کد خبر: ۷۲۲۹۱۵۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
کد خبر : ۷۲۲۹۱۵۳
گروه : قم » قم
مدیرعامل شرکت گاز قم:

نصیری گفت:با گازرسانی به تمام روستا‌های استان در ۶ ماهه نخست سال ۹۹، به عنوان نخستین استان سبز معرفی خواهیم شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،علیرضا نصیری،مدیرعامل شرکت گاز قم در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر مقدس قم گفت:در شش ماهه نخست سال آینده با گازرسانی به تمامی روستاهای استان، به عنوان نخستین استان سبز معرفی خواهیم شد.

او افزود:از ۱۶۰ روستایی که در استان قم قابلیت گازرسانی داشته است، ۱۳۵ روستا تاکنون از نعمت گاز برخوردار شده اند و پروژه‌های گازرسانی به دیگر روستا‌های استان در دست اجراست.

نصیری از بهره برداری از پروژه‌های گازرسانی به روستا‌های استان تا پایان سال جاری و ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: اعتبارات گازرسانی به واحد‌های صنعتی استان قم نیز در سال جاری با هدف رونق کار و تولید بیش از ۲۵۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به شعاع ۱۲۰ کیلومتری عدم استقرار صنایع شهر تهران، حضور گسترده فعالان تولیدی و صنعتی در استان را مورد توجه قرار داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ واحد صنعتی در بخش‌های مشترکین جزء و عمده را تحت پوشش گاز قرار داده ایم.

او در ادامه افزود: گازرسانی به طرح‌های توسعه‌ای شهرک‌های صنعتی استان قم نیز با همه توان در دست اجراست و خوشبختانه شاهد هستیم که با حضور سرمایه گذاران در استان، مشکل خاصی برای گازرسانی به واحد‌های صنعتی نداریم.

مدیرعامل شرکت گاز قم با بیان اینکه ایران دومین کشور دنیا در برخورداری از ذخایر گازی است، اظهار کرد: امروز بیش از یک هزار و ۳۰۰ شهر و ۳۵ هزار روستا در کشورمان از نعمت گاز بهره‌مند هستند، درحالی که پیش از انقلاب شهر‌ها و روستا‌های محدودی گازکشی شده بودند.

نصیری با بیان اینکه شرکت گاز استان قم در سال ۹۷ رتبه دوم در کسب رضایتمندی مردم را در سطح کشور کسب کرده است، گفت: در حال حاضر ۹۹.۵ درصد بخش شهری و ۹۵ درصد از بخش روستایی استان قم از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

او در پایان تصریح کرد: امروز همه تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم و گازرسانی به همه نقاط استان و نگهداری و مقاوم سازی تأسیسات گازی به کار گرفته ایم تا گاز مستمر و ایمن را به نحو احسن در اختیار واحد‌های مسکونی و صنعتی قرار دهیم.

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر