مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان؛

اسکوچیچ روی بازی با پرسپولیس حساس‌ است

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اسکوچیچ روی بازی با پرسپولیس حساس‌ است و می‌خواهد نتیجه بگیرد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان،بهنام سراج مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، گفت: هفته گذشته بازی نسبتا بدی را انجام دادیم، آن هم در حالی که با برد در این دیدار می توانستیم در جدول صعود داشته باشیم. فوتبال هفته قبل ما را تنبیه کرد.

او افزود: بازیکنان متوجه شدند که اگر خوب تمرین و کار نکنند، نتیجه هم نیست. بازیکنان برای دیدار با پرسپولیس انگیزه خوبی دارند و میدانم که بازی خوبی به نمایش می‌گذراند. بازیکنان هم قول داده‌اند تا شکست هفته گذشته را به خاطر مردم آبادان و شرایط جدولی مان جبران کنند.

مربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: برای بازی با پرسپولیس، محروم و مصدوم نداریم. البته حسین بغلانی به دلایلی مدتی است که در اختیار نداریم در حالی که او می توانست کمک حال ما باشد.

سراج درباره جذب نشدن رحیم زهیوی عنوان کرد: زهیوی بازیکن بسیار خوبی است و جذب نشدن او فنی نبود.

اودر ادامه نیز بیان کرد: هدایت صنعت نفت را نباید دست هر کسی داد. نام گزینه هایی برای سرمربیگری نفت مطرح است که متأسفانه عملکردشان بسیار ضعیف بوده و اکنون نیز خانه نشین هستند و این برای آبادان خوب نیست. باید از کسی نام برد که نامش بزرگ و دارای کارنامه باشد. مربی هست که تا هفته پنجم نتوانسته تیم خودش را کنترل کند و بیرون کردند ولی بعد از او برای هدایت نفت نام برده می شود. اکنون فقط موفقیت نفت مهم است.

انتهای پیام/ د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر