کد خبر: ۷۴۴۸۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
کد خبر : ۷۴۴۸۴۸۴
قبادی دانا:

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: پویش همدلی مومنانه از عید غدیر آغاز می‌شود و تا پایان ماه صفر نیز ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره پویش همدلی مومنانه از عید غدیر تا پایان ماه صفر، اظهار کرد: سازمان بهزیستی در ماه مبارک رمضان، پویش همدلی مومنانه را برای کمک رسانی به مددجویان تحت پوشش خود در نظر گرفت.

رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که در عید قربان فرمودند، کمک‌های همدلی مومنانه باید مجدد انجام شود، تصمیم گرفتیم در این مرحله پویش همدلی مومنانه را با عنوان نهضت ایران همدل همراه با سایر دستگاه‌ها آغاز کنیم. این پویش از عید غدیر آغاز می‌شود و تا پایان ماه صفر نیز ادامه دارد و در چارچوب سیر همدلی مومنانه و در قالب نهضت ایران همدل شکل می‌گیرد.

وی افزود: این پویش با عنوان کرامت علوی و شور حسینی در فاصله زمانی عید غدیر و ماه محرم و ایام صفر ادامه پیدا خواهد کرد که به صورت جمع آوری کمک‌های معیشتی برای مددجویان بهزیستی، تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان جامعه هدف این سازمان و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای مددجویان بهزیستی که در مراکز نگهداری شبانه روزی حضور دارند، به کار گرفته می‌شود.

قبادی دانا گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی پیش رو حضور مردم در این پویش مانند پویش قبلی باعث می‌شود کمک‌ها سریع به جامعه هدف و نیازمندان برسد. این کمک‌ها در جهت حفظ و ارتقای سلامت جامعه هدف بهزیستی و توانمندسازی جامعه هدف که مشغول تحصیل هستند، انجام خواهد شد. امیدواریم با همکاری دستگاه‌های مختلف بتوانیم پویش همدلی مومنانه را به خوبی پیش ببریم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: هموطنان می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت اعلام شده از سوی سازمان بهزیستی به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ یا از طریق کد دستوری * ۷۳۳ * ۷ * ۹ # بخش نیکوکاری نرم افزار‌های آپ و سکه پرداخت کنند، همچنین کمک‌های غیرنقدی خود را که برای نذورات ماه‌های محرم و صفر در نظر دارند، می‌توانند با ادارات بهزیستی شهرستان‌ها و استان‌ها ارائه کنند تا همکاران ما به جامعه هدف بهزیستی اختصاص دهند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ