امام جمعه یزد:

مسئولان در مصرف هزینه‌های بیت‌المال دقت کنند

امام جمعه یزد گفت: مدیران بیش از پیش در خرج کردن بودجه بیت المال حساس شوند و از هرگونه اقدام غیر واجب خوددار ی کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در خطبه های این هفته نماز جمعه یزد با بیان این که خداوند در قرآن کریم به مومنان سفارش کرده که برای پیشبرد اهداف و امور خود فقط به درگاه الهی متوسل شوند، گفت: مومنان باید برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت قدردان الطاف خدا باشند.

او با بیان این‌که مقاومت در دین داری همان قدرشناسی از لطف خداست، افزود: افراد جامعه اسلامی باید برای مقابله در برابر استکبار به دنبال اقتدار فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، اقتصادی، سیاسی و اجرایی باشند.

امام جمعه یزد در ادامه با اشاره به اهمیت عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد، گفت: این عملیات نمایش اقتدار اجرایی، سیاسی و نظامی ایران است.

ناصری یزدی تلاش برای افزایش اقتدار صنعتی، نظامی، علمی و فرهنگی را از جمله ضرورت‌های اجرایی در برابر مستکبران دانست و بیان کرد: مسئولان و دست اندرکاران نظام می توانند با جذب مشارکت مردم ایران رابه سمت اقتدار صنعتی، اقتصادی و فرهنگی هدایت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در توسعه کشور، تصریح کرد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف پشتوانه نظام برای حراست از دستاوردهای کسب شده است.

او  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات پرشور در سال جاری، بیان کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید با برنامه در انتخابات شرکت کرده و فقط رفع نیازهای اقشار مختلف را در دستور کار خود قرار دهد.

آیت الله ناصری یزدی تلاش برای کسب سمت و جایگاه را فقط در صورتی که برای خدمت به خلق باشد، حائز اهمیت دانست و اظهارداشت: رسیدن به اقتدار علمی و صنعتی باید ملاک عمل مسئولان و دست اندردکاران اجرایی نظام قرار گیرد.

این مسئول خطاب به کسانی که بیت المال را در اختیار دارند، تصریح کرد: پیشنهاد می کنم مدیران بیش از پیش در خرج کردن بودجه بیت المال حساس بشوند از هرگونه اقدام غیرواجب خوددار ی کنند.

امام جمعه یزد در پایان سخنان خود با اشاره به حضور رئیس قوه قضائیه در استان یزد، گفت: در این سفر یک روز مسائل و مشکلات بسیاری که توسط معاونین رئیس قوه احصا شده بود مطرح و برای رفع آن ها برنامه ریزی مناسبی صورت بپذیرفت.

انتهای پیام/ غ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
علی
۰۷:۲۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
مطلب بسیار خوب بود. ممنون
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر