کد خبر: ۷۳۴۴۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
کد خبر : ۷۳۴۴۴۹۲

سرپرست مدیریت سازمان آرامستان‌های شهرداری شهرکرد گفت: دفن متوفی در آرامستان شهرکرد با همراهی محدود انجام و تمامی الزامات بهداشتی صورت می‌گیرد.

دفن متوفی در آرامستان شهرکرد با انجام الزامات بهداشتی انجام می‌شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، حسین فتاحی سرپرست مدیریت سازمان آرامستان‌های شهرداری شهرکرد، با اشار به ممنوعیت رفت و آمد در آرامستان‌ها بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا اظهار داشت: ورود شهروندان به آرامستان‌های مرکز چهارمحال و بختیاری همچنان ممنوع است.

او افزود: هم اکنون سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد به عنوان متولی دفن اموات، دارای تجهیزات مناسب برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

فتاحی اضافه کرد: دفن متوفی در این آرامستان با همراهی محدود انجام و تمامی الزامات بهداشتی، انجام می‌شود.

او ادامه داد: برای حفظ سلامت شهروندان، از حضور افراد در آرامستان‌ها برای زیارت اهل قبور، ممانعت می‌شود و حداکثر حضور افراد برای تشییع و خاکسپاری فرد فوت شده کمتر از ۲۰ نفر است.

فتاحی با اشاره به رعایت بهداشت پرسنل و کارگران آرامستان‌های شهرکرد گفت: از روز‌های ابتدایی شیوع کرونا، سازمان نسبت به حفاظت سلامت کارکنان و مراجعین با حساسیت ویژه برنامه‌ریزی کرد و با تاکید بر شدت نظارت، روزانه سه بار تمام محل‌های رفت و آمد و پر تردد مانند اداره متوفیات، ساختمان معراج، قبور و معابر، سرویس‌های بهداشتی و آمبولانس‌ها و ضدعفونی می‌شوند.

او افزود: یک دستگاه آمبولانس ویژه برای متوفیان ناشی از کرونا و شبه کرونا اختصاص داده شده است، که همیشه ضدعفونی می‌شود و همچنین غسالخانه جدا برای غسل دادن متوفی کرونایی در نظر گرفته شده که پس از هر بار استفاده ضدعفونی می‌شود.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ