کد خبر: ۷۴۴۷۹۰۲
گروه : اقتصادی » بورس
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
کد خبر : ۷۴۴۷۹۰۲

شاخص کل بورس امروز چهارشنبه با رشد بیش از ۲۵ هزار واحدی همراه بود.

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس در نیمه ابتدایی معاملات امروز چهارشنبه (۱۵ مرداد)، با ثبت رشد بیش از ۲۵ هزار واحدی، ارتفاع ۲ میلیون واحد را دوباره فتح کرد.

در گروه محصولات شیمیایی نماد پترول در قیمت ۱۹۸۰ تومان با افت بیش از ۱ درصد دنبال می‌شود.شگویا با صف فروش مواجه است.فارس در قیمت ۳۲۱۷ تومان صف خرید دارد.تاپیکو نیز رشد ۴ درصد دارد. شیران در قیمت ۴ تومان قرار دارد.

در گروه بانکی‌ها امروز شاهد سبز پوشی عمده نماد‌های گروه هستیم.وبصادر در قیمت ۴۱۶ تومان با رشد ۴ درصد همراه است.دی در قیمت بالای ۷۲۰۰ تومان قرار دارد.وپارس،ونوین، وپاسار، وشهر و تمام نماد‌های گروه مثبت هستند.

در ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد ۲۴ هزار و ۶۵۰ واحدی (۱.۲ درصد) در ارتفاع دو میلیون و ۱۹ هزار واحد قرار گرفت.

همچنین شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۰.۷ درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۲۰۳ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۲۵ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۶۰ میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند و نماد‌های وغدیر, فملی و شبندر در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به شش هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسید.


بیشتر بخوانید


در ساعت ۱۰:۰۰ جمع صف‌های خرید به حدود هفت هزار میلیارد تومان رسید و ارزش کل صف‌های فروش هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان می‌رسد.

 تا این ساعت بیشترین سفارش در صفوف خرید وآیند، وپارس و ونیکی به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۵۴۹ میلیارد تومان تقاضای خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش برکت، شگویا و وبانک در نوبت انتظار است؛ گفتنی است حجم صف مؤسسه اعتباری ملل (وملل) به ۲.۳ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع سه هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان (۴۵ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان (۶۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۹۵ نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۷ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

"بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای دو هزار و ۵۴۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه "سرمایه‌گذاری‌ها" قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۷۰۰ میلیارد تومان می‌شود. از سویی دیگر گروه "مواد و محصولات دارویی" با فشار فروش ۲۸۰ میلیارد تومانی همراه است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ