مجری الجزیره:

اموال مردم عربستان صرف پروژه‌های «بن زاید» می‌شود

فیصل قاسم مجری معروف الجزیره در برنامه اش از صرف هزینه‌های هنگفت و ولخرجی‌های محمد بن سلمان برای شاهزاده اماراتی افشاگری کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا ویدیویی از یکی از مجریان شبکه الجزیره در فضای مجازی منتشر شده که او در برنامه اش از ولخرجی‌های محمد بن سلمان ولیعهد عربستان برای بن زاید شاهزاده اماراتی گفت و از هزینه‌های بن سلمان به مثابه چک سفید امضایی برای تامین مالی پروژه‌های بزرگ، افشاگری کرد.

بر اساس گفته‌های او تمام هزینه‌هایی که عربستان در کشور‌های خارجی می‌کند برای دست یابی به اهداف و پروژه‌های همتای اماراتی بن سلمان بوده و به نام ابوظبی تمام می‌شود.


بیشتر بخوانید: واکنش کاربران به نقشه تجزیه شده ایران بر گردن ⁧#مهناز_افشار


مجری این شبکه تامین مالی پروژه‌های امارات در سراسر دنیا، حمایت از حاکمان نظامی سودان، کمک مالی به حفتر و مصر و حمایت از «معامله قرن» را از جمله هزینه‌هایی که به نام عربستان و به کام ابوظبی انجام شده است برشمرد.

او در این ویدیو به این موضوع اشاره می‌کند که اگر عربستان ثروت کافی برای هزینه کردن در دنیا و دستیابی بن زاید به اهدافش را دارد چرا باید ۸۰ درصد از مردم عربستان مستاجر باشند. مجری شبکه الجزیره بن زاید را باعث هدررفت اموال عربستان در یمن معرفی کرد.

در ادامه ویدیوی منتشر شده از برنامه شبکه الجزیره را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر