کد خبر: ۷۲۳۳۹۷۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
کد خبر : ۷۲۳۳۹۷۴
بسته اخبار حوادث امروز ۱۵ بهمن ماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز سه شنبه ۱۵ بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  مهم‌ترین حوادث سه شنبه ۱۵ بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارق موتورسیکلت با ۱۲ فقره سرقت در بهشهر

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتور سیکلت در بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ شجاعی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهم را در مخفیگاهشان، دستگیر کردند.

او افزود: در بازجویی‌های به عمل آمده متهم که دارای سابقه سرقت در این شهرستان نیز بوده، تاکنون به ۱۲ فقره سرقت موتور سیکلت در شهرستان‌های بهشهر و ساری اعتراف کرد.

دستگیری سارق قطعات خودرو با ۴ فقره سرقت درساری

سرهنگ ناصرعلی صفر پور فرماندهی انتظامی شهرستان ساری، گفت: مامورین کلانتری ۱۳ کمربندی ساری در حین گشت زنی در محدوده خیابان طبرستان متوجه فردی در حال سرقت از خودروی یکی از شهروندان شدند.

او افزود: در عملیاتی ضربتی متهم توسط ماموران دستگیر شد و در بازجویی‌های تخصصی صورت گرفته به ۴ فقره سرقت قطعات خودرو در این شهرستان طی یک ماهه گذشته اعتراف کرد.

دستگیری سارقان اماکن خصوصی در گلوگاه

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و کابل برق در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۴ سارق اماکن خصوصی و سیم برق در این شهرستان شدند.

سرهنگ عنایتی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: این افراد در بازجوئی و تحقیقات پلیسی تاکنون به ۶ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری عامل افیونی در محمودآباد

سرهنگ محمود حسین زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی در اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شدند.

او افزود: ماموران در یک عملیات غافگیرانه، متهم را دستگیر و پس از هماهنگی‌های قضائی در بازرسی از منزل وی یک کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و گفت: برقراری نظم و امنیت اجتماعی، داشتن جامعه‌ای سالم نیازمند همکاری آحاد یک جامعه با نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ