تعطیلی مجموعه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

تمامی مجموعه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تا پایان هفته تعطیل شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، حمیدرضا محمدی با اشاره به هماهنگی به عمل آمده با کمیسیون بهداشت شورای اسلامی شهر و نظر شهردار محترم درخصوص پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان گفت: تمامی مجموعه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تا پایان این هفته تعطیل است.

او با تاکید بر لزوم پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی شهروندان افزود: تمامی اماکن ورزشی، فرهنگی و آموزشی از امروز (یکشنبه ۴ اسفند) تا پایان روز جمعه (۹ اسفند ماه) تعطیل خواهد بود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت افزود: سالن ورزشی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در میدان انتظام، مجموعه ورزشی شهدای منظریه، چمن مصنوعی پارک قدس، چمن مصنوعی بوستان ملت، مجموعه ورزشی چمران، سالن ورزشی حجاب، سرای محله معلم، سرای محله پیرکلاچای، خانه کارآفرینی، خانه میرزا و پلاتو، گالری و کتابخانه خانه فرهنگ و هنر تا پایان هفته تعطیل است.

محمدی با تاکید بر لزوم توجه به هشدار‌های بهداشتی تصریح کرد: توکل بر خالق یکتا، حفظ آرامش و همچنین توجه به توصیه‌های پزشکی، از نکات مهمی است که شهروندان می‌توانند با توجه به آن، این مسئله را به خوبی مدیریت خواهند کرد.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر