کد خبر: ۷۳۹۸۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
کد خبر : ۷۳۹۸۶۸۸

دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع داوران لیگ برتر فوتبال گفت: میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست , باید تلاش کنیم مسابقات هفته‌های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی در سمینار یک روزه داوران لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: در ابتدا جا دارد از شما بخاطر حضور در این کلاس تشکر کنم. خوشبختانه همه شما از لحاظ فنی و دانش در سطح خوبی هستید و بحث‌های آموزشی به شما یک بار دیگر یادآوری موضوعاتی است که قبلا کسب کرده اید.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به شرایط ویروس کرونا که تمام دنیا از جمله کشور ما را فرا گرفته، باعث شده تا آداب مسابقات و تمرینات و همچنین نوع مقررات و روش‌های داوری از یک حساسیت ویژه‌ای برخوردار باشد و تا آنجایی که من اطلاع دارم ۳ تعویض به ۵ تعویض تغییر یافته است.

دبیرکل فدراسیون اضافه کرد: با توجه به حساسیت‌های هفته‌های پایانی لیگ از شما می‌خواهم به گونه‌ای در زمین مسابقه، بازی‌ها را مدیریت کرده و از سلامتی و موقعیت اجتماعی تان مواظبت کنید، چرا که مسئولیت تان سنگین است و به عنوان مسئول فدراسیون در زمین مسابقه هستید. برهمین اساس وظایف تان سنگین و دشوار است. آنچه مسلم است در کنار این وظایف مهم به لحاظ فنی و مدیریتی، میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست و باید تلاش کنیم مسابقات هفته‌های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم. با توجه به پروتکل‌های بهداشتی در صورت تغییر زمان مسابقات یا دستورالعمل‌های جدید از ستاد ملی کرونا، متعاقبا موارد جدید به شما اعلام خواهد شد.

محمدنبی در پایان خاطر نشان کرد: داوران جایگاه مقدسی دارند و نباید بگذاریم برخی از رسانه‌ها با فشار و موضوعات مختلف تمرکزتان شما را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت‌های شماست. امیدوارم مسابقات را با صلابت، همبستگی و یک رفاقت خوب قضاوت کنید و در اتمسفر رسانه‌ای قرار نگیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ