کد خبر: ۷۴۱۶۹۸۱
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۷
۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۷
کد خبر : ۷۴۱۶۹۸۱
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: کمبود پرستار درجنوب غرب خوزستان به شدت احساس می‌شود و ما این موضوع را بارها به مسئولان مربوطه اطلاع دادیم.

دکتر شکر الله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،گفت: بارها مسئله کمبود پرستار در جنوب غرب خوزستان به مسئولان اطلاع داده شد و حتی آنها در هنگام بازدید از بیمارستان های تحت پوشش این دانشکده بر این موضوع صحه گذاشتند.

او افزود: جنوب غرب خوزستان پیش از بحث کرونا با کمبود پرستار مواجه بود که این امر یک کمبود سراسری در کل کشور است زیرا فارغ التحصیلان در این رشته کم هستند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: به جوانان عزیز توصیه می کنم  در رشته پرستاری فعالیت کنند زیرا بازار کار بسیار خوبی دارد.

سلمان زاده ادامه داد: باتوجه به کمبود پرستار در تمامی بیمارستان های کشور ، قطعا برای تمامی دانشگاه ها در سطح کشور درصدی برای استخدام و جذب پرستار اختصاص داده خواهد شد.

تبدیل دانشکده علوم پزشکی آبادان به دانشگاه

او تصریح کرد: هم اکنون معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان در تهران حضور دارند و مشغول پیگیری موضوع تبدیل این دانشکده به دانشگاه است ،خوشبختانه وزیر محترم بهداشت دیدگاه مثبتی به این موضوع دارند و دستورات لازم را انجام داده اند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:نمایندگان مردم آبادان  در مجلس شورای اسلامی نیز با تمام تلاش در حال پیگیری هستند و امیدواریم این امر بزودی محقق شود  و به دانشگاه تبدیل شویم و بتوانیم نیروی انسانی را گسترش و رشته های  دانشگاه را بیشتر کنیم و خدمتی به جوانان عزیز داشته باشیم.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ