کد خبر: ۷۳۶۸۲۴۴
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
کد خبر : ۷۳۶۸۲۴۴
معاون حقوقی باشگاه نفت مسجد سلیمان:

سلیمانی گفت: بازیکنان و اعضای تیم در هتل مستقر شده اند و هیچ مشکلی درباره اسکان تیم وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی سلیمانی معاون حقوقی باشگاه نفت مسجد سلیمان درباره شرایط این تیم برای حضور در مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: نفت مسجد سلیمان هم مانند دیگر تیم‌ها تمریناتش را آغاز کرده و تمام اعضای تیم در اردوی تهران حاضر شده اند. تب سنجی و تست‌های مقدماتی گرفته شد که خوشبختانه هیچ مشکلی وجود نداشت و مورد مثبتی هم نداشتیم. تست کرونا نیز ظرف یکی، ۲ روز آینده گرفته خواهد شد.

سلیمانی در ادامه گفت: تست کرونا هزینه زیادی دارد، اما نمی‌توانیم بدون تست گیری از اعضای تیم وارد مسابقات شویم. اگر سازمان لیگ یا فدراسیون پزشکی ورزشی بتوانند در این زمینه به باشگاه‌ها کمک کنند، اوضاع خیلی بهتر می‌شود. شاید بتوان گفت نیمی از باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر بودجه مشخص ندارند و ما هم به عنوان یکی از ۳ تیم تحت پوشش وزارت نفت با مشکلات مالی زیادی مواجه شدیم و به دنبال تامین منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات بازیکنان و دیگر بدهی‌های باشگاه هستیم. به هر حال مشکلات زیادی وجود دارد و اگر سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی به باشگاه‌ها کمک کنند، اوضاع خیلی بهتر می‌شود.

معاون حقوقی باشگاه نفت مسجد سلیمان در واکنش به این که گفته می‌شود بازیکنان این تیم را به دلیل بدهی‌های باشگاه به هتل راه ندادند اظهار داشت: مهدی تارتار در تهران خانه دارد و به هتل نمی‌آید. صبح که گروه را چک می‌کردم دیدم که بازیکنان در هتل مستقر شده اند و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد. بازیکنان فعلا به صورت اختصاصی تمرین می‌کنند تا تست کرونا بدهند و پس از اعلام نتایج، تمرینات گروهی آغاز شود.

او در خصوص مطالبات ۵ میلیاردی باشگاه نفت مسجد سلیمان از اداره ورزش و جوانان این شهر گفت: آن طور که ما شنیدیم وزارت نفت مبلغی را به هر ۳ تیم نفتی پرداخت کرد. تاکنون ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به ما پرداخت شده و ۵ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان از این پول را هنوز دریافت نکردیم. گفته می‌شود برخی موانع قانونی برای پرداخت پول به ما وجود دارد، اما از استاندار و دیگر مسئولان خواهش کردیم این پول را به باشگاه بدهند تا ما بتوانیم به تعهداتی که در قبال بازیکنان و دیگر طلبکاران باشگاه داریم عمل کنیم.

سلیمانی درباره شرایط مسجد سلیمان برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر در این شهر عنوان کرد: شهری مانند تهران روزانه ۶۰۰، ۷۰۰ نفر بیمار جدید دارد، اما در مسجد سلیمان شاید هر هفته ۲۰ نفر به ویروس مبتلا شوند. بنابراین از این نظر مشکلی نیست و برخلاف خوزستان که وضعیت قرمز دارد، مسجد سلیمان مشکل خاصی برای میزبانی از بازی‌ها ندارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر