پشت پرده چالش آرایشی بلاگر ساکن آمریکا برای دختران ایرانی

پشت‌پرده فضای بی در و پیکر اینستاگرام و چالش‌های نامتعارف برخی بلاگِرها در این فضا، موضوعی است که در گفت‎وگو با کارشناسان مربوطه بررسی شده است.

چالش داغ بلاگر ساکن آمریکا برای تابستان خانم‌هابه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،  یکی از صفحاتی که این روزها در فضای اینستاگرام تا حدود زیادی شناخته شده مربوط به یک بلاگِر ساکن آمریکاست که با بالاترین میزان فالور در زمینه مد و حوزه آرایشی تبلیغات وسیعی دارد و قشر جوان به ویژه دختران را به خود جذب کرده است. فعالیت این فرد در ظاهر همیشه برای دختران جذابیت‌های خاص خود را داشته و شیوه ارتباطی او روز به روز بر شمار بازدیدکنندگان صفحه‌اش افزوده است. 

این بلاگر معروف حالا در چالش جدید خود طرحی را برای سرگرم کردن بانوان در تابستان به راه انداخته که تبعات آن بیش از پیش دامن خانواده‌ها و به ویژه والدین ناآگاه را خواهد گرفت. او در این چالش با تبلیغ یک برند آرایشی و وسوسه تخفیف و همچنین در نظر گرفتن جایزه مالی برای شرکت‌کنندگان از مخاطبان و طرفداران خود می‌خواهد تا با مصرف محصولات این برند، صورتشان را به سبک و سلیقه خود آرایش کنند و از نتیجه کارشان برای شرکت مورد نظر عکس ارسال کنند. این برند نیز با بررسی سبک آرایش‌ها چند مورد را انتخاب و برای این بلاگر معروف ارسال می‌کند تا او با گذاشتن عکس شرکت‌کننده‌ها در صفحه‌اش هم جذب حداکثری فالور داشته باشد و هم از قِبل آن جیب خود را پر کند. در این بین فروشگاه داخلی که برای تبلیغ محصولات خود، گزینه خوبی را انتخاب کرده است، از طریق چالش داغ این بلاگر، سیل زیادی از مشتریان را برای خود دست و پا می‌کند و سود بالایی را عاید می‌شود.

اما از همه این موضوعات که بگذریم، دودی که از طریق اینگونه چالش‌ها و وسوسه دختران جوان به چشم خانواده‌ها می‌رود به مراتب خطرناک و جبران‌ناپذیر است تا جایی که ناهنجاری فرهنگی و اجتماعی بعدها جامعه را با تاوان ترویج بی‌رویه این رفتارهای نسنجیده روبه‌رو خواهد کرد.

چالش آرایشی بلاگر ساکن آمریکا برای تابستان خانم‌ها


بیشتر بخوانید


 اینستاگرام فضای بی در و پیکری دارد که متاسفانه آنچنان که باید نظارتی بر آن نمی‌شود و هر کاربر تنها با داشتن یک صفحه در این شبکه اجتماعی به راحتی هر مطلب و عکس و اطلاعاتی را که بخواهد می‌تواند با یک سرچ ساده پیدا کند. در این خصوص روح‌الله مومن‌نسب کارشناس فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان می‌گوید: شرکت در این چالش‌ها و انتشار عکس شخصی افراد چند مسئله امنیتی را برای آنها در پی دارد. اینکه ممکن است با هر عکس، اطلاعات، موقعیت و لوکیشن افراد نیز منتقل شود. همچنین ممکن است باجگیری اطلاعاتی از سوی بلاگر مورد نظر انجام شود، زمانی که افراد عکس شخصی خود را به صورت خصوصی برای فرد بلاگر ارسال می‌کنند از این موضوع غافلند که این فرد ممکن است در صورت برآورده نشدن خواسته‌اش عکس آنها را در ملاعام بازنشر کند. از آنجا که غالبا قشر نوجوان و دانش‌آموز مخاطب این صفحات هستند و فعالیت بیشتری را در دنیای مجازی دارند، بیشتر گرفتار اینگونه چالش‌ها می‌شوند و آینده خود و خانواده را به خطر می‌اندازند.

مومن نسب ادامه داد: این موضوع یعنی انتشار عکس‌های نامتعارف حتی برای خانواده‌های غیرمذهبی نیز قابل هضم نیست و به تبع آن جنایات بسیاری در سطح کشور رخ خواهد داد. بسیاری از همین چالش‌ها نیز با هدف آسیب رساندن به خانواده‌ها و جوانان و نوجوان شکل می‌گیرد.

این کارشناس فضای مجازی گفت: از آنجا که وارد کننده‌های لوازم آرایشی به دست گروه و یا به اصطلاح مافیای خاصی اداره می‌شود، تبلیع و جذب مشتری به ویژه دختران جوان باعث رونق اقتصادی بیشتری برای این گروه می‌شود. در مورد بلاگر مدنظر که به طور مستقیم برندی را تبلیغ می‌کند نیز لازم است پلیس و مسئول امنیت اخلاقی سریعا با عوامل و دست اندرکاران این برند برخورد و با ادامه فعالیت آنها مقابله کند، چرا که این برند در داخل کشور دفتر و نمایندگی و شماره حساب دارد. اگر این سرپل‌هایی که بلاگرهای خارج‌نشین به آنها دسترسی دارند، بسته شود، تا حد زیادی از فعالیت بلاگرها جلوگیری می‌شود.

وی افزود: حیا بخشی از وجود مردم کشورمان است و طبیعتا با مسائلی که مخالف حیا و حیثیت آنها باشد، برخورد جدی می‌کنند. افرادی که این چالش‌ها را راه می‌اندازند به خوبی به این موضوع واقفند و می‌خواهند قبح این مسئله را از بین ببرند. همچنین برای آنها هیچ اهمیتی ندارد که چه جنایاتی به دنبال این چالش‌ها در کشور به وجود می‌آید و چه جوانان و نوجوانانی از این مرز و بوم امثال رومینا را به کام مرگ می‌کشد.

مومن نسب به پویشی که اخیرا از سوی مسیح علینژاد با عنوان «#من_ناموس_کسی_نیستم» به راه افتاد، اشاره کرد و گفت: دنبال کردن این چالش‌ها در واقع حمایتی از این فرد ضد انقلاب محسوب و باعث می‌شود امثال این آدم‌ها به طور متداول به فعالیت‌های خود ادامه دهند و جریان فکری خود خواسته‌ای را در جامعه شکل دهند و به این طریق غیرت و ناموس مردم را نشانه بگیرند. خانواده‌های سنتی ایرانی که بر روی نوامیس خود غیرت دارند، هرگز چنین موضوعی را برنمی‌تابند و در نهایت منجر به رخ دادن اتفاق‌های تلخ در خانواده‌ها می‌شود. ادامه این روند جامعه را به یک جامعه خطرناک تبدیل می‌کند که زندگی در آن سخت شده و شهروندان آن به مرور زمان دچار افسردگی می‌شوند.

ممکن است با هر عکس، اطلاعات و موقعیت دختران نیز منتقل شود ؛ متاسفانه شورای عالی فضای مجازی دو سالی است که تشکیل جلسه نداده

وی با تاکید بر اینکه هدف چالش‌های اینستاگرامی، فرهنگ و تضعیف خانواده‌های ایرانی است، اظهار کرد: پشت هر کدام از چالش‌های اینستاگرامی هدف روشنی وجود دارد که زمینه‌اش ایران است. در واقع آن‌ها در این بازار مکاره به دنبال کسب سود مادی و معنوی خودشان هستند. شما در قائله حیوان آزاری، کودک آزادی و ... به وضوح دیدید که توحش در اینستاگرام یک امتیاز محسوب می‌شود و هر کس که متمدنانه رفتار کند، از دایره مجاز خارج شده و در اینستاگرام دیده نمی‌شوند. 

این کارشناس رسانه‌ای با یادآوری این موضوع که اینستاگرام توسط رژیم صهیونیستی و شیطان بزرگ استکبار مدیریت می‌شود، تصریح کرد: بدون هیچ تردیدی هدف اینستاگرام تخریب و نفاق بین اقشار و افکار مختلف جامعه است، نگاهشان به روی تضعیف قوه انگیزه نوجوانان و جوانان برای ساخت نسل آینده است. 

وی با اشاره به اینکه نقطه هدف چالش‌های اینستاگرامی گروه سنی کودکان و نوجوانان هستند، ادامه داد: اغلب کسانی که وارد این چالش‌ها می‌شوند، افراد کم سن و سال و بیشتر کودکان و نوجوانان هستند که فریب این فضای خوش رنگ و لعاب اینستاگرام و چالش‎های آن را می‌خورند. در واقع این فضا بستری برای انحراف نسل آینده کشور ماست و طبق آمارهایی که تا امروز در تحقیقاتم وجود داشت، دختران از پسران بیشتر آسیب می‌بینند و ضربه اصلی را آن‌ها می‌خورند.

مومن نسب در پایان این گفت‌وگو، با تاکید بر نظارت و مسئولیت مدیران فرهنگی و ارتباطی کشور گفت: این برهه زمانی، دوران سختی برای ترویج فرهنگ و اعتقاداتمان است، به همین دلیل خانواده‌ها بیش از پیش باید از فرزندان خود مراقبت کنند و آموزش‌های لازم را ببینند. همچنین  در کنار خانواده‌ها نیز مسئولان کشور اعم از همکاران وزارت ارتباطات، وزارت ارشاد، صدا و سیما و دیگر نهادهای رسانه‌ای هم باید پاسخگوی مهارت‌آموزی، نظارت و کارکرد فضای مجازی باشند و مردم را نسبت به خطرات شبکه‌های اجتماعی آگاه کنند.

کلاهبرداری فقط دزدی از مال نیست

هر وقت اسم کلاهبرداری به گوشمان خورده، سریع به فکر حساب‌های بانکی و اموال مادی افتادیم، اما باید توجه داشت که در دنیای امروز، کلاهبرداری‌ها شکل و شمایی دیگر به خودش گرفته است و دزدیدن عواطف، آبرو، حیا، عفت و ...، در عدم وجود امنیت شبکه ملی اطلاعات، آسان‌تر از هر چیز دیگری در فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و .... شده است.

چالش آرایشی خَزبلاگر ساکن آمریکا برای یک تابستان داغ دختران ایرانی

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد موسوی هوایی، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آثار مخرب فضای مجازی و تولیدات بی‌محتوای آن برای خانواده‌ها، اظهار کرد: فضای مجازی و فضای حقیقی در تصمیمات جسمی، روحی و طبیعی انسانی هر دو تاثیرگذار است، ولی فضای مجازی به دلیل مجاز بودن و جایگاه غیر واقعی که دارد تا حد زیادی دلبستگی و تعلقات دنیوی را داراست و بیشتر فضای گذرایی محسوب می‌شود که فرد می‌تواند از آن تأثیر بپذیرد و چون انسان دیدی خصوصی و شخصی به شبکه‌های اجتماعی دارد، به سرعت به آن اطمینان می‌کند و خیلی سریع با آن عجین می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه فضای مجازی از هر فضای حقیقی، حقیقی‌تر است، گفت: ما هر آنچه در فضای مجازی مشاهده می‌کنیم، به عمل در دنیای واقعی پیاده خواهیم کرد، چرا که این فضا درونی‌تر است و انسان به سرعت آن را به زندگی خود راه می‌دهد. فضای مجازی به حدی حائز اهمیت است که رهبر معظم انقلاب بیان می‌کنند: «اگر من زمان داشتم، خودم شخصا مدیریت فضای مجازی کشور را بر عهده می‌گرفتم.»؛ اما متاسفانه شورای عالی فضای مجازی ما دو سالی است که تشکیل نشده و این هدف مورد غفلت قرار گرفته است.

این کارشناس به تاثیر مخرب فضای مجازی در خانواده‌های ایرانی اشاره کرد و گفت: این تاثیرگذاری از طریق اعضای خانواده ایجاد می‌شود و وقتی همه در یک خانه مشغول تلفن همراه خود باشند، ما را از کل فضای حقیقی خانواده به دور می‌کند و ما این تاثیرگذاری را روی اخلاق افراد خانه و خانواده نسبت به هم شاهد هستیم. در واقع حل شدن افراد در فضای مجازی باعث بی‌تفاوت بودن ما نسبت به فضای حقیقی است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی هوایی با بیان اینکه امروز به بهانه ویروس کرونا تمام کارهایمان را در فضای مجازی و بستر وب رفع و رجوع می‌کنیم گفت: ۳۰ درصد از فعالیت‌های درسی، آموزشی، خدماتی و ... ما در فضای مجازی برطرف می‌شود و متأسفانه مابقی زمان ما در صفحات به اصطلاح فیک و خاکستری دنیای مجاز رقم می‌خورد، که آن‌ها یا اخلاقی نیستند و یا ضد انقلاب و ضد رشد فکری انسان بیان می‌شود. دشمنان ما صد‌ها برابر ما در فضای مجازی و فضای حقیقی زمان و سرمایه خرج می‌کنند تا جوانان ما را منحرف کنند و ما هم در مقابل آن‌ها بستر امن، سالم و محتویات غنی برای ملت خودمان نداریم، مسئولان ما برنامه و نگاهی به این سرمایه‌ها ندارند.

این سخنران و کارشناس مذهبی با اشاره به عزم جدی رهبر انقلاب در تولید محتوای سالم برای فضای مجازی تاکید کرد: عزم بر بیانات رهبرمان جدی نیست و بازی دشمن را جدی نگرفتیم. متأسفانه نگاه همه مدیران به خانواده‌هاست و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده‌اند، بلکه به این شکل نیست و مجلس ما باید قوانین جدیدی در‌ این ‌باره وضع کند و وزارت‌خانه‌های اصلی این حوزه ارشاد، ارتباطات، آموزش و پرورش و سازمان‌های همسو مانند سازمان تبلیغات، صدا و سیما و ... پای به میدان عمل بگذارند و سیاست‌های خودشان را اجرایی کنند.

وی به چالش اخیر یکی از فعالان اینستاگرامی اشاره کرد و گفت: تمام این جریانات در راستای انحراف ذهن جوانان جامعه ما از مسائل روز ایران و سایر کشورهاست. چالش‌های رنگارنگ راه می‌اندازند تا ذهن دختر و پسر ما را از رخداد‌های داخلی و مهم کشور دور کنند. در واقع ما (مبلغین دین) در اینجا وظیفه داریم با روشنگری، شناسایی حرکت دشمن، خانواده‌ها و جوانان خودمان را به باور‌های دینی، روشنگری اسلامی و ...مسلح کنیم و زندگی‌هایمان را با برنامه‌ریزی مناسب پیش ببریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی هوایی در پایان یادآور شد: یکی از راهکار‌های اصلی برای مقابله با نفوذ فرهنگ مجازی یا نسخه فرنگی فرهنگ، داشتن برنامه‌ریزی در زندگی و محبت کردن به یکدیگر است. تا زمانی که نقش محبت در خانواده‌های ما کمرنگ باشد، گرایش اعضای خانواده هم به سمت فضای مجازی و دوست‌یابی در شبکه‌های اجتماعی است.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۰۸:۴۵ ۰۵ تير ۱۳۹۹
حالا که حاج آقا وقت ندارند ، پس ببندید این اینستاگرام را که خودتون هم قبول دارید کار صهیونیسم است
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۳:۳۴ ۰۴ تير ۱۳۹۹
اگر مثل تلگرام فیلتر کنن فایده نداره، بابد از دیترس خارجش کنند.
Iran, Islamic Republic of
رضا
۱۲:۰۱ ۰۴ تير ۱۳۹۹
ما خواستار شبکه ملی اطلاعات هستیم

یعنی شبکه ای که امن، سریع و ارزان هستش

مسئولان و وزیر ارتباطات، جوانان در این شبکه های خارجی دارن از بین می رن

کی می خواین بیدار بشین!؟
Iran, Islamic Republic of
مانی
۱۱:۱۱ ۰۳ تير ۱۳۹۹
توجه !

لطفا بخونید !

اینستاگرام و تلگرام رو فیلتر کنید بره پی کارش !

از وقتی که اینستاگرام و تلگرام اومد مردم دارن به راه کج میرن ...

تا حالا چند مورد قتل داشتیم ؟اکثرا چرا مردن ؟چرا. مردن ؟

خودتون میدونید یکی مث رومینا ، یکی مث اون آقایی که گفت همسرم به من خیانت

من او را کشتم ،و هزاران نفر دیگه ...

همه اینا منشا برنامه های مجازی ...

هر ساله چند نفر به خاطر اینجور چیزا میمیرن ها ؟...

من پیرو هیچکدوم از این برنامه ها نیستم و در هیچکدوم هیچ فعالیتی ندارم !

فالو یعنی چه لایک یعنی چه این کوفت و زهر ماری ها یعنی چه ؟......

فوقش اصن تو بگو ۲۰۰میلیون فالو لایکو این چیزا رو جمع کردم ...

که چی برات میشه چی این میشه کار و بارت چی میشه...!

معروف میشی الان این بازیگر های معروف چه گُلی به سر ما زدن با این معروفتیشون

که شما بزنی ...!

حالا هم خود دانید ...!

مرد یه بار شیون یه بار ..!

تشکر و قدرانی از اونایی که حوصله کردن و این کتاب منو خوندن❤❤❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۳:۰۸ ۰۲ تير ۱۳۹۹
در ولنگاری فضای مجازی توسط مسئولان، توسط ماهواره و اینترنت و شبکه های اجتماعی، حیا و عفت و دین و ایمان و غیرت خیلی از دختران و زنان و ناموس ما، حتی برای پسران ما را هم گرفتند. همه چیز از بین رفت. خدا به فریادمان برسد. وای به حال نسل آینده ای که امثال این جوان های امروزی قراره پدر و مادرشون بشن. از باشگاه خبرنگاران خواهش میکنم درد دل منو برای دیگران بذاره
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۱:۴۹ ۰۲ تير ۱۳۹۹
بايد فرهنگ سازي شود ، و در مقابل تهاجم فرهنگي ايستاد...
Iran, Islamic Republic of
ر.عباسی
۲۱:۱۷ ۰۲ تير ۱۳۹۹
ما نمیتونیم با همه ی فضاهای مجازی و برنامه های اجتماعی بجنگیم و با چشم دشمن به اونها نگاه کنیم،بهتره آموزش استفاده ی صحیح و کارآمد از هر چیز جدید رو از سنین کودکی و مدرسه شروع کنیم،جای اینکه راه فیلتر رو در پیش بگیریم،چون هرچقدر هم فیلتر و محدودیت اعمال بشه بلاخره افراد یک راهی برای دسترسی پیدا میکنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۱:۰۸ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اعدام شه
Iran, Islamic Republic of
محسن
۲۰:۲۰ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اشخاص دو تابعیتی هستند که همین موارد را در واتس آپ پیاده میکنند به راحتی به ایران میآیند در شهر ها تردد میکنند آتلیه عکاسی هم در ایران دارند. هر پیام رسانی که برایگان در اختیار کاربر قرار میگیرید باید در آن شک کرد
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۹:۳۶ ۰۲ تير ۱۳۹۹
به جای تلگرام باید این اینستاگرام خراب شده رو فیلتر میکردن مثل هرويین خطرناک و خانمان سوزه بلای اینستاگرام
Iran, Islamic Republic of
A.B.B
۱۸:۴۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
فیلترش کنید بره...
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۷:۵۵ ۰۲ تير ۱۳۹۹
کلا ولش کن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۷:۴۳ ۰۲ تير ۱۳۹۹
تا چندین قربانی نگیر فیلترش نمیکنن فقط بلدن از تبعاتش بگن دیگ بلد نیستن تاخانواده ها رااز این بدبخت تر نکرده فیلترش کنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۷:۰۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
دولت نمی تواند یک پیام رسان داخلی قوی ( چند ماه اینترنت رایگان) تولید کند کل مشکل حل شود
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۱۵ ۰۲ تير ۱۳۹۹
تخم مرغ دانه ای 1000تومن شده
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۱۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
شما تورم رو کنترل کنید من خودم اینستاگرام رو پاک میکنم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۰۵ ۰۲ تير ۱۳۹۹
استفاده از اينيستاگرام برای ایرانی ها حرام است
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۰۹:۱۱ ۱۰ تير ۱۳۹۹
ولی استفاده از توییتر فیلتر شده
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۴۴ ۰۲ تير ۱۳۹۹
تورو قرآن ول کنید این حرفارو دلار شد بیست هزار سکه هشت میلیون دویست به خدا دیگه نمیتونیم زندگی کنیم .واسه این چیزا کسی صداش در نمیاد . این پیج یه پیج مخصوص خانمهاست وبه آقایون ربطی نداره وخانمها هم از کودکی عاشق آرایش هستند مومن وغیرمومن هم نداره بقیه حرفهاتون هم تخیلیه.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۲:۵۵ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اگه فرهنگ خانواده و دخترا درست باشه(که اینستا نابودشون کرده) از تو سکه 8 میلیونی نمیخوان
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۲:۵۸ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اگه عاشق آرایشن توی خونه برای خودشون و شوهراشون ارایش کنن نه اینکه عکس نیمه عریان و آرایش غلیظ رو بذارن برای همه و کل مملکت ببینن.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۳:۰۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
چه مغلطه بزرگی. درست که خانم ها عاشق آرایش هستن. ولی مومن و غیر مومن که گفتی چرتی بیش نیست. بنظرت زن مومن ارایش میکنه میاد بیرون یا اینکه حجاب و عفت خودشو رعایت میکنه؟ غیر مومن چی؟ آرایش غلیظ و روسری افتاده بر روی شانه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۰۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
چه نظر سطحی و بی معنی بود حالا دیگه قتل رومینا رو انداختین گردن یه بلاگر، برین ببین مشکلت مملکت کجاست کهریه پدر به خودش اجازه همچین جنایتی میده شک نکنین ریشه در خود فرههنگ های غلط جامعه هست نه کسی که فقط داره محصولات ارایشی بهداشتی رو بررسی میکنه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۰۷ ۰۲ تير ۱۳۹۹
بی ربط
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۱:۳۲ ۰۲ تير ۱۳۹۹
فرهنگ غلط از همینجا شروع میشه.تخم مرغ دزد شتردزد میشه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۴:۲۹ ۰۲ تير ۱۳۹۹
مجلس میخواد اینستاگرام رو فیلتر کنه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۲:۵۴ ۰۲ تير ۱۳۹۹
دمش گرررررم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۳:۴۷ ۰۲ تير ۱۳۹۹
مردم ما فرهنگ استفاده از هیچ چیزیو ندارن یا افراط میکنن یا تفریط ...فیلتر شدن فقط ب نفع فروشندگان فیلتر شکن و دسترسی بیشتر بچه ها ب محتواهای نامناسب تره
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۵۸ ۰۲ تير ۱۳۹۹
تفاوت افراط و تفریط را لطفاً یه توضیح بده.. ممنون
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۳:۱۶ ۰۲ تير ۱۳۹۹
مشکل نه فیلتره نه شبکه های اجتماعی قبول کنیم قبل از اینکه فناوری یا وسیله ای وارد کشور آموزش استفاده رو نمی بینیم فرهنگ سازی نمیکنیم کلا یا در افراطیم یا در تفریط
حالا این بین هم دشمنان و مهاجمان فرهنگی استفاده سوء میکنن قبل از همه باید هرکس به فکر خودش باهشه به فکر خودمون نباشیم به فکرمون هستند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۰۷ ۰۲ تير ۱۳۹۹
منطقی
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۲:۵۰ ۰۲ تير ۱۳۹۹
واقعا متاسفم برای مردمی ک باز هم میرن این خانم رو فالو میکنن
اینستاگرام ذاتش نشون دادن خودت ب بقیه اس!
و این هدفشه!
واقعا نباید تو کشور ما ک دغدغه اسلام داره این اینستاگرام باز باشه
اینکه بشه ب همچین فضای بی خودی همه دسترسی داشته باش به راحتی.. واقعا مسخرس!
United States
ناشناس
۱۹:۴۴ ۰۲ تير ۱۳۹۹
موافقم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۲:۴۳ ۰۲ تير ۱۳۹۹
وقتی قانونی وجود نداره فیلتر کردن دردی دوا نمی کنه یه سرویس جدید میاد و دوباره همین آش و همین کاسه .
کجای دنیا بدون دسترسی به سرور ها اجازه فعالیت به شبکه های اجتماعی داده میشه ؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۲:۴۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
ایران و اسلام وغیرت ملت رونابود کردید خدا ازسرتقصیرتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۰۹:۱۶ ۱۰ تير ۱۳۹۹
دلار شده ۲۰ هزار تومن،جوانی که میخواد یه یخچال بخره برای جهزیه اون یخچال و تلوزیون از خارج یا داخل به دلار محاسبه میشن،یه یخچالی که ۴ میلیون بود شده ۳۰ میلیون
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۲:۳۸ ۰۲ تير ۱۳۹۹
به نام خدا

با سلام

با اين خبر كه كنكاوي بيشتر دادي
Iran, Islamic Republic of
kk
۱۲:۲۳ ۰۲ تير ۱۳۹۹
بیچاره صدف بیوتی
Iran, Islamic Republic of
عـلـی خـانـی
۱۲:۰۰ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اینسـتـاگـرام را فیلـتـر کـنـیـد. دودمـان خـانـواده هـا را بـه بـاد داده اسـت.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۳:۰۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
تو روخدا اینستاگرام رو فیلتر کنین .بخدا همه روانی شدن .
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۱۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
راهکار بهتری هم هست
فیلترینگ هدفمند خوبه.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۰۰:۱۱ ۰۳ تير ۱۳۹۹
فیلتر شکن را چه نماییم؟
تلگرام فیلتر شد تمام بچه های کوچیک رو گوشی هاشون فیلتر شکن نصب کردن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۱:۴۵ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اینا همه بهانه‌ست برای فیلتر اینستاگرام، خودتون بهتر میدونید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۱۳ ۰۲ تير ۱۳۹۹
برای فیلتر کردن نیست
دلیل فیلتر شدنه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۱:۰۴ ۰۲ تير ۱۳۹۹
اینستاگرام فضای بی در و پیکری نیست خدا به ادم عقل و شعور داده ... یه درخت سه سال پیش کاشته بودین امسال ثمرش و میدیدین ...اگه رو فرهنگ مردم کار میکردین الان نتیجه اش رو میگرفتیم . بحث کرونا یه نمونه عینی ...اختیار و دادین به مردم ولی از ترددها و مسافرتها کم شد
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۲:۵۲ ۰۲ تير ۱۳۹۹
عقل و شعورم داشته باشی نمیتونی جلوی هوس و احساساتت بگیری!!
و همین هوسه نمیذاره عقل و شعورت درست کارکنه
اینستاگرام همه چی توش پیدا میشه بخوای هم نمیتونی کامل کامل سالم بمونی توش‌!
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۳:۲۱ ۰۲ تير ۱۳۹۹
جواب پاسخ ناشناس
جناب فرق اینستا با بقیه شبکه ها در اینکه چیزهایی رو که فالو هم نکردی به عنوان پیشنهاد عرضه میکنه ولی توییتر و تلگرام همچین چیزی ندارم هرچی فالو کردی اونه
شخصا 3ساله اینستا ندارم در کل با دوستام بودن در قسمت کاوش اینستا چیزهایی عجیبی می اومد که اصلا ربطی به من نداشت مشکل اینه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۴:۵۰ ۰۲ تير ۱۳۹۹
مگه تو همین دنیای واقعی که هستیم همه چی پیدا نمی شه؟ خوب همه دنبال همه چیز نمی رن. علت اینکه تو دنیای واقعی دنبال این چیزها نمی ریم ولی تو دنیای مجازی می ریم اینه که تو دنیای واقعی اطرافیانمون متوجه می شن ولی تو دنیای مجازی کسی متوجه نمی شه
الم یعلم به ان الله یری
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۱۳ ۰۲ تير ۱۳۹۹
یوتیوب سالم تره
البته با فیلتر هدفمند
Iran, Islamic Republic of
ایرن
۱۶:۴۸ ۰۲ تير ۱۳۹۹
دوستان اینستا براساس جستجوی شما تصویر میاره بنابراین انحراف فکری اشخاص رو به اینستا نسبت ندید من خودم 5 ساله اینستا دارم . بستگی به سرچ فرد داره
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۰:۵۰ ۰۲ تير ۱۳۹۹
من مخالف شدید فیلترینگ هستم..اما واقعا تنها برنامه ای که دلم میخواد فیلتر بشه همین اینستاگرام هست.چون هم فضای بی بند و باری داره و هم تفکر و روحیه بچه ها را خراب کرده و متاسفانه خود خانواده ها هم تحت تاثیر قرار گرفتن و از عواقب بدی که سال های دیگه در انتظارشون هست خبر ندارن.
دولت که به فکر این نسل نیست کاش خودمون دلسوز بچه هامون باشیم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۱۴ ۰۲ تير ۱۳۹۹
مخالفت دلیل میخواد
فیلترینگ هم دلیل داره
کشورهای مدعی آزادی هم فیلترینگ دارند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۰:۳۲ ۰۲ تير ۱۳۹۹
صدف بیوتیه
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر