کد خبر: ۷۳۹۵۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
کد خبر : ۷۳۹۵۵۱۷
قصه انتخابات سال ۱۴۰۰ سر دراز دارد؛

سوال‌هایی از این دست بر سر زبان‌ها افتاده که رئیس جمهور بعدی کشور چه کسی است.

به گزارش خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اگرچه هنوز حدود یک سال زمان باقی مانده، اما گمانه زنی ها از اکنون شروع شده و پچ پچ‌ها و خبرهای در گوشی بازار شایعات را داغ کرده و سوال‌هایی از این دست را بر سر زبان‌ها انداخته است که  «رئیس جمهور بعدی کشور چه کسی است؟». سوال‌هایی که باعث شده در ابتدا برخی‌ها به این فکر بیفتند که اصلا شانس با چه جناحی یار خواهد بود؟

اصولگرا یا اصلاح طلب؛ مسئله این است

فرضیه‌ای که برخی جواب آن را اینگونه داده اند؛ مثل «اکبر ترکان» از اعضای ارشد ستاد انتخابات و مشاور اسبق حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی که در گفت‌وگویی گفته است: معتقدم که انتخابات ۱۴۰۰ هم مثل انتخابات اخیر مجلس خواهد شد؛ منظورم این است که پیروز این انتخابات هم اصولگرایان هستند و از هم اکنون می‌توانم بگویم که ریاست‌جمهوری سیزدهم به اصولگرایان خواهد رسید.

صادق زیباکلام تحلیلگر اصلاح طلب هم در پاسخ به این سوال گفته بود که  فرقی نمی‌کند کاندیدای اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰ آقای جهانگیری باشد یا هر فرد دیگری. نه آقای جهانگیری، نه آقای عارف و نه حتی خود خاتمی هیچ شانسی در انتخابات ۱۴۰۰ ندارند؛ زیرا بدنه اجتماعی که به اصلاح‌طلبان باور داشت و به آنان رای می‌داد، بعد از انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ و عملکرد دولت آقای روحانی و مجلس دهم، اعتقاد و باور خود را از دست داد.

یک نفر از این لیست رئیس جمهور می‌شود

البته اینها صرفا حدس و گمان است، اما همین حدس و گمان‌ها و اظهاراتی نظیر اینها باعث شد تا نام‌هایی از شخصیت‌های این جریان به عنوان نامزد احتمالی بر سر زبان‌ها بیفتد.

چه کسی مستاجر پاستور می‌شود؟

حسن غفوری فرد فعال سیاسی در گفت‌وگویی درباره شخصیت‌های احتمالی که ممکن است کاندیدای اصلی جریان اصولگرا شوند، گفت: نام آقای قالیباف که چند دوره کاندیدا بوده، مطرح است؛ احتمال حضور آقای سعید جلیلی هم وجود دارد؛  آقای حاجی بابایی همانطور که دفعه گذشته بودند، در این دوره نیز احتمال حضورش خواهد بود. همچنین همیشه صحبت از حضور مهندس باهنر است. احتمال حضور افرادی چون آقایان نیکزاد و ضرغامی هم وجود دارد. البته با اینکه این افراد مطرح هستند، اما تا جایی که من اطلاع دارم، هنوز هیچ بحثی در بین اصولگرایان برای اینکه به کاندیدای مشخصی برسند، مطرح نشده است.

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

همچنین حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز حتی درباره افرادی که ممکن است به عنوان کاندیدای جریان اصولگرا وارد میدان رقابت شوند گفته است: اعتقاد دارم که بهتر است آقایان قالیباف و رئیسی در انتخابات حضور پیدا نکنند، زیرا اگر بر همین دو قوه متمرکز شوند بهتر است؛ اما چهره‌های بعدی که ممکن است از سمت این جریان مطرح شوند آقایان جلیلی ، محسن رضایی و حداد عادل هستند؛ البته این‌ها به طور رسمی اعلام آمادگی نکردند، اما سیستم ما به گونه‌ای است که زمان انتخابات ریاست جمهوری که می‌رسد همه احساس تکلیف می‌کنند.

یک نفر از این لیست رئیس جمهور می‌شود

علاوه براین محمدحسن قدیری ابیانه تحلیلگر مسائل سیاسی هم در این باره گفته است: احتمالا محمدباقر قالیباف، علی لاریجانی، محسن رضایی، حمیدرضا حاج بابایی، سعید جلیلی ، مصطفی میرسلیم و حداد عادل از طیف غیر اصلاح طلب وارد رقابت انتخابات ریاست جمهوری آینده می‌شوند.

اینها اسامی افرادی بود که نامشان برای نامزدی جریان اصولگرا در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شد، نامزدهایی که شاید اگر قرعه به کام جریان اصولگرا باشد، نام یکی از آنها به عنوان رئیس جمهور از صندوق آرا بیرون بیاید؛ پس شاید بد نباشد که نگاهی هر چند کوتاه به این اسامی داشته باشیم.

یک نفر از این لیست رئیس جمهور می‌شود

اسامی مطرح در اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آینده

محمدباقر قالیباف؛ چهره‌ای که پیش از این در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا، نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی سمت فرماندهی داشته‌ و حال هم بر کرسی ریاست مجلس تکیه زده است،  رئیس این روزهای مجلس که طرفدار هم کم ندارد گمانه‌زنی های بسیاری را درباره ورود خود به رقابت ۱۴۰۰ مطرح کرده است.

ناصر ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی در این باره گفته است: اگر شرایط سال ۱۴۰۰ مثل همین الان باشد، او (قالیباف) در مجلس می‌ماند، مگر اینکه یک‌سری اتفاقات ویژه‌ در کشور بیفتد که به شخصه چنین پیش بینی ندارم.

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

همچنین مرتضی طلایی از نزدیکان قالیباف سال پیش احتمال نامزدی او برای مجلس را رد، اما ریاست‌جمهوری را تأیید کرده و گفته بود: «قالیباف نامزد انتخابات مجلس نمی‌شود، اما درصورتی‌که به او تکلیف شود برای انتخابات ریاست‌جمهوری به میدان می‌آید». او اخیرا باز هم مصاحبه دیگری داشته و گفته است: «گاهی شرایط کشور به‌گونه‌ای اقتضا می‌کند که نخبگان، بزرگان و دلسوزان در جریان اصولگرایی به این نتیجه برسند که یک نفر از افراد شاغل در مجلس باید در صحنه ریاست‌جمهوری حضور یابد، آن یک اجماع و اتفاق جمعی و جز استثنائات است».‌

سعید جلیلی؛ گزینه دیگری است که سابقه ریاست اداره بازرسی وزارت خارجه، معاون اداره اول آمریکا در وزارت خارجه، مدیر بررسی‌های جاری دفتر رهبری، معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و نمایندگی رهبری در شورای عالی امنیت ملی را داشته و هم اکنون هم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است و طبق گفته‌ها حضورش در انتخابات آتی بسیار محتمل است. یکی از نزدیکان آقای جلیلی، در پاسخ به این سوال گفته است: حضور او هنوز در انتخابات ۱۴۰۰ مشخص نیست؛ تا آن موقع خیلی زمان باقی مانده است.

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

محمدرضا باهنر که هم دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است، هفت دوره در مجلس بود که به قول خودش می‌گفت در این ادوار آخر که نایب‌رئیس بود تصمیمی بدون نظر او در مجلس گرفته نمی‌شد. اما دو دوره است که دیگر در مجلس حضور ندارد. به انتخاب خودش دیگر ثبت‌نام نمی‌کند. همه گمانه‌زنی‌ها بر این بود که او حالا خودش را لایق ریاست پاستور می‌داند. خودش گفته است: «زمانی که ثبت‌نام نکردم بعضی‌ها گفتند می‌خواهد رئیس‌جمهور شود، بعضی‌ها گفتند ترسیده در مجلس رأی نیاورد و ثبت‌نام نکرده است، بعضی‌ها گفتند اصلا صلاحیتش ممکن بود رد شود، از ترس اینکه صلاحیتش تأیید بشود یا نشود، ثبت‌نام نکرد!». او اگرچه همواره منکر این شده که قصد ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری را دارد، اما در مصاحبه ای گفته بود: «آنهایی هم که کاندیدا دارند از حالا نباید کاندیدایشان را علم و رو کنند».

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

عزت الله ضرغامی که هم‌اکنون بعنوان یکی از اعضای شورای عالی فضای مجازی فعالیت می‌کند از نظر بسیاری آمادگی نشستن بر کرسی پاستور را دارد؛ حسن غفوری فرد فعال سیاسی درباره او گفته است: آقای ضرغامی بیشتر در دید مردم بود و جذابیت بیشتری دارد، البته انگیزه ایشان هم برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری بیشتر است و دوره قبل هم نیت ورود به این عرصه را داشت.

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

پرویز فتاح، وزیر نیروی دولت احمدی نژاد هم از دیگر افراد شاخص اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آینده است. او مدیرعامل سابق بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجری و مشاور پروژه های بزرگ سد سازی و عمرانی در قرارگاه خاتم الانبیا، رئیس قبلی کمیته امداد امام خمینی و رئیس کنونی بنیاد مستضعفان است. آمار نشان می دهد که فتاح در اکثر مسئولیت‌های خود موفق ظاهر شده است.

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

محسن رضایی که رکورد دار حضور در انتخابات ریاست جمهوری است.کاندیدای انصرافی سال ۸۴، نفر سوم انتخابات ۸۸ و نفر چهارم انتخابات ۹۲ و یکی از بازیگردانان جمنا در انتخابات ۹۶ است که به زعم برخی خیلی هم بدش نمی آید که بار دیگر شانس خود را برای ریاست جمهوری امتحان کند.


بیشتر بخوانید


یک نفر از این لیست رئیس جمهور می‌شود

این دو نفر نه اصولگرا هستند نه اصلاح طلب

اما دو گزینه دیگری که زمزمه‌های بسیاری هم درباره کاندیداتوری‌شان مطرح می‌شود علی لاریجانی و محمود احمدی نژاد هستند که محمد حسن قدیری ابیانه درباره آنها گفته است: علی لاریجانی مایل به پست ریاست جمهوری است، اما زمینه افکار عمومی را برای این سمت ندارد؛کمااینکه نه به اصلاحات وابسته بوده و نه به اصولگرایان وابسته است. او ادامه داد: احمدی نژاد هم بر فرض تایید صلاحیت شدن هرگز اصولگرا نبوده و نیست.

شاید یک نفر از این لیست رئیس جمهور ‌شود

اینها تنها برخی از نام‌هایی است که ممکن است از سمت جریان اصولگرا مطرح شود، اما صحنه رقابت‌های سیاسی همواره ثابت کرده که صحنه رقابت همیشه پیش بینی پذیر نیست و در لحظه آخر ممکن است اتفاق دیگری رخ دهد. 

یک نفر از این لیست رئیس جمهور می‌شود

کمااینکه بسیاری در جریان اصلاحات معتقد هستند که هنوز صحنه رقابت را از دست نداده اند و در این زمینه احمد شریف عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان گفته است: بسیاری از مردم تمایلشان به جریان اصلاح طلب بسیار بیشتر از جریان اصولگراست و هیچ اصلاح طلبی نیست که بخواهد به یک فرد اصولگرا رای دهد.

حال باید دید که در نهایت چه کسی قرار است ساختمان پاستور را فتح کند؛ پاستور به تسخیر اردوگاه اصلاح طلبان در می‌آید یا اصولگرایان. اندکی صبر همه چیز را مشخص می کند...

انتهای پیام/

فاطمه تورانلو

 

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳۶۶
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
قطعا جلیلی کارآمدتر خواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
یا قالیباف یا فتاح به نطرم فتاح هم خیلی خویه هم توانمند هم شایسته هم سابقه کار اجرایی داره هم رای مردم مستضعف رو داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اصلاحات مُرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اونایی که طرفدار احمدی نژاد نیستن همونایی هستن که به روحانی رای دادن
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
من نمیفهمم اینایی ک هی میگن" احمدی نژاد " واقعا یا بچن یا یادشون نیس، گرونی همش از دوره اون شروع شد.
فقط بلده با تخریب دیگران بیاد بالا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
هیچکدومشون به درد نمیخورن
چهارسال بدون رییس جمهور بمونیم اگه اتفاق بدی افتاد بیاین منو تیکه تیکه کنین
سجاد بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
به نظر من هر کس بیاد باید یک هدف داشته باشه اول متحد کردن مردم دوم حل مشکلات اقتصادی با مدیریت قوی و سوم اقتدار گرایی چیزی که مهم ترین نیاز کشور ما در حال حاضر
ما زمانی میتونیم حق خودمون رو از غرب گدا و آمریکا دزد بگیریم که مقتدر باشیم باج ندیم مثل این دولت ( دنبال کلید ساختن نباشیم...)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
به نظر شما جلیلی یا قالیباف اصلا می دونن اتحاد یعنی چی ؟
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
به نظر من تنها کسی که میتونه به درد مردم بخوره و انقلابی و جهادی کار کنه مهندس فتاح هست
تاحالا هم هرجارفته امتحان خوبی پس داده
رییس جمهوربایدمرداجرایی باشه و پاکدست و توانمند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
تیتر خبر را دقت بفرمایید 《بازیگران》
اینها همه بازیگرند یک بازی به نفع ............
Ahmad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
فقط رئیسی ،چون دلار میشه 5000 تومن و همه چی ارزون میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
رییسی هروقت کار خودش را خوب انجام داد شروع کن به تبلیغ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
همشون حتماً باید یک دور رئیس جمهور بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
فقط مهندس پرویز ، مرد میدان عمل نه حاشیه سازی
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
نظام بجز احمدی نژاد که انسان مومن ومردمی هست هیچ شانسی ندارید روهیچ کسی سرمایه گذاری نکنید چون بازنده می شوید اصلاحات با این همه دزدی به تاریخ پیوست من سیاسی نیستم با این مردم زندگی می کنم دزد درایران جایی ندارد اصلاحات این هشت سال صابت کرده چکاره است مردم به خاطر آقا میان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
در کشور یک سری احمدی نژاد را می خواهند یکسری متنفر اند
احمد نژاد بیاد کشور دوقطبی میشه مانیاز به وحدت داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
واحد هیچگاه بین فقر و غنی و دو جناح تمامیت خواه ایجاد نمی شود
پس فقط عدالت را بچسب که فقط احمدی نژاد توان مقدار اندکی از آنرا با مسکن مهر ، سهام عدالت و یارانه نقدی ، بیمه کارگران ساختمان به منصه ظهور رساند
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
به نظر هیچ کدام از گزینه ها جز احمدی نژاد مردم پسند نیست، اگه اختلاف نظری با آقا داشتند هم از روی صداقتی که داشتند ظهور پیدا کرده و خیلی ها این را بزرگ کردند، برای کنار زدن و خراب کردن ایشان. اولویت الان ایجاد یک جراحی بزرگ در سیستم بانکی، مالیاتی و مبارزه با ساختار ها می باشد. که نیاز به یک فرد شجاع، مردمی و با تجربه دارد.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
والا آدم تکلیفش با اصولگرا و اصلاح طلب مشخصه، ولی با باهنر نه
یعنی مصداق ضرب المثل یکی به نعل یکی به میخ مصداق این شخصیته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
آقای جلیلی گزینه ی خوبی است میهن دوست است دلسوز است مجروح جنگی است در مذاکرات هسته ای به انگلیس فرانسه امریکا باج نداد
صدای ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
طبق نظر سنجی محبوبیت آقای احمدی نژادی ۱۰۰ درصد است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
از چند نفر نظر پرسیدی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
خوبی احمدی بیشتره بود به مثبت های احمدی نگاه کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
از الان انتخابات رو انداختی وسط تا حواسمون از اوضاع فعلی پرت بشه؟
هنوز یک سال دیگه مونده.
مهدی هاشمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
ان شاءالله تا ۱۴۰۸با دکتر جلیلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
آقاي ابيانه مطمني آقاي احمدي نژاد إصلاح طلب نيست؟؟؟؟!!!!!
مثل اينه كه بگ‎ي آقاي سيد محمد خاتمي از جبهه پايداريه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
احمدی نژاد تایید صلاحیت نشه انتخابات تحریمه.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
تاریخ مصرف اصلاح طلبی به پایان رسیده! چرا باور نمی‌کنید؟
پاسخ ها
نوید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
به نظرم تاریخ مصرف حزب گرایی تمام شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
محسن رضایی که دیکهکاندید نمیشه و فرم سپاه رو در نمیاره وگرنه درحال حاضر اصلح تر از همه به ریاست جمهوریه
محمدرضابنابیان
|
Hong Kong
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
حا ج آقاسعیدجلیلی وحاج آقارئیسی بسیاربرای ریاست جمهوری مناسب هستندحاج آقاضرغامی هم اگردربین مردم ایران زیادمحبوبیت داشته باشندایشان نیزجزوبهترینهای نظام می باشند
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
نه اصلاح طلب نه اصولگرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط دکتر پرویز فتاح.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کی دکترا گرفت ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مگه میشه ؟مگه داریم ،هرکی بتونه راهی پاستور بشه ،اقا ،اقا همینجوری نیست حاکمیت باید اجازه دهد کی کاندیدا بشه ومردم هم شرکت کنند،اما هماهنگی پس از انتخاب با مراکز قدرت رمز موفقیت یه منتخب ودولت است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اصلاح طلب اصول گرا دیگه تمومه ماجرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اینا همه رو هم انگشت کوچیکه رئیسی هم نمیشن
رئیسی رو باید از دادگستری بکشن بیرون بیارن تو ریاست جمهوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
خدا میدونه باخوابی که در سال 83 دیدم از اون موقع عاشق احمدی نژادم ومنجی ملت وسرباز ولایت
بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
رییس جمهوری واقعی یعنی احمدی نژاد خلاص.
ایرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اینا چجوری و کیا انتخابشون میکنن آیا منم میتونم انتخاب بشم خخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
آقای احمدی نژاد خوب گفته که در یک سال خیلی کار میشه کرد و چون درمانده شدید فرار به جلو می کنید وضع الان رو بگیر تا سال بعد کی مرده کی زنده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
آقای احمدی نژاد همونی نبود که سال آخر ریاست جمهوریش همه چیزو ول کرده بود و همه این تحریمها زمان اون به وجود اومد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
پایه و اساس مشکلات اقتصلدی از سه سال آخر ریاست جمهوری این آقا شروع شد و تا امروز هم ادامه دارد .
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
با توجه به عملکرد بسیار خوب آقای فتاح در دوره وزارت ، کمیته امداد و اکنون ، بسیار شایسته ریاست جمهوری هستند
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
احسنت
پرویز خان در راه دولت
اگر بیاد با خانواده بهش رای میدیم.
مرد عمل نه مرد دروغ .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مگه پست ریاست جمهوری مسخره بازیه که افرادی که یک روز سابقه کار اجرایی ندارن بیان نامزد شن؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
واقعا چه کسی دلش به حال این مملکتو مردمش سوخته هیچ کس آیا کسی هست که خالصانه و بی منت به داد این مردم و مملکت برسه و وقتی به جایگاهی رسید فقط سود و منفعت شخصی خودشو نبینه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی نژاد بله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
دکتر جلیلی الان نزدیکه شش ساله با عنوان دولت سایه به دولت و سایر مجموعه های اجرایی کشور برنامه و راهکار اجرایی میده و بین گزینه های مطرح میتونه بهترین گزینه باشه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی نژاد"تنها گزینه مناسب ریاست جمهوری ایران
هنوزنفراول نظرسنجی ها درهمه جا دکتراحمدی نژاد
ردصلاحیت احمدی نژاد یعنی دهن کجی به انتخاب مردم ایران
زنده باد مالک اشتر ایران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
ایشون چه گلی به سراین ملت زدن آزموده راازمودن خطاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
انتخابات با این وضع هیچ کس نمی آید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
قالیباف که اصلا نمیاد چون شرط رییس مجلس شدن این بوده که ییس مجلس رییس جمهوری کاندید نشود
آقای فتاح هم که دوره های قبل گفته که چون منصوب رهبری هستند انتخاب ایشان براشون ارزشه و اصلا نمیان
لاریجانی هم که اصولگرا نیست
احمدی نژاد هم که جامعه را دو قطبی می کند
آقای رضایی هم که چندین بار در انتخابات شرکت کرده و رای مناسبی ندارد و نداشته و نخواهد داشت - همین جلیلی هم رای نیاورده و مهره سوخته است
پس بهتره اصولگرا ها به فکر یک کاندید دیگه باشند
محسن س.پویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
جهانگیری با چه رویی میخواد بیاد انتخابات این آقا همون نبود که از روحانی حمایت می کرد و کل وقت انتخابات خودشو به حمایت از دولت روحانی می پرداخت حالا باز میخواد بیاد....بدبخت ماییم که عمرمون داره میره یک دولت بدتر از دیگری
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی نژاد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی نژاد
ناشناس
|
Sweden
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ممکنه این بار یک زن هم صلاحیت پیدا کنه !!!
تا دوباره بیاییم رای بدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
درودبراحمدی نژاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
گل گفتی درود بر احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی نژاد هم مثل خیلیای دیگه باید حق داشته باشه که شرکت کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
دلیل رد صلاحیت ۸۸ ه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
گرگ گرگ سیاه وسفید نداره
هدف نابودی مستضعفین فقط ابزارش متفاوت یکی بادندان یکی با چنگال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
در این برهه از زمان،تنها فردی ک توانایی اداره کردن این مملکت رو دارد دکتر احمدی‌نژاد هست،اگر این دوره ایشان رو رد صلاحیت کنند دیگر باید تأسف خورد،چون هیچ رئیس جمهوری همچون احمدی‌نژاد برای مردم کار نکرده..
روح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی نژاد اگر نزارن بیاو من که رای نمیدن مگه قرار نیست ما رییس جمهور رو انتخاب کنیم ؟ اگه قراره مردم انتخاب کنن پس بزارید بیا چون هرکسی جز اون بیاد به درو نمیخوره ر صلاحیت احمدی نژاد اهانت به مردم ایدوارم مردم به این باور رسیده باشن !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
انقلابی باشد و ضد امریکا و برجام ننگین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
کشور الان که دولت دارد چقدر فشار به مردم می آید کسی هم پاسخگو نیست بهتر که دولت نداشته با شیم اقتصاد سر مایداری وسوداکر دارد کا ر خودش را می کند مگر خداوند به مردم کند کسی تو این کشور به فکر مردم مسولین فکر خودشان هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
چرا مثبت فعال نیست
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مردم به فکر نون هستن خانوادشون از گشنگی نمیرن شما به فکر انتخابات هستین!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
داداش
مملکت ماله اینهاست
دارن میخورن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اگه به فکر نباشیم که باید روزگارمون از الان بدتر بشه. آخه چرا گول این دولت رو خوردین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
به فکر نونت هم باشی باید به فکر انتخابات باشی... چون این بلایی که الان سرمان آمده نتیجه همین انتخاب عالیجنابان است که به دولتی رای دادندکه فقط دنبال کدخدا بود و از نظر برنامه های اقتصادی ضعیف بود
چه بلایی بالاتر از شهید شدن شهید سلیمانی - بعد شهادت ایشان من زهرمار بخورم برام شیرین تره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
لعنت به باعث و بانیش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
به شدتباناشناس ۱۹:۵۸ موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
این دولت نبود دولت دیگه هم بود وضعیت بهتر از این نبود دولت احمدی نژاد رو هم دیدیم
علیعباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
با احترام به همه نظرات هموطنان
آقای احمدی‌نژاد و آقای فتاح بهترین گزینه برای ریاست جمهوری هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
هیچکدوم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
چطوری این دوتا رو تو یه تیم گذاشتی؟
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
عشق است حاج فتاح و محمود رییس جمهور قلبها
عبدالحمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
بخدا به غیراز رئیسی ومصلحی هچکدام بدرد استانی هم نمیخوردند اگر راست میگویی بنویس کی بدرد می خورد چرا ادرس اشتباه به مردم میدهید اینها مسؤلیت داشتند ولی کاری نکردند با سخنرانی که نمی شود گفت این بدرد رئیس جمهور میخورد .
عباس گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
سلام به نظر بنده خبر نگاران جوان بدانند شهدا ناظر بر عملکرد ما هستند . لذا خود را مدیون خون شهدا نکنند و چهره هایی که انحراف و ضعف مدیریتی و خطای آنها مشهود است را به نمایش نگذارند حداقل به جناح ها اعلام کنند اگر معتقد به نظام و ولی امر مسلمین هستند جناح را کنار گذاشته و بدنبا ل شایسته سالاری باشند . یعنی کسی را برگزینند که دور از جناح بازی شعور داشته باشد . البته شعوری که ترکیبات حروفش از : شرع ، علم ، وارستگی و تواضع و رشادت شکل گرفته باشد . و تفکر انقلابی اسلامی داشته نه گرایش به شرق و غرب و امیدش به گدایی از دیگران و نوکری دیگران باشد . با اقتدار بتواند حقوق ملت ایران را از استکبا ر پس بگیرد وبا اتحاد با کشور های همسو و با به خطر انداختن منافع آنها در منطقه و فرا منطقه ای آنها را منزوی و مطیع نماید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی نژاد ثابت کرده سایسته ترین است پس اگه راست میگه باید شما هم احمدی نژادی باشی
احمدی نژاد مساوی مردم سالاری و شایسته سالاری است چرا که مردم فعلا در مورد شایستگی احمدی به یقین رسیده اند
و می خواهند مثل مرد باشعور و تیز بین روسیه با انتخاب احمدی ایران را به او قدرت و عظمت باز گردانند
راد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
این نظر نهایت آرزوی مردم انقلابی ایران هست ، امیدواریم مدیرانی که خود را لایق براورد سازی این آرزو و همچنین خواست مقام معظم رهبری نیز هست ، میدانند پا به عرصه خدمت گزارند و کسانی که توان ندارند جای خودشان را به شخص لایق واگذار نمایند .در آن صورت ظرف مدت 5 سال کشور به نقطه اوج خود خواهد رسید .مشکلات عمده کشور مدیریتی هست نه تحریم های دشمن.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی نجات
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
من طرفدار دو آتیشه احمدی نژاد بودم ولی اون موقعی که بعد شهادت سردار سلیمانی حرف از مذاکره با قاتلان حاج قاسم رو زد از چشمم افتاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
سیاست وسیاست مرد کسیه که توی گلوگاه های سخت کتی حکومت سالم به مقصد برسونه اقای احمدی نژاد خودشون حکومت به در و دبوار میزنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اکثر افرادی را که عنوان فرمودید در تراز ریاست جمهوری نیستند. بهترین انتخاب در شرایط فعلی آقای احمدی نژاد است.
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
هیچکدوم
تبریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ملت هر دو طیف ( دمکرات و جمهوریخواه ) ایران را می شناسد . فقط یک نفر انصافا خود را گم نکرده است . مهندس پرویز فتاح . ایشان لایق ترین فرد برای پست ریاست جمهوری است .
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مهندس پرویز فتاح !!!!!!!!
داداش دکتر بودن من رای میدادم اما مهندس نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی با غیرت برس به داد ملت
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی این دوره بدتر از دور دوم ریاستش مطمئنم با رهبری و سپاه چپ میشه و همگام با روحانی و اصلاح طلبا رو میاره به مذاکره و فشار مردم و رهبری . خواهش میکنم تایید کنید بخدا خطر احمدی نژاد جوریه که دعا میکنید روحانی برگرده . از همین الان مصاحبه میکنه ولایت فقیه چیه چرا نباید مذاکره کرد و ...
Roya
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
در جواب این دوست ک توهم برش داشته احمدی نژاد اگر بد هم باش بهترین لحظات سپاه تو زمان اقای دکتر احمدی نژاد بود ارتقا قدرت نظامی ک ایشان بهش اعتقاد قلبی داشت چون طبق فرموده رهبری عمل کرد ایشون هیچ خطری نداره مگر برای کسانی ک از وجودش میترسن قدرت دوباره ب مردم فقیر برگرده و مطمن باشین رهبری هم پشتش هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
رویا خانوم جوری افاضه کلام میفرمایید انگار احمدی نژاد فرمانده وقت سپاه بوده! والامابه عنوان خانواده سپاهی خیری از هیچ رییس جمهوری تا به حال ندیدیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
نه اتفاقا حقوق پاسدارها چندین برابر حقوق دیگر کارمندان هست مانند بانک ها و نفت چرا دروغ میگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
ناشناس ٧:١٥باورم نميشه اين حرفو ميزنى عموى همسرم راننده سپاهه انقد وضع ماليش خوبه تا الان سه تا خونه ساخته ،دوتا ماشين داره تواين گرونى كلى طلا داره،شغل دومى هم نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
باهنر اصولگرا نیست. مثل لاریجانیه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مردم احمدی نجات می خواهند چون ریاکار دروغگو نیست مرد عمل است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی نازنین غرور ایران زمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
کسانی که در بالای شهر تهران زندگی میکنند به درد ریاست جمهوری نمیخورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
تو ایران فقط باید گفت با فلانی تا ۱۴۰۰ با فلانی ۱۴۰۴
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
رئیس جمهور مردم انتخاب میکنه ولی بدست چند نفر باید صلاحیت مگرن بعد من ازن گردن مردم قبل ریاست جمهوری کاندیدا و معرفی کنید رزومه همه شان را بزارید بزارید مردم به صورت پیامکی انتجاب کنند چند نفر اول لیست کاندیدا بشه قطعن احمدی نژاد با این که قشر حاشیه نشین طرف دارش هستن نفر اولی شاید خیلی از همین مردم محروم دست رسی به تلفن نداشته باشن خیلی ها سواد ندارن بازم نفر اول میشه بعد شورا نگهبان برای مردم تصمیم میگیره رد صلاحیت میکنه این کجاش مردمیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
کدخدایی می گفت من تاییدش نمی کنم با بقیه هم کاری ندارم. چرا باید تایید صلاحیت بیفته دست چند نفر. با عدم تایید احمدی نژاد مردمو بدبخت کردن اونم از انتخاب روحانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اگر احمدی تایید نشه من رای نمی دهم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اگه احمدی نژاد بیاد شاید رای بدم
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
باز دارن برای مردم نقشه میکشن
باز هم حرف حرف حرف
دیگه تموم شد، تا مردم عملی نبینن پای صندوق رای نمیان، خیالتون راحت.
جز کسایی که از این کاندیدا بهره ای میبرن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
برو بابا ما که میایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
گرونی طلا واهن و خرید میوه امروز رکورد زد اونم جالبه تیتر امروز شما
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
آقای ریسی وقالیبا قواهای خودشون قوی کنند آقای احمدی نژاد ریس جمهور بشه حداقل میتونه مشکله مسکن حل کنه اساسی ترین نیاز قشر ضعیف هست کسی دیگه نمی‌توانی ریاست جمهور بشه هرکسی دیگه بشه مثله آقای روحانی طرح مسکن میده بدرد کسی که پول دار می‌خورد آخه کسی نست به آقای روحانی بگه یه کارگری 30میلیون پس‌انداز نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
باسلام وقتی ما درفقرزندگی میکنم وفرزندان ما بیکار هستند ونمیتوانند تشکیل زندگی بدهند عده‌ای بفکر ریاست جمهوری هستند هیچ چیز دیگر برای مردم مهم نیست وقتی که مشکلات اقتصادی و بیکاری و تورم و گرانی و معشیت ما در طول 40سال گذشته حل نشده فقط شعار دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
باب مذاکره ناموفق را احمدی نژاد باز کرد و اینقدر قطعنامه و تحریم خورد ،مگر یادتان رفت اینهمه بی ارزشی پول ملی را !!!!!؟؟؟؟
فقط یارانه و مقداری سهام عدالت و مسکن‌های بی مهر دو دهه تکمیل نشده را دیدید!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
برا شما بی مهره لابد
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
دوست عزیز تاریخ بخون!! مزاکرات از زمان دولت اصلاحات بود و دلیل سخت تر شدن تحریم ها بالابردن سطح توقعات توسط آقای روحانی که اون زمان مسئول مذاکرات بود و خودخواسته اعلام تعلیق غنی سازی کرد؛ در ثانی آقای روحانی با داشته های زمان احمدی نژاد معامله کرد ، کدوم دستاورد هسته ای زمان خودش معامله کرد؟! واقع بین باشید
بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
میگم احمدی نژاد همونی نبود که نامه نوشت به بوش و بوش جوابش را نداد؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
گمونم زمان آقای خاتمی و حضور حسن روحانی در کنار ایشان بود !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
نمیدونم من دنبال یکی دیگه میگردم یکی غیر از اینا...البته اگه نبود فتاح بهتر از همه است.بنظرم اگه بیاد مثل رجایی برا مردم کار میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
رجایی احمدی نژاد است نه فتاح
مردم داری احمدی نژاد رجایی را در ذهن ها تداعی می کند و تمامی نظر سنجی ها در مورد محبوبیت احمدی نژاد هست سال بعد از ریاستش این را بوضوح نشان می دهد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
لاریجانی کی اصولگرا شد ما خبر نداشتیم
از لاریجانی اصلاح طلب مگه داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
هیچ اصلاح طلبی نیست که بخواهد به یک فرد اصولگرا رای دهد.
تفکر وخودخواهی رو ببینید! کشور نابود بشه ولی به فرد توانمند به جرم اینوه در حزب اینا نیست رای داده نشه. رشد یافتگی و روشنفکری چکار کرده!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اصلا عامه مردم هستند که اکر احمدی بیاید باز مانند دوران قبل رکورد خواهند زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
همه اینا گرگن فقط لباس گوسفند پوشیدن دیگه هیچ حسی ندارم فقط یک دعا میکنم
خدایاااااا
امام زمانمان هر چه زود تر ظهور کنه
الهی امین
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
لاریجانی که اصولگرا نیست
شاید ظاهرا اصولگرا باشه
ولی باطنا اصلاحاتیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
هر جا به نفعش باشه اون وری میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
حزب باده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
آقای لاری تو به ملت چه کردی که حالا میخوای رئیس جمهور شوی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
دوستان عزیزان خواهشا به هرکی خواستید رای بدید به احمدی ندید
احمدی نژاد فقط دوره اولش خوب بود
الان این دزدیها همش از دوره دوم ایشون سرچشمه گرفتن.
کلا سه تای آخری جز حذفیاتن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
خودت سبک نکنی سنگین تری
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
یادمون نرفته دوره دوم کی آتیش به کشور انداخت، احمدی نژاد داشت کارشو می کرد و مشکلی نبود تا آقایان هوس قدرت کردند
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
الان قدرت دست آقایان است اینم وضعش، از اول شروع دوره ایشان تا الان هر روز بحران و سوء مدیریت در این کشور بیداد می کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
آره طبق گفته هموطن عزیز نسبت ب اظهار نظرتان:نظر نده بهت می‌خندند.
نیما
|
United States
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
دیگه رای نمیدم
تماااااااااااااااااااااااام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
از اصلاحطلبها هیچکی رای نمیاره با این رزومه دولت فخیمه تدبیر و نا امید. محسن رضایی رای نمیاره احمدی نژاد رد صلاحیت میشه دوباره. فتاح چهره شناخته شده نیست سعید جلیلی و نهایتا ضرغامی دو گزینه اصلی میشن
...
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ُسلام.مثل اینکه یک بار غذای نامناسب بخورید و بگید من دیگه غذا نمی خورم.در انتخاب غذای سالم دقت کنیم و فریب رنگ و لعاب و ظاهر فریبنده و تبلیغاتی و هیجانی آن را نخوریم. .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
وقتی غذای مسمو خوردی و رفتی بیمارستان میگی دیگه غذا نمیخورم؟ تمام!!!
درست انتخاب کنید و باعقل نه بااحساسات به ماهواره ها واینستا وتلگرام اعتماد کردید حالا میگید رای نمیدیم!!! خب عاقبت اعتماد به دشمن همینه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
حالا اگه همه این غذاها مسموم بودند اونوقت تکلیف چیه؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
به نظر من فقط تحریم انتخابات جواب میده چون نفر بعدیم میاد برای خوردن مردم دیگه بیدار شدن فایده ای نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
بعدی هم بیاد....... اگه خوب هم باشه.... باید چهار سال تلاش کن مثلا به 5سال قبل برگردیم البته اگه تو این مدت مونده اگه چیزی بمونه
کوروش کبیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
دوستان عزیز
اشتباه نکنید احمدی‌نژاد خط فکریش عوض شده و به سمت کوروش و داریوش و اینجور مضخرفات رفته
یا علی مدد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
هیچ ایرانی به تاریخ و گذشته خودش مضخرفات نمیگه فکر کنم شما ایرانی نیستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ما عملکردشو دیدیم که میگیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اینا کی هستند دیگه تمام این سالها همین ها سر کار بودند به نظرم مجری انارستان برای ریاست جمهوری بتر است هم اخلاق دارد هم قیافه حداقل اگر بلد نباشه مملکت اداره کند .. جوان شاداب و فعال هم که هست... رای من مجری انارستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
میان این گزینه ها احمدی نژاد سبد رای بیشتریو داره ولی اگه لاریجانیم بیاد احتمال پیروز شدنش کم نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط احمدی وگرنه هیچ کس
احمدی برگرد عشق قدیمی
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
برادر الکی جو انتخاب راه نداز
کسی دیگه پای صندوق نمیره
سکه شده ده میلیون
کی میخواد درستش کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
من به کسی رای میدم که اصلا تا الان دولتی نبوده وبعد هم بیاد تمام این سیاستمدارانی را که الان چه دولتی و چه مجلسی و چه در هر سمتی در مدیریت کلان را ممنوع الخروج کنه وبه حسابشان رسیدگی کنه بعد هم بچه هاشون را از هرجای دنیا برگردونه به ایران وتما م اموالی که پدر انشون و خودشون به صورت نا مشروع مثل طبری بدست آوردن از آنها بگیره وفقط یک خانه ۷۰ متری و یک پراید در جنوب تهران به اونها بده و مستمری بازنشستگی با حداکثر ما هی ۳ملیون براشون برقرار کنه وتا آخر عمرحق خروج از کشور را نداشته باشند ودیگه هیچ سمت دولتی هم نداشته باشند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
ای ول به این نظر .موافقم ۱۰۰۰۰درصد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط سردار حاجی زاده
سید فروزان
|
Switzerland
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
آقای جلیلی ،‌مومن ،انقلابی ، بدون انحراف فکری چون احمدی نژاد
بهترین گزینه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
چجوری مردم روسیه پوتین رو دوباره انتخاب کردن چه اشکالی داره یه نفر بیشتر از دو دوره باشه. کاش تایید صلاحیت رو مردم میدادن نه شورای نگهبان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
ببين به احتمال هزار درصد اگ دست مردم بود بازم ميگفتن روحانى نباشه دوباره انتخابات برگزار بشه
ناشناس
|
Italy
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
بجز اقای جلیلی و فتاح هیچ کدام از این ها بویی از اصولگرایی نبرده اند، لطفآ مردم را منحرف نکنید.بدبخت به آن مردمی که به این خصوصآ آقای لاریجانی رآی دهند.
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
رئیس جمهور آینده باید یک فرد اجرایی باشه نه دیپلمات

آقای فتاح گزینه معقول و مقبل تری هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
احمدی نژاد یعنی شور شوق وانرژی درکشور احمدی نژاد یعنی واژه ما می توانیم
سپیده از کنگرشاه سفلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
سلام من به احمدی نژاد رای میدم چه باشه چه نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
سلام من به احمدی نژاد رای میدم
وفا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
فقط فقط احمدی نژاد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
از ماست که بر ماست لیاقت هر ملتی توسط خودش مشخص میشود
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
بنظر من همه اینها خوبند ولی در دل مردم جایی ندارند میتوان با یک نظرسنجی فهمید برای مردم کار کردند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
نگران نباش لنگه خودش آماده کردن جایگزین کنند محمد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
رضایی اصلا به درد نمی خوره
پاسخ ها
Farzanehyjc
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
اره راست میگید چون ب جوونا میدون میده همون طور که تو جنگ تمام فرمانده‌هارو بیست وچن ساله گذاشته بود .دیگه چ کاری بش دادن تا انجام بده که شما فهمیدید بدرد نمیخوره ..شاید هم چون بختیاریه کسی بش رای نمیده واقعا چراا؟؟؟؟؟؟yjc لطفا درج کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ایشون با اون آدمی که زمان جنگ بودن فرق دارن مثل خیلیا عوض شدن
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر