کد خبر: ۷۴۴۹۹۸۱
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
کد خبر : ۷۴۴۹۹۸۱

سرپرست روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: اعتبارات قابل قبولی برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های سلامت و امنیت ماهشهر اختصاص داده شد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محسن ادیبی سرپرست روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: امنیت و سلامت ۲ امر مهم اند که در مبانی دینی ما هم به آن‌ها تاکید فراوانی شده است و اعتبارات قابل قبولی برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های سلامت و امنیت ماهشهر اختصاص داده شد.

او بیان داشت: ساخت و تجهیز ۲ کلینیک تخصصی در شهر چمران و شهرک طالقانی‌از جمله طرح‌های کارگروه توسعه متوازن برای تقویت زیرساخت‌های بخش بهداشت و درمان شهرستان است و علاوه بر آن، ساخت پایگاه انتقال خون، احداث ۳ مرکز بهداشت روستایی و احداث یک پایگاه بهداشتی در فاز ۷ ماهشهر از دیگر پروژه‌های مرتبط با سلامت مردم بود.

ادیبی افزود: مجموع اعتبار تخصیصی برای این پروژه‌ها ۲۵ میلیارد تومان است که ۵۰ درصد آن را صنعت پتروشیمی تقبل کرده است و این پروژه‌ها طی یک تا ۳ سال به بهره برداری خواهند رسید.

سرپرست روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تصریح کرد: آغاز احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی در بندر امام تامین و راه‌اندازی اورژانس و اجرای بیش از ۳۰ میلیارد تومان پروژه در بخش درمان همچون خرید دستگاه رادیولوژی بازسازی و احداث و بهسازی بخش رادیولوژی و ریکاوری اتاق عمل، احداث چندین پانسیون احداث ساختمان دیالیز خرید ۳ دستگاه شوک خرید دستگاه سونوگرافی ساخت مرکز جامع سلامت راه اندازی مجتمع عالی سلامت است.

این مقام مشئول گفت: تجهیز و راه اندازی ۲ پایگاه بهداشتی ساخت بخش آندوسکوپی و کولونوسکوپی و همچنین ساخت درمانگاه در چمران از سوی  و بسیاری پروژه‌های دیگر که صنعت پتروشیمی در تامین منابع مالی اغلب آنها مشارکت داشته است.

او ادامه داد: در بخش امنیت نیز، پس از اغتشاشات آبان ماه ۹۸ و مطالبات مردمی نسبت به افزایش سطح امنیت شهرستان، این مسئله به یکی از اولویت‌های مسئولان شهرستان تبدیل شد و این اولویت خود را در مصوبات کارگروه توسعه متوازن نشان داد و در این گارگروه ۱۰ میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت‌های انتظامی و امنیتی اختصاص یافت که این اعتبار تماما از سوی صنعت پتروشیمی پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ