فاینانس، سرعت ساخت طرح قطار مشهد-گلبهار را افزایش می‌دهد؟

مسئولان چناران و گلبهار از بخش‌های مختلف طرح ملی قطار مشهد-گلبهار بازدید کردند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار در بازدید مسئولان چناران و گلبهار از بخش‌های مختلف این طرح ملی، گفت: اختصاص اعتبارات بیشتر و تحقق فاینانس باعث سرعت بخشیدن به اجرای طرح قطار سریع السیر مشهد- گلبهار- چناران می‌شود.

او افزود: با توجه به رشد جمعیت در افق جمعیتی دیده شده در طرح جامع تفصیلی گلبهار و مشکلاتی که در حال حاضر برای تردد مردم گلبهار به مشهد وجود دارد، تکمیل و بهره‌ برداری از قطار سریع السیر مشهد-گلبهار در اولویت کاری شرکت عمران شهر جدید گلبهار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار ادامه داد: پیگیری‌های لازم برای اختصاص اعتبارات بیشتر و عملیاتی شدن فاینانس پروژه ملی قطار سریع السیر مشهد-گلبهار در حال انجام است که امیدواریم با همکاری نماینده منتخب مردم چناران در مجلس شورای اسلامی روند اجرای پروژه شتاب گیرد.

گریوانی همچنین در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در مسیر پروژه قطار سریع السیر مشهد-گلبهار-چناران بیان کرد: با توجه به موافقت شورای عالی حمل و نقل و ترافیک کشور با امتداد مسیر این پروژه، مطالعات بخش مسیر ریلی گلبهار به داخل شهر در حال انجام است.
 

تحولی بزرگ در راه گلبهار

 
حسین عباس زاده امامی نماینده منتخب مردم چناران و طرقبه - شاندیز در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: به طور قطع بهره‌برداری از طرح ملی قطار سریع السیر مشهد-گلبهار- چناران تحولی بزرگ برای چناران به ویژه شهر جدید گلبهار خواهد بود.

او با اشاره به این که پیگیری‌های لازم برای به ثمر رسیدن این طرح در مجلس شورای اسلامی در حال انجام است افزود: تکمیل این پروژه ملی مستلزم نگاه ملی است و نمایندگان مجلس در سطح ملی برای تحقق آن گام برخواهند داشت تا علاوه بر حل مشکلات حمل و نقل، ظرفیت‌های دیگری برای گلبهار شکل گیرد.

فاینانس به تأمین منابع مالی مورد نیاز اجرای طرح‌ها و خرید تجهیزات طرح‌های تولیدی (سرمایه‌ای) و هم‌چنین خدمات فنی و مهندسی طرح‌ها با استفاده از تسهیلات اعتباری خارجی میان‌مدت و وفق قرارداد‌های مالی منعقده با اعتباردهندگان خارجی اطلاق می‌شود.

انتهای پیام // م.ب
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر