کد خبر: ۷۲۶۴۰۸۹
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
کد خبر : ۷۲۶۴۰۸۹
آیت الله طباطبایی:

نماینده ولی فقیه در سوریه گفت: علت پخش این ویروس سیاسی است که دشمنان برای رسیدن به هدف‌های خاص بین مردم منتشر ساخته اند.

ویروس کرونا توسط دشمنان برای رسیدن به هدف‌های خاص منتشر شده استبه گزارش  حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه در خطبه‌های این هفته دمشق که در مصلی حرم حضرت زینب سلام الله علی‌ها برگزار شد، با برشمردن بعضی اتفاقات سخت مانند مریضی‌ها که بر زندگی انسان‌ها واقع می‌شود، آن‌ها را دارای علل مختلف دانست که در روایات اهل بیت علیهم السلام به بعضی از علت‌ها اشاره شده است.

او ادامه داد: بیماری ممکن است در ظاهر دارای شر باشد، ولی در باطنش دارای خیر است که یا باعث ترفیع درجه مومن و با تخفیف عذاب گناه یا دلیل دیگری دارد که در روایات ما آمده است.

نماینده ولی فقیه در سوریه اظهار کرد: بیش از ۴۰ کشور امروز با این ویروس منحوس کرونا درگیر هستند که سرعت انتشار بالایی دارد و نگرانی زیادی بین مردم جهان پدید آورده است.

آیت الله طباطبایی با بیان اینکه بعضی می‌گویند این ویروس سیاسی است که دشمنان برای رسیدن به هدف‌های خاص بین مردم منتشر ساخته اند، گفت: این بحث نیاز به اطلاعات و تحلیل دقیق است که وارد آن نمی‌شوم، ولی اکنون باید دقت کنیم مقابل این بیماری رعایت بهداشت فردی و محیط اطراف خود را به درستی انجام دهیم.

او افزود: شبکه‌های اجتماعی برخی شایعات را جهت دلسرد کردن مردم نسبت به مقابله با این بیماری منتشر می‌کنند که بسیاری از آن‌ها دروغ است که باید اخبار را از منابع موثق و مورد اعتماد جویا شد.

نماینده ولی فقیه در سوریه ادامه داد: من از همه اهالی زینبیه و زوار حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علی‌ها می‌خواهم امور بهداشتی و نظافتی را رعایت کنند که هیچ عزیزی دچار این بیماری منحوس نشود.

آیت الله طباطبایی در پایان صحبت‌های خود همگان را به دعا به درگاه خدای متعال جهت شفای بیماران و رفع ابتلائات از امت اسلامی دعوت کردند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ