کد خبر: ۷۳۰۳۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
کد خبر : ۷۳۰۳۸۷۶

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: مسابقه خلاصه‌نویسی کتاب برای نخستین بار با عنوان بهار همدلی در تبریز برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقه خلاصه‌نویسی کتاب در تبریز

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز ،  محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: مسابقه خلاصه‌نویسی کتاب برای نخستین بار با عنوان بهار همدلی در تبریز برگزار می‌شود.

 محمدپور گفت: در ادامه سلسله برنامه‌های فرهنگی و هنری مجازی این اداره کل در راستای پویش در خانه بمانیم و جهت ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پر کردن اوقات فراغت مردم، این مسابقه کتابخوانی برگزار خواهد شد.

او گفت: هنرمندان و اصحاب فرهنگ استان با استقبال از طرح‌های پویش در خانه بمانیم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نشان دادند نسبت به سلامت هموطنان خود حساس هستند.

او گفت: علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی نیز با مشارکت خود ضمن تقویت پویش در خانه بمانیم با مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود، خلاصه کتاب را در ٢ صفحه به نشانی مجازی coronatbz@gmail.com ارسال کنند.

محمدپور افزود: تصویر روی جلد، شناسنامه کتاب، مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، میزان تحصیلات و شماره تماس نیز باید به نشانی الکترونیکی یاد شده ارسال شود.

او گفت: منتخب خلاصه‌های کتاب ارسالی در صفحه نمایشگاه مجازی پویش هنرمندان آذربایجان شرقی با هدف مقابله با کرونا منتشر خواهد شد.

محمدپور افزود: به نفر اول این مسابقه حواله خرید ۱۰ میلیون ریالی کتاب، نفر دوم هفت میلیون و ٥٠٠ هزار ریال، نفر سوم پنج میلیون ریال، نفرات چهارم تا ششم سه میلیون ریال و نفرات هفتم تا دهم ۲ میلیون ریال اهدا می‌شود.

او گفت: ۱۰ حواله کتاب دیگر به مبلغ ۲ میلیون ریال برای خلاصه‌هایی که مورد پسند بازدید کنندگان مجازی قرار می‌گیرد، اهدا می شود.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ