کد خبر: ۷۲۴۴۸۵۸
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
کد خبر : ۷۲۴۴۸۵۸
گروه : ایلام » ایلام
بسته اخبار حوادث ایلام امروز بیست و سوم بهمن ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث ایلام امروز بیست و سوم بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در بسته خبری بخوانید.

دستگیری شکارچی غیر مجاز در بدره/دستگیری شرور سابقه دار در سیروان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ مهم‌ترین حوادث ایلام امروز بیست و سوم بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در بسته خبری بخوانید.

دستگیری شکارچی غیر مجاز در بدره

فرمانده انتظامی بدره گفت: شب گذشته با تلاش و هوشیاری ماموران پلیس یک شکارچی غیر مجاز دستگیر و لاشه ۵ حیوان وحشی کشف شد.

سرهنگ عزت اله متین فر اظهار داشت:در راستای برخورد با شکارچیان غیر مجاز، پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران انتظامی پاسگاه دوستان یکدستگاه خودروی سواری ۴۰۵ را متوقف کردند.

او افزود: در بازرسی اولیه از این خودرو، لاشه ۳ گراز وحشی و ۲ جوجه تیغی به صورت تکه تکه شده کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بدره با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شده است، تصریح کرد: همانگونه که امنیت سرلوحه و خط قرمز ماست، ما به عنوان پلیس حامی و دوستدار طبیعت هستیم و اجازه نقض و کشتار حیوانات را تحت هیچ شرایطی به کسی نمی‌دهیم.

دستگیری شرور سابقه دار در سیروان

جانشین انتظامی شهرستان سیروان از دستگیری شرور سابقه دار در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد پوزش اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مطالبه به حق شهروندان، با هماهنگی مقام قضائی، دستگیری شرور سابقه دار در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او با بیان اینکه با انجام کار‌های اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم شناسائی شد، افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان در یک عملیات غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

جانشین انتظامی شهرستان سیروان گفت: این فرد دارای سوابقی از جمله سرقت، خرید اموال مسروقه، تخلفات مالی، ایراد ضرب و جرح، کلاهبرداری و ایجاد مزاحمت برای شهروندان بوده است.

سرهنگ محمد پوزش خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت از همه توان و امکانات خود استفاده و با مسببان سلب آسایش مردم برخورد قاطع می‌کند.

کشف بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ عدد قرص غیرمجاز در مهران

فرمانده انتظامی شهرستان مهران از کشف ۲ هزار و ۶۳۰ عدد قرص غیرمجاز در پایانه مرزی شهید سلیمانی خبر داد.

سرهنگ قدرت اله شهبازبیگی بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال قرص غیرمجاز به پایانه مرزی شهید سلیمانی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی، یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ را متوقف و در بازرسی از آن تعداد ۲ هزار و ۶۳۰ عدد قرص غیرمجاز را از ۲ سرنشین عراقی این خودرو کشف کردند.

سرهنگ شهبازبیگی ادامه داد: در بازجوئی‌های اولیه پلیس مشخص شد راننده پژو ۴۰۵ با سرنشینان همدست بوده و در این زمینه ۳ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران با تاکید بر عزم راسخ نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقیان موادمخدر، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیر قانونی و مجرمانه توسط سوداگران مرگ، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند، تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسائی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام/غ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر