد خبر : ۷۲۱۵۲۶۰

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان کرمانشاه با بیان اینکه هیچ واحد عرضه قلیانی در کرمانشاه مجوز فعالیت ندارد، گفت: تمام واحد‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، غیرمجاز هستند.

 سیگار قاچاقبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  علیرضا صاحبی رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان کرمانشاه با بیان اینکه هیچ واحد عرضه قلیانی در کرمانشاه مجوز فعالیت ندارد، گفت: تمام واحد‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، غیرمجاز هستند.

او با بیان اینکه تاکنون بار‌ها با این واحد‌های غیرمجاز برخورد شده، گفت: چندی قبل لیستی از واحد‌های غیرمجاز را به دستگاه‌های مربوطه ارائه کردیم و با همکاری دادستانی حدود ۳۰ واحد عرضه قلیان، پلمب شد.

او با بیان اینکه نمی‌توان برآورد دقیقی از واحد‌هایی که در این زمینه به صورت غیرمجاز فعالیت دارند ارائه داد، افزود: این واحد‌ها مثل قارچ به سرعت رشد می‌کنند و در زمانی هم فعالیت خود را خاتمه می‌دهند.

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان کرمانشاه درباره وضعیت کافه‌ها نیز یادآور شد: کافه‌هایی که شرایط قانونی را رعایت کنند و مجوز می‌گیرند، فعالیت آن‌ها صرفا باید در زمینه عرضه نوشیدنی‌های گرم و سرد و میان وعده‌های غذایی باشد.

صاحبی عرضه قلیان در کافه‌ها را ممنوع دانست و اظهار کرد: استعمال دخانیات و سیگار در کافه‌ها نیز غیرمجاز است.

او ادامه داد: بر اساس قانون، استعمال سیگار در تمام مکان‌های عمومی غیرمجاز است و کافه‌ها نیز مشمول این موضوع است.

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان کرمانشاه برخورد با واحد‌های قلیان‌سرا و یا کافه‌های متخلف را نیازمند همکاری بخش‌های مختلف دانست و اضافه کرد: اتحادیه به تنهایی قدرت اجرایی چندانی ندارد و فقط می‌تواند اخطاریه ۱۵ روزه صادر کند، از همین رو نیاز داریم دستگاه‌های دیگر نیز برای مقابله با این معضل به کمک ما بیایند.

انتهای پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ