کد خبر: ۷۳۳۴۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کد خبر : ۷۳۳۴۷۳۲
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت: تاکنون به ما ابلاغیه‌ای درباره بازگشایی خوابگاه‌های این دانشگاه، داده نشده است.

مسعود رضائی، معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین جزئیات اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی گفت: امیدواریم شرایط فعلی هر چه زودتر به پایان برسد. در خصوص بازگشت دانشجویان دکتری ستاد ملی مبارزه با کرونا همان گونه که تعطیلی خوابگاه‌ها را از طریق سازمان امور دانشجویان به ما اعلام شد درباره بازگشایی آن نیز باید ابلاغ لازم صورت گیرد.

رضائی ادامه داد: اگر قرار باشد خوابگاه‌های دانشجویی بازگشایی شود، سازمان امور دانشجویان باید به ما ابلاغ کند اما تاکنون هیچ نامه‌ای برای ما ارسال نشده است. تنها موردی که اعلام شده این است که در مصاحبه‌ها بحث بازگشت دانشجویان دکتری برای حضور در دانشگاه مطرح شده است و این دانشجویان می‌توانند از طریق استاد راهنما هماهنگی لازم را انجام دهند و در دانشگاه حضور پیدا کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس درباره خوابگاه‌های دانشجویی گفت: مشکلی که در خوابگاه‌ها رخ داد این بود که شرایط اضطراری به وجود آمد و اتاق‌ها کاملا تخلیه نشده و وسایل در خوابگاه‌ها باقی مانده است. ولی برای برداشتن وسایل ضروری شرایطی فراهم شده که با همراهی حراست دانشجو وسایلشان را از اتاق بردارند.

رضائی در ادامه گفت: برای جلوگیری از تردد دانشجویان به دنبال شرایطی هستیم تا در صورت ضرورت و با درخواست دانشجو؛ وسایل خیلی ضروری برای دانشجو فرستاده شود.


بیشتر بخوانید: تکمیل ظرفیت دکتری ۹۸ برگزار نشد/ اعتراض داوطلبان بی پاسخ ماند!


آخرین وضعیت رسیدگی به اجاره بهای خوابگاه‌های خودگردان

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس درباره آخرین جزئیات اجاره بهای خوابگاه‌های خودگردان بیان کرد: برای خوابگاه‌های دولتی جلساتی صورت گرفته است و مساعدت و همراهی لازم با این دانشجویان درباره اجاره بها صورت می‌گیرد.

رضائی درباره خوابگاه‌های خودگردان گفت: تعداد ۹۳ نفر از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه‌های خودگردان سکونت دارند که مدیریت و قرارداد آن نیز با بخش خصوصی است. در عین حال حوزه معاونت دانشجویی به منظور رفاه حال دانشجویان  و همراهی با آنان تاکنون نقش نظارتی خود را به ویژه در میزان اجاره بها ایفا کرده است.

او ادامه داد: این خوابگاه‌ها متعلق به پیمانکار نیست بلکه آن‌ها را اجاره کرده اند و مالک اجاره ملک خود را می‌خواهد. با توجه به شرایط فعلی ممکن است مالکین همراهی تمام و کمال را با پیمانکار نداشته باشند.

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت: هرچند در خصوص شرایط فعلی نیز با پیمانکار وارد مذاکره شدیم و بر اساس اطلاعاتی که داریم، پیمانکار اجاره اسفند را بخشیده است. به نظر می‌رسد در صورت تداوم وضعیت فعلی و عدم استفاده دانشجویان لازم است همراهی کاملی بین دانشجو، پیمانکار و مالک بر اساس یک برنامه ریزی و تفاهم مشترک صورت پذیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ