کد خبر: ۷۴۴۹۰۰۹
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
کد خبر : ۷۴۴۹۰۰۹
گروه : مرکزی » اراک
دبیر قرارگاه کمک مومنانه استان مرکزی:

سردار کریمی گفت: علاوه بر ۱۰۰ هزار بسته معیشتی، ۱۵۰ سری جهیزیه و هزار بسته لوازم التحریر بین نیازمندان استان مرکزی توزیع می‌شود.

  سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی دبیر قرارگاه کمک مومنانه استان مرکزی و فرمانده سپاه روح الله  در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، با قدر دانی از جهادگران این استان گفت: در اولین مرحله از دومین پویش کمک مومنانه در استان مرکزی ۱۵۰ سری جهیزیه و یک هزار بسته لوازم التحریر با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی میان نیازمندان استان مرکزی توزیع می‌شود.

سردار کریمی با اشاره به اینکه علاوه بر این۱۵ هزار بسته معیشتی هم میان نیازمندان استان مرکزی توزیع می‌شود افزود: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته مجموعا ۱۰۰هزار بسته معیشتی تا پایان ماه صفر و در سه مرحله میان نیازمندان توزیع می‌شود.

او اضافه کرد: از تلاش‌های بسیج سازندگی سپاه روح الله استان و همه جهادگران عرضه کمک مومنانه و کارکنان سپاه استان که با هدیه بخشی از حقوق خود به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و در رزمایش مرحله دوم استان شرکت کرده اند صمیمانه قدردانی میکنم.

دبیر قرارگاه کمک مومنانه استان مرکزی بیان کرد: خوشبختانه به برکت جاری بودن روحیه ایثار، جهاد و خدمت گذاری که مدیون مجاهدت‌های شهدای انقلاب اسلامی، مدافعان حرم، امنیت و سلامت است، صحنه‌های خوبی را از خدمت رسانی در استان مرکزی شاهد هستیم.

او ادامه داد: توفیق خدمتگزاری به مردم و به ویژه در شرایط کرونایی به افراد آسیب دیده یک نعمت بزرگ و ارزشمند الهی است که همه باید قدر آن را بدانیم و از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

سردار کریمی اظهار کرد: تشکیل بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی از دستاورد‌های مهم دفاع مقدس است و امروز شاهد هستیم جهادگران و بسیجیان با دریای بی کران خدمت رسانی خود تاثیرات موج‌های کرونایی را از بین می‌برد.

او تصریح کرد: به امید روزی که به فضل الهی، با همت و اراده مسئولین، مشارکت خیرین، نهاد‌های انقلابی، دستگاه‌های اجرائی، هیئت‌های مذهبی، سازمان‌های مردم نهاد و مردم مومن و متدین استان مرکزی شاهد کاهش خسارت‌های کرونا باشیم.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ