کد خبر: ۷۴۴۸۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
کد خبر : ۷۴۴۸۷۷۰
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛

استاندار خراسان رضوی گفت: مشارکت مردم محلی نقش پررنگی را در موفقیت مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان ایفا می‌کند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی که با محوریت شهرستان گناباد در محل استانداری برگزار شد، گفت: رمز موفقیت مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی حفظ و نگهداری وحدت و همدلی بین ارکان حاکمیت است.
 
او با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران از فرصت به وجود آمده در گناباد استفاده کنند، افزود: مسئولان محلی باید تمام تلاش خود را در حفظ وحدت موجود در شهرستان انجام دهند تا مسیر توسعه این منطقه متوقف نشود.
 
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: به منظور رفع مشکلات شهرستان، فرماندار می‌تواند از وجود نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی استفاده کند.
 
رزم‌حسینی با تاکید برحفظ پشتکار و استمرار در اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی بیان کرد: ثمرات و نتایج این مدل به دنبال استمرار آن است که اتفاق خواهد افتاد.
بیشتربخوانید:


او تصریح کرد: شرکت‌های بزرگ در گناباد به منظور ایجاد اشتغال خرد با شرکت‌های کوچک با هم مشارکت کنند که این مهم با مدیریت فرماندار و برگزاری نشست‌های تخصصی قابل اجرا شدن است.
 
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با مشارکت مردم موفق می‌شود و معین اقتصاد مقاومتی در این میان نقش یک وسیله و ابزار دارد که نقش آموزش و تربیت اقتصادی را انجام می‌دهد.
 
رزم‌حسینی با تاکید بر اینکه فرهنگ اقتصاد مقاومتی باید در استان ساری و جاری شود، اظهار کرد: هدف ما در این مدل افزایش سرانه درآمد روستائیان با توزیع منابع بانکی مدیریت شده در منطقه است.

او با اشاره به امیدآفرین بودن مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شرایط حال حاضر کشور افزود: به دلیل کرونا اقتصاد کشور و استان مانند اقتصاد بسیاری از کشور‌ها تحت تاثیر قرار گرفته است وگرنه شاهد شکوفایی بیشتر طرح اقتصاد مقاومتی بودیم.

حجت‌الاسلام محمدحسین ایزدی مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی در ادامه این جلسه با اشاره به فراز چهاردهم دعای مکارم‌الاخلاق گفت: یکی از راه‌هایی که باعث می‌شود به انسان ظلم نشده و فقیر نشود، ارتقاء توانمندی‌ها است.

او افزود: کشور ما بدون دشمن نیست و یکی از راه‌های مقابله با این دشمنان وحدت و همدلی با محوریت ولایت است. به همین منظور امیدواریم از فرصت اجرایی شدن مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در جهت تحقق شعار سال یعنی جهش تولید به خوبی استفاده کنیم.
 
انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ