کد خبر: ۷۲۴۷۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
کد خبر : ۷۲۴۷۴۶۰

دیدار‌های هفته ششم و هفتم لیگ برتر تکواندو با غیبت تیم‌های مدعی برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  دیدار‌های هفته ششم و هفتم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس»، دوشنبه - ۲۸ بهمن ماه برگزار می‌شود، اما ۳ دیدار معوقه از این رقابت ها، ۲۵ اسفندماه پیگیری خواهد شد.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها هستند.


بیشتر بخوانید:  بُسحاق: سطح مسابقات قهرمانی آسیا از قهرمانی جهان کم‌تر نیست/ برای حفظ رنکینگ میرهاشم تلاش می‌کنیم


با اعلام سازمان لیگ، رقابت تیم‌های لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین به دلیل حضور سه بازیکن این تیم‌ها در اردوی تیم ملی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تعویق افتاد.

در نخستین دیدار هفته ششم، باشگاه یزدان و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف یکدیگر می‌روند، در ادامه هوگوپوشان کانون تکواندوکاران مهاجر برابر تکواندوکاران شهرداری ورامین قرار می‌گیرند. سومین مبارزه این هفته میان تیم‌های فرمانیه و پالایش نفت آبادان پیگیری می‌شود. پاس در این هفته استراحت دارد.

در اولین مبارزه هفته هفتم، تیم‌های فرمانیه و کانون تکواندوکاران مهاجر با یکدیگر مبارزه می‌کنند و سپس شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه یزدان رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.


بیشتر بخوانید: یک ماه در میانه بودم و کسی سراغم نیامد/ ورزشکاری که سهمیه المپیک می‌گیرد، سختی زیادی کشیده است


دیدار معوقه هفته اول از دور برگشت میان تیم‌های پالایش نقت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی در این روز پیگیری می‌شود.

با توجه به معوقه شدن رقابت تیم‌های لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین، مبارزات تیم‌های صنعت مس کرمان - لوازم خانگی کن، پاس - لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان - شهرداری ورامین در تاریخ ۲۵ اسفندماه برگزار خواهد شد.

در پایان دیدار‌های هفته پنجم این رقابت‌ها، شهرداری ورامین با کسب ۳۲ امتیاز صدرنشین باقی ماند؛ لوازم خانگی کن با ۳۱ امتیاز رده دومی خود را حفظ کرد و پاس نیز با ۲۶ امتیاز همچنان به جایگاه سومی خود در جدول را تداوم بخشید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر