کد خبر: ۷۴۱۳۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
کد خبر : ۷۴۱۳۸۲۸

امسال هم مانند سال‌های قبل، با نزدیک شدن به کنکورهای سراسری، باندهای فروش سوالات فعال شده‌اند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، «کانال خرید و فروش سوالات کنکور ۹۹» و «خرید سوالات کنکور ۹۹» از جمله مواردی است که این روز‌ها توسط داوطلبان کنکور در فضای مجازی و اینترنت دنبال می‌شود؛ مسئله‌ای که شاید در نگاه اول خیلی واقعی به نظر نرسد، اما با کند و کاوی جزئی به مافیایی بزرگ می‌رسید؛ مافیایی که هر ساله با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور دام می‌گسترانند و اقدام به تبلیغات در فضای مجازی و اغوای داوطلبان کنکوری برای طی کردن مسیر صد ساله در یک شب می‌کنند.

گردانندگان این کانال‌ها و گروه‌ها با بیان جملاتی از جمله «تضمین قبولی در دانشگاه»، «کسب رتبه برتر» و... از یک سو اعتبار کنکور را زیر سوال می‌برند و از سوی دیگر مبالغی هنگفت به جیب می‌زنند و کسانی که گول این باند‌ها را می‌خورند بعد از حاضر شدن در جلسه کنکور پی به فریب کار بودن این کانال‌ها می‌برند.

انهدام باند فروش سوالات کنکور ۹۸

در کنکور سال گذشته و سال‌های قبل نیز این مسائل رخ داده است و کلاهبرداران همواره از آگاهی کم داوطلبان کنکوری استفاده کرده و به این وسیله اقدام به فروش سوالاتی که اصل نبوده است کرده‌اند.

در کنکور سال ۹۸ نیز سردار حسین رحیمی از انهدام باند فروش سوالات کنکور خبر داده و گفته است: «برخی از مسئولان و آقایان هم در آن گروه بودند». خدایی رئیس سازمان سنجش در این رابطه  گفت: همکاری سازمان سنجش با پلیس بسیار گسترده است و نیروی انتظامی یکی از ارکان‌های اصلی حفاظت اطلاعات ما است. مطالبی که گفته می‌شود، باید روشن و شفاف باشد که باعث ایجاد شائبه و شبهه در یک پروژه ملی نشود. شبکه فروش سوالات از شهرستان روانسر بود که مدیر آموزش و پرورش این شهرستان این شبکه را راه اندازی کرده بود.

آغاز فروش ویژه‌ی سوالات کنکور ۹۹ با اقساط بلندمدت؛حنایی که دیگر رنگی ندارد؟!

خدایی با تاکید براینکه سوالات کنکور لو نرفته است، ادامه داد: وزارت اطلاعات قبلا این تیم را شناسایی کرده بود، بنابراین قبل از هر گونه اقدام با اطلاعت پلیس امنیت، این باند فروش سوالات منهدم شدند. به جز مدیر اداره آموزش و پرورش روانسر مسئول دیگری در این موضوع درگیر نبوده است.

او افزود: بعد از انهدام این باند تنها به صدور یک اطلاعیه اکتفا کردیم، اما باید بگویم که این باند وسیع بوده و سوالات را گرفته بودند و قصد داشتند آن را توزیع کنند، اما قبل از آنکه توزیع شود در نطفه آن را خفه کردیم.

فروش سوالات کنکور ۷ و نیم میلیون!

یکی از فروشندگان سوالات کنکور که در فضای مجازی اقدام به فروش سوالات کنکور سال ۹۹ کرده است به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: قیمت فعلی سوالات کنکور ۷ و نیم میلیون است که ۲ و نیم  میلیون ابتدا پرداخت می‌کنید و  ۵ میلیون باقیمانده را بعد از شرکت در جلسه کنکور.

آغاز فروش ویژه‌ی سوالات کنکور ۹۹ با اقساط بلندمدت؛حنایی که دیگر رنگی ندارد؟!

او در ادامه درباره امکان خرید حضوری نیز گفت: خرید حضوری برای حفظ امنیت خودمان نداریم. 

این فروشنده سوالات کنکور در ادامه با بیان اینکه امکان خرید قسطی هم وجود دارد، گفت: قیمت فعلی ما ۷ و نیم میلیون است که ۵ میلیون را ابتدا پرداخت می‌کند و ۲ و نیم میلیون را بعد از جلسه کنکور. سوالات کنکور هم ۶ الی ۱۰ ساعت قبل آزمون برای شما ارسال می‌شود و حتی ممکن است ۲۴ ساعت قبل هم به دستمان برسد که در این صورت برای شما ارسال می‌کنیم.

آغاز فروش ویژه‌ی سوالات کنکور ۹۹ با اقساط بلندمدت؛حنایی که دیگر رنگی ندارد؟!

این فروشنده سوالات کنکور با بیان اینکه قیمت فعلی این مقدار است و هر چه به کنکور نزدیک‌تر بشویم قیمت بالاتر می‌رود ادامه داد: اگر سوالات به دست شما نرسید ۳ برابر پول شما را پس می‌دهیم و صندلی دانشگاه با هزینه خودمان برای شما خریداری می‌شود.

آغاز فروش ویژه‌ی سوالات کنکور ۹۹ با اقساط بلندمدت؛حنایی که دیگر رنگی ندارد؟!

هشدار پلیس فتا به کلاهبرداری از طریق فروش سوالات کنکور

سرهنگ "مصطفی نوروزی" رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا با اشاره به اینکه آمار بازدید از سایت‌ها و صفحات مشاوره درسی، دانلود سؤالات کنکور، مشاوره روانشناسی و... در این روز‌ها روندی رو به افزایش دارد، اظهار داشت: یکی از شگرد‌های افراد سود‌جو، طراحی صفحات و درگاه‌های بانکی جعلی به نام "فیشینگ" است که با ترفند فروش سوالات امتحان نهایی و با در اختیار گرفتن اطلاعات بانکی دانش‌آموزان، اقدام به برداشت‌های غیر مجاز از حساب‌های بانکی قربانیان می‌کنند.


بیشتر بخوانید


او در ادامه از متلاشی شدن یک باند کلاهبرداری با عنوان فروش سوالات امتحانی خبر داد و در تشریح جزئیات این خبر گفت: با پایش‌های به عمل آمده در استان‌های شمال غربی کشور مشخص شد افرادی با راه اندازی کانال‌های تلگرامی در قالب فروش سوالات کنکور و امتحانات نهایی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند. در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهمان با ترفند فروش سوالات کنکور و امتحانات نهایی بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال از طعمه‌های خود کلاهبرداری کرده اند.

او اضافه کرد: مجرمان با این شگرد طعمه‌های خود را به درگاه جعلی هدایت می‌کنند و یا سوالات سال‌های گذشته را ارائه می‌دهند و در برخی موارد هم پس از دریافت پول به هیچ عنوان سوالی ارسال نمی‌کنند و این می‌طلبد.

آغاز فروش ویژه‌ی سوالات کنکور ۹۹ با اقساط بلندمدت؛حنایی که دیگر رنگی ندارد؟!

فروش سوالات کنکور واقعیت دارد؟

مسئولان فروش سوال‌های کنکور را به شدت تکذیب و اعلام کرده‌اند که تمهیدات حفاظتی بسیار زیادی برای رسیدن سوالات کنکور به حوزه‌های امتحانی انجام می‌شود. در سال ۸۳ برخی از کارمندان دانشگاه‌های آزاد، دولتی و تعدادی از دبیران و مدیران آموزشگاه‌های کنکور با اخذ رقم‌های میلیونی مبادرت به افشای سوالات واقعی کنکور و در اختیار گذاشتن کلید سوالات به مشتریان خود در زمان برگزاری آزمون کرده‌اند که دستگیر و به دادگاه معرفی شدند.

در سال ۹۸ نیز رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا از دستگیری دو نفر خبر داد و گفت: این افراد ۹۰۰ میلیون ریال از مشتریان خود کلاهبرداری کردند.هم اکنون که آستانه برگزاری کنکور سراسری ۹۹  هستیم در همهمه ی موافقان و مخالفان برگزاری کنکور این کانال ها و گروه ها در حال فعالیت برای فروش سوالات هستند.

آغاز فروش ویژه‌ی سوالات کنکور ۹۹ با اقساط بلندمدت؛حنایی که دیگر رنگی ندارد؟!

فروش سوالات کنکور، حنایی که دیگر رنگی ندارد

خرید و فروش سوالات کنکور حداقل در ۱۰ سال گذشته بسیار رواج پیدا کرده است و هر ساله با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور رنگ و لعاب جدیدی می‌گیرد. سوالات کنکور سراسری تمام رشته‌ها توسط سازمان سنجش طراحی می‌شود. این سازمان برای طراحی سوالات در ماه‌های پایانی و نزدیک برگزاری کنکور تیمی از اساتید مربوط به طراحی سوالات را جمع آوری و تمهیدات امنیتی را در بالاترین سطح اجرا می‌کند و این مرکز نیز کاملاً قرنطینه است. بررسی‌ها نشان داده که سوالات از این مراکز قرنطینه هیچ گاه درز نکرده و ادعای درز سؤالات غلط است.


بیشتر بخوانید


هر چند افرادی اقدام به انجام این کار کرده‌اند، ولی موفق نشده‌اند و پیش از انتشار سوالات توسط پلیس دستگیر شده‌اند و نتوانسته‌اند این سوالات را به فروش برسانند. با وجود اینکه سازمان سنجش و پلیس فتا هر ساله متخلفان زیادی را دستگیر می‌کند، اما مجددا باند‌های دیگری شکل می‌گیرند و اقدام به کلاهبرداری با قیمت‌های نجومی می‌کنند.

داوطلبانی هم که اقدام به خرید سوالات کنکور می‌کنند فقط خودشان را فریب داده‌اند. دانش آموزان پشت کنکوری که به هر دلیلی نتوانسته‌اند برای کنکور آماده شوند بهتر است به جای خرید سوالات کنکور شروع به مطالعه برای کنکور کنند. پذیرش در یک دانشگاه برند و رشته برتر نیازمند تلاش و مطالعه برای کنکور است و جز این راهی نیست. تبلیغات فروش سوالات کنکور هم حنایی است که رنگ باخته و مشتریانش را از دست داده است.

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۴۲
در انتظار بررسی: ۰
مهتاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
سلام درسته لو میره و خیلی هم بد اصلنم محدود نیست و گرون نیست حتی تا ده تومنم میفروشن و عین خیال کسی نیست خیلیا اعتماد نمیکنن و خیلیا میخرن و قبول میشن و نهایی امسال همش بفروش رفتن و بنظرم خیلی مسخرس
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
تقلب در این چند سال اخیر به انحا مختلف وجود داشته خصوصا سال گذشته به اوج خود رسید تیم ها و افراد را به حراست و اطلاعات گزارش کردیم افراد خاصی که اسمشون برده شده بود هیچ برخوردی باهاشون نشد حتی کلیدها را به بستگان نزدیک خود ارسال می کردند لو رفتند اما افسوس که هیچ اتفاقی نیفتاد خدا رحم کند به کنکور امسال...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
سئوالات امتحان نهایی هر ساله در بازار سیاه فروخته میشه، سوالات کنکور همینطور، یه عده هم که همیشه از فرصت برای کلاهبرداری استفاده می کنند، کرونا هم شده گل سر سبد مشکلات، کلاس های مجازی هم که بماند... به امید چه اینده ای داریم اینجا زندگی می کنیم خدایا
تمنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
یکی از همکلاسی های من کا از کلاس چهارم باهم همکلاسی شدیم تا اخر پیش دانشگاهی خداییش کلاس نهم جدول ضربو یاد گرف خنگی بود واس خودش ولی چون بابا و مامانش فرهنگی بودن و با پارتی هر سال قبول میشد اما خدا خودش شاهده که هیچی بلد نبود و همه امتحاناش افتضاح بود اما رتبه کنکور همون سال اول ۲۰۰ شد و الان داره پزشکی میخونه خدارو خوش میاد منی که خودم همه درسارو براش توضیح میدادم ۳ سال پشت کنکورم ولی اون راه صدساله رو با خرید سوالا تویه شب طی کرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
نیازی به فروش نیست. تا وقتی سهمیه و پارتی هست اصلا نیاز به کنکور نیست که بخواد تقلب باشه. الان بنده به عینه دارم تو دانشگاه علوم پزشکی کسانی را میبینم که با پول اومدن بهترین رشته تجربی را میخونن. تو رشته های مهندسی های خوب و پرطرفدار دانشگاههای معروف هم همینه
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
متاسفانه چندین سال در یکی از شهرستان های استان فارس این کار به شیوه دیگری انجام می‌شد. کسانی که سواد خواندن و نوشتن نداشتند در بهترین رشته های دانشگاه شیراز مشغول به تحصیل می شدند و الان به عنوان آفت نظام در ادارات مشغول مدیرتند. بجای انکار فکری به حال جوانان زحمتکشی بکنید که ناجوانمردانه از غافله کنکور عقب می مانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
اگه تو آزمون مبتلا بشیم و بمیریم چی من ترجیح میدم یکسال از عمرم بیهوده بگذره ولی خودم و خونواده م سلامت باشیم و رویاها و آرزوهام زیر خروارها خاک نره
یه کنکوری که جونش مهم نیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
لطفا قبل از برگزاری کنکور با گینس هماهنگ کنین تا رکورد بزرگترین قتل عام تاریخ به نام نامی ایران ثبت گردد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
اهاحناخانم دختری درمزرعه رومیگی.. !!!
Arman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
شنیدیم. باور نکردیم. دیدیم. باور کردیم
این کانالا کلاهبرداری هست. اما برید اون تیم برگزار کننده هر شهرستان رو نظارت کنید که شب امتحان سوالا رو به چند نفر محدود و مطمئن میفروشن
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
با سلام...خواهشا هر کار میکنید فقط کنکور باید در زمانش برگزار شود ...دیگه استرس بسمونه...
بهار
|
United States
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سلام.خواهشا کنکور و برگزار کنید خلاص بشیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
اولین سرفه خشکی که بعد از کنکور کردی یاد کامنت اینجات بیفت
بطور متوسط هر ۹ دقیقه یک ایرانی در اثر کرونا میمیرد
شهروند ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سلام
کنکور سراسری با این همه امنیت و برگزاری در یک روز سوالاتش لو میره و در بازار خرید و فروش اونوقت سوالات امتحانات نهایی که از امنیت کمتر و در چند روز برگزار میشود چه بلایی سرمون میاد حالا بعضی ها میگن کنکورباید حذف بشه الان که خیلی از کشورها مثل ترکیه تازه آزمون گذاشتن بهتره که سهمیه ها بغیر مناطق حذف بشه و معدل هم حذف بشه تا اونی که لیاقت داره و خونده قبول بشه نه با سهمیه
توی اتاق عمل و یا محاسبه یه فرمول توی محیط کاری که سهمیه نیست به دادش برسه اون موقع به جای جراحی میخواد با سهمیه اش مردم رو خوب کنه
الان توی شهرهای کوچک همه ی دکترها را میشناسن که کی توی ترکیه و آذربایجان و ... و حتی با سهمیه شاهد و ایثارگری خونده و البته بازارشون کساده
۰۰۰۰۰
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
پارسال ک حسابی سوالات لو رفت .... امسال هم با این وضهیت بعید نیست ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
لغو نمیشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
با این وجود بارها و بارها گول میخورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
دیگه همه میدونن الکی هست
خدایی کسی میره پول بده اینارو بخره؟
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
شما فکر میکنی الکی هست !!! قطعا مطمئنم ی جاهایی میفروشن مافیاها گنده ان !!! بعد تغلب رو جلسه و خرید صندلی و ...
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
کاش واقعی بود تا از این کنکوری که معلوم نیست چه منطقی پشتش هست،راحت بشیم.
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
کاش واقعی بود تا از این کنکوری که معلوم نیست چه منطقی پشتش هست،راحت بشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
ای خدا چکار کنیم سوالات امتحان هم می فروشند بازنشستگان فرهنگی یک مهر افزایش حقوق نبود بازنشستگان پاداش بازنشستگی ندادید ای خدا چکار کنیم
نگین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
چند تا از دوستام امسال قبل شروع امتحان نهایی ها تو بعضی از این کانال ها سوالات رو میگرفتن اونم رایگان و مجانی بعد نیم ساعت ورقه رو هم تحویل میدادن . تازه گفتن که قراره سوالات کنکور رو هم رایگان بزارن . بهشون گفتم که اینکارشون گناه و خیانت به بقیست ولی سهمیه ایثارگران رو بهونه قرار دادن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
به پلیس فتا گزارششون کنید سهمیه ایثارگران قانون هست و تازه مقدار کمی هم تاثیر داره لطفا به پلیس فتا گزارشش بده تا از طرق دوست شما به اون باند برسن و حی بقیه ضایع نشه
محمد مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سلام دوست عزیز من با سوال فروشی صددرصد مخالفم اما سهمیه ایثار گران هم کم تاثیر نداره ها
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
کنکور باید براساس شرط معدل بشه بچه هامون 12 سال عالی درس میخونن ولی زمان کنکور که میشه خرید سوال وسهمیه وهزار هزار موارد دیگه باعث میشه در حق بچه های درس خون شدیداً اجهاف بشه اصلا این عدالت نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بله سهمیه ها همه جا آزار دهنده هستند نه فقط در کنکور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
همکلاسی من اینقدر درسش ضعیف بود که از مدرسه نمونه اخراجش کردن اصلا درس نمیخوند فقط ورزش میکرد ولی با سهمیه مکانیک یزد قبول شد
سینا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
اولیای عزیز حرف شما صحیح ، ولی وقتی بی شمار معدل 20 داریم ، شما راه حلی برای تفکیک درست داری ؟!
سیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
همینجوریش با این همه سهمیه بابا هادر حق بچه درس خونای بی سهمیه ظلم میشه باز اگر بعضی ها با پول بابا هاشون سوال بخرن و که فقر ماهم عامل شکستمون میشه و دیگه باید فاتحه علم و سواد و عدالت رو خوند چرا مردم رو علاف کنن بیان درس بخونن وقتی چیزای دیگه سرنوست سازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
البته میگن سال 98 سوالات کنکور تجربی درز کرده بوده ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
98 نیاز به درز نداشته بلکه خودش یه درز خیلی بزرگ بود با اون سوالای مسخرش
پیمان اشراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سلام باشگاه خبرنگاران جوان عزیز ،

هنوز برایم از بهترین ها هستی .
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
ولی من دیدم که سوال رو خریده بودن و شبیه از اب در اومده بود

معلم ما هم که مسئول بود دیده بود

من فکر میکنم که فروشش هست ولی نه با این قیمت و نه به صورت عموم بلکه برای خواص و با قیمت خاص
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
همین تست زدن جوان های مارا به این روز انداخته (یک بعدی ).
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
حالا کی امتحان میده با این شرایط کرونا؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
متاسف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
واقعیت‌اینه‌که‌فروش‌سوالات‌‌واقعی‌کنکور‌صورت‌گرفته‌..‌.چرا؟!!!!!
حق‌اونایی‌که‌پول‌ندارن‌سوال‌بخرن‌،‌چی‌میشه؟
چرا‌اینقدر‌بی‌وجدان‌هستند‌بعضیا!!!
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
متاسفانه یکی از معروف ترین کانال های این حوزه هنوزم داره به فعالیتش ادامه میده ، اونطوری که دوستان میگفتن ساکن کاناداس و خیلی راحت اینجا سوالات رو سر جلسه حل میکنه و مبالغ کلانی هم میگیره ، لطفا برخورد کنین که حق امثال ما ضایع نشه . البته که کسی که اینطور وارد دانشگاه میشه نتیجه ای نداره ، ولی در هر صورت ی صندلی برای اینطور افرادی تباه میشه .
خدا به همه توفیق بده ک به راه راست هدایت شیم .
من الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
یعنی حتی 1 درصد هم واقعیت داشته باشه
شرم آوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سامان سنجش همه را باطل اعلام کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
متاسفانه پارسال روز قبل از کنکور سراسری در یکی از شهرستان ها
سوالات کنکور سراسری از پلمپ خارج شد
و اطلاعات سپاه اون ها رو دستگیر کرد
سازمان سنجش باید نیرو حفاظت آزمون رو افزایش بده
و حتما تمام خطوط ارتباطی در زمان برگزاری آزمون در حوزه امتحانی کاملا مسدود بشه
مورد بوده کنکور ۹۵ داخل سرویس بهداشتی از طریق واتس آپ مهم ترین درس کنکور تجربی رو جواب داد!
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر