کد خبر: ۷۳۳۴۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
کد خبر : ۷۳۳۴۹۶۹
سرهنگ نثاری خبر داد؛

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی از دستگیری ۳ سارق حرفه‌ای لوازم داخل خودرو خبر داد که با خودروی مدل بالا ۲۰۰ فقره سرقت مرتکب شده بودند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کاراگاه مرتضی نثاری رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی گفت: در پی ارجاع پرونده‌های متعدد سرقت لوازم خودرو، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس قرار گرفت.

این مقام پلیسی عنوان کرد: بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت، سرقت‌ها توسط راننده و ۲ سرنشین یک دستگاه خودروی مگان سفید رنگ در محدوده شرق تهران انجام شده است و کارآگاهان با مراجعه به محل‌های سرقت در نهایت موفق شدند پلاک انتظامی خودروی مورد استفاده شده در صحنه‌های سرقت را به دست بیاورند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی افزود: در ادامه تحقیقات میدانی کارآگاهان توانستند چهره یکی از سارقان را که راننده خودرو مدل بالا بوده را شناسایی کنند که پس از استعلام شماره پلاک خودرو و شناسایی مالک خودرو مشخص شد، چهره راننده سارق با چهره مالک خودرو مطابقت دارد و راننده خودرو، یکی از سارقان حرفه‌ای و فعال در سرقت لوازم خودرو است.

وی تصریح کرد: با سرنخ‌های به دست آمده طی گزارشی نتیجه تحقیقات انجام شده به مقام قضایی منعکس شد و دستور دستگیری یاسر ۳۹ ساله اخذ و کارآگاهان در صبح نهم دی ماه برای دستگیری متهم به آدرس محل سکونت وی در شرق تهران اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند متهم دستگیر کنند.

این مقام انتظامی گفت: با دستگیری متهم و انجام تحقیقات مقدماتی وی تاکنون بیش از ۲۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو به همدستی دو تن از همدستانش به نام‌های حمید و رضا اعتراف کرده است.

کارآگاه نثاری در ادامه گفت: تحقیقات پلیسی وارد مرحله تازه تری شد و کارآگاهان با شناسایی مخفیگاه همدستان یاسر در جنوب تهران موفق شدند در دو عملیات مستقل در پانزدهم فرودین ماه و هفتم اردیبهشت ماه امسال دستگیر و هر دو متهم به همکاری با یاسر در جرائم ارتکابی معترف شدند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و کشف بیش از ۵ میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنان، هر سه متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ