کد خبر: ۷۳۸۷۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
کد خبر : ۷۳۸۷۰۳۵
امیر سرتیپ نصیرزاده مطرح کرد:

فرمانده نهاجا گفت: آموزش های اصولی و با برنامه ریزی صحیح، موجب ارتقای توان رزمی نیرو می شود.

تاثیر موثر آموزش‌های اصولی در ارتقای توان رزمی‌به گزارش حوزه  دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر این که پایگاه وحدتی دزفول نقش به سزایی در تربیت و پرورش خلبانان دارد، گفت: آموزش های اصولی و با برنامه ریزی صحیح، موجب ارتقای توان رزمی نیرو می شود.

فرمانده هوایی ارتش با حضور در پایگاه وحدتی دزفول، ضمن بازدید از مرکز بازآماد(اورهال) هواپیمای اف ۵ ،گردان نگهداری پهباد،گردان های۴۱تاکتیکی و ۴۳و۴۲۸ آموزشی، هواپیما اف ۵، میدان تیر پایگاه، شعبات ایگرس، اکسیژن، قرارگاه سربازی، منازل سازمانی، اماکن رفاهی و خدماتی تازه تاسیس  این پایگاه را افتتاح کرد.

وی در جمع خلبانان و کارکنان فنی پایگاه شکاری وحدتی دزفول با بیان این که حضور در جمع شما کارکنان  پروازی برای بنده مایه افتخار است، گفت: پایگاه وحدتی یکی از مهم ترین یگان های نیروی هوایی ارتش و از اولین ها در زمان دفاع مقدس بوده که شهدای گرانقدر و بزرگواری تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: پایگاه هوایی دزفول جز اولین یگان هایی بود که در تاریخ نیروی هوایی احداث شده و با فعالیت و پویایی که داشته باعث ایجاد انگیزه، شور و شوق در میان کارکنان این پایگاه شده است.

 امیر سرتیپ نصیرزاده با بیان این که پایگاه وحدتی در یکی از مهم ترین مناطق راهبردی و استراتژیک کشور واقع شده و دشمنان ملت ایران چشم طمع به این منطقه و این پایگاه راهبردی دارند خاطرنشان کرد: وظیفه و مسولیت شما در قبال حفاظت از این نقطه حیاتی بسیار سنگین است و انتظار از شما مدیران میانی بسیار بالا است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش درادامه با اشاره به این که مدیران میانی دارای نقشی تأثیرگذار و راهبردی در پیشبرد اهداف سازمان هستند و با بررسی مشکلات کارکنان و برخورد منطقی مجموعه را یاری می کنند بیان کرد: در  این کار رعایت مبانی انضباطی ضروری و لازم الاجرا است، چون ارتش و هر سازمان نظامی، وابسته به سلسله مراتب است و  توجه ویژه به درخواست کارکنان، مراجعات و مشکلات را کاهش می دهد.

وی با بیان این که انتظار می رود  کارکنان سیاست های نیرو را درک و برای ارتقای توان دفاعی و رزمی ایده ارائه کنند، تصریح کرد: با مطالعه و ارتقا دانش، صاحب ایده شوید و با نگاه ویژه به مسایل هوانوردی و همتا سازی، موجب رشد زیر مجموعه خود را فراهم کنید.

 فرمانده نیروی هوایی با اشاره به این که پایگاه دزفول جز مراکز مهم آموزش خلبانی و در تربیت و پرورش خلبان نقش اساسی دارد گفت: با ایجاد کلاس های متعدد و آموزش دقیق و اصولی طبق معیارهای آموزشی  می توان توان رزمی کارکنان را تقویت و با رعایت مسایل حفاظتی، امنیت زیر مجموعه ها را تامین کرد تا آسیبی به آنها وارد نشود.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش  در ادامه با حضور در اورژانس بیمارستان و آتش نشانی پایگاه با پزشکان، پرستاران و آتش نشانان دیدار و هم چنین طی دیدارهای جداگانه چهره به چهره با خلبانان، کارکنان و خانواده های آنان ضمن پاسخگویی به سوالات، برای رفع مشکلات شغلی و معیشتی آن ها  دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام/
 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ