کد خبر: ۷۳۸۸۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲
کد خبر : ۷۳۸۸۹۱۰
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در اردبیل خبر داد؛

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور گفت:شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور برای توسعه فرودگاه‌ها از تمامی ظرفیت‌های خود بهره می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها: توسعه فرودگاه‌های کشور در دستور کار استبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ، سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور در بازدید از فرودگاه اردبیل اظهار داشت: در راستای افزایش ظرفیت و ایمن‌سازی فرودگاه‌های کشور توسعه فرودگاه‌ها در دستور کار و اولویت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی قرار دارد.

وی با اشاره به وضعیت فرودگاه‌های کشور افزود: در حال حاضر ۵۳ فرودگاه در سطح مناطق مختلف کشور تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور نسبت به انجام پرواز‌های متنوع فعالیت می‌کنند.

امیرمکری از برنامه‌ریزی برای توسعه فرودگاه‌های کشور خبر داد و تصریح کرد: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور برای توسعه فرودگاه‌ها و سایر مجتمع‌های زیر مجموعه از تمامی ظرفیت‌ها و توان خود بهره می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور درباره پروژه‌های در حال اجرا در فرودگاه اردبیل بیان کرد: برای باند اصلی این فرودگاه سامانه کمک ناوبری ILS catII را نصب می‌کنیم و اکنون کار ساخت استریپ‌ها در حال انجام است که با راه اندازی باند بهسازی شده، هواپیما‌های پهن‌پیکر تا بوئینگ ۷۷۷ هم می‌توانند در آن نشست و برخاست کنند.

او اظهار کرد: همچنین در فرودگاه اردبیل اقداماتی ازجمله نوسازی کانال انتقال انرژی و تاسیسات برقی و تامین تجیهزات ایمنی زمینی ازجمله ماشین کفساز، تانکر، خودروی پیشرو و تجهیزات برف‌روبی نیز انجام شده است.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ