کد خبر: ۷۲۴۵۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
کد خبر : ۷۲۴۵۲۷۹

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: خوابگاه دخترانه خیرساز ۱۵ خرداد در این واحد آموزشی افتتاح شد.

افتتاح خوابگاه دخترانه خیرساز ۱۵ خرداد در دانشگاه شهرکردبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، سعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: خوابگاه دخترانه خیرساز ۱۵ خرداد با حضور جمعی از وسئولین استانی و معاونان، مدیران و کارکنان دانشگاه در این واحد آموزشی افتتاح شد.

او در آیین افتتاح این خوابگاه افزود: دانشگاه شهرکرد دارای سه پردیس شهرکرد، بروجن و فارسان است و هشت هزار و ۵۰۰ دانشجو دارد که در ۲۰۰ رشته گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی و دکترای حرفه‌ای مشغول به تحصیل هستند.

کریمی اضافه کرد: ۵۲ درصد دانشجویان دختر و ۴۸ درصد پسر هستند و ۹۵ درصد دانشجویان به صورت روزانه و پنج درصد به صورت نوبت دوم تحصیل می‌کنند.

او ادامه داد: خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد در دانشگاه شهرکرد با مساحت چهار هزار متر مربع، در قالب سه طبقه و ۵۸ اتاق با ظرفیت ۳۰۰ دانشجو به بهترین نحو ممکن و بر اساس آخرین استاندارد‌ها ساخته شده است.

کریمی با اشاره به روند ساخت پردیس بروجن گفت: ساختمان‌های آموزشی این دانشکده با حمایت دولت و استانداری چهارمحال و بختیاری در حال احداث است، اما برای احداث سلف سرویس و خوابگاه نیازمند مساعدت خیرین هستیم.

او افزود: استان چهارمحال و بختیاری یک استان کم برخوردار است و نیاز به مساعدت و کمک بیشتری دارد و دانشگاه شهرکرد نیز نیازمند مساعدت بیشتر چه از جانب دولت و چه از جانب بنیاد‌های مانند بنیاد ۱۵ خرداد و بنیاد برکت است.

خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد، با مساحت چهار هزار متر مربع و ظرفیت ۳۰۰ نفر به همت و نیت خیر خواهانه بنیاد ۱۵ خرداد، با کمک آیت الله صانعی رئیس بنیاد ۱۵ خرداد در دی ماه ۱۳۹۵ در قالب طرح خورشید کلنگ زنی شد و پس از گذشت سه سال و با صرف اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

دانشگاه شهرکرد در غرب مرکز استان چهارمحال و بختیاری (شهرکرد) و کیلومتر ۲ جاده سامان، در ابتدای بلوار رهبر قرار دارد.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر